مزایای ردیاب خودرو برای شرکت های لوله‌کشی

راه‌اندازی یک شرکت لوله‌کشی به معنای تعهد برای سرویس‌دهی سریع و فوری به مشتریان است. لوله‌کشی مانند بعضی از مشاغل از جمله اورژانس بیمارستان‌ها شغل حساسی است، زیرا با ترکیدن لوله یا پر شدن آب فاضلاب، مشکلات جدی برای مردم به وجود می‌آید و نیاز است که فوری خدمات‌رسانی انجام شود. لوله‌کش‌ها در طول روز ممکن است به چند محل اعزام شوند.

مدیران شرکت‌های لوله‌کشی نیز ممکن است در طول روز چندین لوله‌کش را به طور همزمان به محل‌های مختلف اعزام کنند؛ پیگیری موقعیت مکانی تمامی لوله‌کش‌ها می‌تواند برای مدیریت ناوگان کار دشواری باشد. از طرفی، عدم خدمات‌رسانی به موقع به مشتریان می‌تواند هم نارضایتی آن‌ها را به دنبال داشته باشد و هم خسارات جبران‌ناپذیری برای آن‌ها به وجود آورد.

در این جاست که ردیاب GPS خودرو اهمیت پیدا می‌کند. یک سیستم موقعیت‌یابی جهانی که برای ردیابی یکپارچه، مکان و زمان سفر به راحتی طراحی شده است، اطلاعاتی دقیق درباره مکان فعلی لوله‌کش‌ها و زمان رسیدن آن‌ها به مقصد ارائه می‌دهد. اما این همه‌ی مزایای ردیاب خودرو برای شرکت‌های لوله‌کشی نیست! در این مقاله با ما همراه باشید تا با برخی از مهمترین مزایای ردیابی GPS برای شرکت‌های لوله‌کشی آشنا شویم.

آشنایی با مزایای ردیاب خودرو برای شرکت‌ها

پیش از آن که به مزایای ردیاب خودرو برای شرکت‌های لوله‌کشی بپردازیم، بهتر است نگاهی کلی به مزایای ردیاب خودرو برای صاحبان کسب و کارها و شرکت‌ها داشته باشیم. ردیاب GPS خودرو یک دستگاه ساده اما مهم و ضروری است که می‌تواند با مزایای خود به کسب و کار‌های مختلف و مدیران ناوگان کمک کند. از مزایای ردیاب‌های خودرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان کنترل از راه دور خودرو و کارکنان؛
 • بهبود خدمات به مشتریان با کنترل حرکت و سرعت خودروها؛
 • کاهش هزینه‌های سوخت کسب و کارها؛
 • امنیت ناوگان حمل و نقل و رانندگان با کنترل و نظارت بیشتر بر روی آن‌ها؛
 • امکان نظارت لحظه‌ای بر موقعیت خودرو و عملکرد راننده؛
 • امکان کنترل سرعت و محدوده‌ی حرکت خودروها؛
 • کاهش میزان سرقت خودروها و محموله‌های داخل آن‌ها.

تمامی این مزایا و عملکردهای ردیاب خودرو به صاحبان کسب و کار و شرکت‌ها کمک می‌کند تا ساعات کاری کارکنان را به حداکثر برسانند، کارهای روتین را به طور خودکار انجام دهند و به طور کلی در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنند.

مزایای استفاده از ردیاب جی پی اس خودرو برای شرکت‌های لوله‌کشی

اکنون که با مزایای ردیاب خودرو برای شرکت‌ها آشنا شدیم، به سراغ موضوع اصلی این مطلب، یعنی مزایای ردیاب خودرو برای شرکت‌های لوله‌کشی، می‌رویم.

ردیاب خودرو به شرکت‌های لوله‌کشی کمک می‌کند تا گردش کار را ساده و سریع انجام دهند

هنگامی که مشتری با یک شرکت لوله‌کشی تماس می‌گیرد و درخواست کمک فوری دارد، اعزام لوله‌کش باید در اسرع وقت انجام شود. مدیر شرکت لوله‌کشی با استفاده از یک نرم افزار مدیریت ناوگان که به ردیاب خودرو متصل است، می‌تواند به سرعت نزدیک‌ترین لوله‌کش به محل را بیابد و به راحتی به محل اعزام کند.

ردیاب خودرو با کمک یک نرم افزار مدیریت ناوگان می‌تواند به شرکت‌های لوله‌کشی در تسهیل امور زیر کمک کند:

 • مدیریت و پیگیری تجهیزات و لوله‌کش‌ها
 • بهبود برنامه‌ریزی مسیر برای رسیدن به مقصد
 • حذف ورود داده‌های تکراری
 • پیگیری زمان رسیدن به مقصد لوله‌کش‌ها

با ردیاب خودرو شرکت‌های لوله‌کشی خدمات بهتری به مشتریان ارائه دهید

شرکت‌های لوله‌کشی می‌توانند از فناوری ردیاب جی پی اس خودرو برای به‌روز رسانی ارائه‌ی خدمات به مشتریان خود در زمان واقعی استفاده کنند. با استفاده از ردیاب خودرو و نرم افزار مدیریت ناوگان، شرکت‌های لوله‌کشی می‌توانند به مشتریان اطلاع دهند که لوله‌کش اعزام شده به محل دقیقاً کجاست و چقدر طول می‌کشد تا برای ارائه‌ی خدمات به مقصد برسد.

این کار کمک می‌کند تا رضایت بیشتری در مشتریان ایجاد شود و نگرانی آن‌ها برای رسیدن لوله‌کش‌ها در اسرع وقت حل شود. علاوه بر این ردیاب خودرو به شرکت‌های لوله‌کش کمک می‌کند تا با ردیابی خودروهای ناوگان، نزدیک‌ترین خودرو را به محل حادثه ارسال کنند.

دیگر مقالات مجموعه وایزر را در این بخش دنبال نمایید

نصب ردیاب خودرو به شهرداری ها چه کمکی می کند

بهترین ردیاب GPS مناسب برای خودروهای سنگین و کامیون ها

5 دلیل اصلی استفاده از ردیاب خودرو برای سرویس مدارس و دانشگاه

ردیاب جی پی اس امنیت خودروهای شرکت‌های لوله‌کشی را افزایش می‌دهد

یکی از مزایای ردیاب خودرو برای شرکت‌های لوله‌کشی، افزایش ایمنی ماشین‌ها است. با کمک ردیابی ناوگان و با استفاده مناسب از ویژگی ژئوفنسینگ (قابلیت تعیین محدوده‌ی جغرافیایی) ردیاب‌ها، شرکت‌های لوله‌کشی می‌توانند ایمنی بیشتری را برای رانندگان و خودروهای خود فراهم کنند. هر زمان که خودروی لوله‌کشی وارد یک مرز جغرافیایی از پیش تعیین شده می‌شود یا از آن خارج می‌شود، هشداری برای مدیر ناوگان ارسال می شود. 

ردیاب GPS یک عنصر کلیدی برای مدیریت تعمیر و نگهداری در شرکت‌های لوله‌کشی است

یک نرم افزار خوب مدیریت ناوگان به کمک بهترین ردیاب خودرو به شرکت‌های لوله‌کشی در بهینه‌سازی کارایی و کاهش هزینه‌ها و خطرات کمک کند. نرم افزار مدیریت به مدیر ناوگان این امکان را می‌دهد که با استفاده از ردیاب خودرو زمان معاینه‌ی فنی تمامی خودروهای شرکت را تنظیم کند و با تعمیر به موقع مشکلات فنی خودروها، در کاهش هزینه‌ها و خسارت‌ها موثر باشد. علاوه بر این، ردیاب دیاگ خودرو با عیب‌یابی به موقع و اعلام هشدار به مدیر ناوگان، مانع از خراب شدن خودروی لوله‌کش در میانه‌ی مسیر اعزام به محل می‌شود و به این ترتیب مانع از تاخیر راننده در رسیدن به محل و نارضایتی مشتری شود.

ردیاب خودرو امکان نظارت بر رفتار راننده را فراهم می‌کند

یکی از مهم‌ترین مزایای ردیاب خودرو برای شرکت‌های لوله‌کشی، امکان نظارت بر رفتار راننده در طول مسیر و عدم تخطی از قوانین است. این ویژگی کمک می‌کند تا ایمنی بیشتر برای خودرو و راننده فراهم شود و علاوه بر آن، در صورت تاخیر راننده در رسیدن به مقصد، از علت آن مطلع شد.

ردیاب مانع از سرقت خودروهای شرکت لوله‌کشی می‌شود

خودروهای یک شرکت لوله‌کشی و وسایلی که این خودروها حمل می‌کنند شاید یکی از گران‌ترین سرمایه‌گذاری‌های این شرکت‌ها باشند؛ بنابراین یافتن راه‌هایی برای جلوگیری از سرقت، گم شدن یا آسیب دیدن آن‌ها بسیار مهم است. یکی از بزرگ‌ترین مزایای ردیاب خودرو برای شرکت‌های لوله‌کشی، امکان نظارت لحظه‌ای بر موقعیت خودرو است. در صورتی که خودرو به سرقت برود یا گم شود، مدیر ناوگان با ردیابی آن روی نقشه می‌تواند مطلع شود که خودرو در هر لحظه در کجا قرار دارد و با اطلاع دادن به پلیس، ماشین را بازیابد.

ردیاب خودرو کمک می‌کند تا شرکت‌های لوله‌کشی توسعه پیدا کنند

از آن جایی که ردیاب خودرو به شرکت‌های لوله‌کشی کمک می‌کند تا بتوانند مدیریت بهتر و بهینه‌ای بر ماشین‌های کارکنان لوله‌کش خود داشته باشند، این مدیران می‌توانند به صورت استراتژیک‌تر برای بهبود کسب‌وکار خود فکر کنند و به بهینه‌سازی هر چه بیشتر کسب و کار خود بیاندیشند. با استفاده از ردیاب خودرو و آسودگی خاطر مدیران شرکت‌های لوله‌کشی، زمان بیشتری برای تمرکز روی اهداف و برنامه‌ریزی آینده کسب و کار وجود خواهد داشت.

مزایای ردیاب خودرو برای لوله‌کش‌های محلی

مزایای ردیاب خودرو تنها برای شرکت‌های لوله‌کشی نیست! لوله‌کش‌های محلی که دوست دارند رشد و توسعه را تجربه کنند و آماده‌ی گسترش کار خود و خدمات‌رسانی بهتر به مشتریان هستند، وجود یک ردیاب خودرو برای آن‌ها ضروری است. یک سیستم ردیاب خوب خودرو به یک صاحب کار لوله‌کشی کمک می‌کند تا نظارت بیشتری بر شاگردان خود داشته باشد و در صورت اعزام آن‌ها به محل، از محل قرارگیری خودرو، سرعت آن‌ها حین حرکت و مسیر طی شده برای رسیدن به مسیر اطلاع پیدا کند.

نتیجه‌گیری

واقعیت این است که مزایای ردیاب خودرو برای شرکت‌های لوله‌کشی بسیار است.از اتلاف وقت کمتر در جاده گرفته تا افزایش بهره‌وری کارمندان و جلوگیری از سرقت وسایل نقلیه، تمامی این مزایا باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه‌های شرکت‌های لوله‌کشی می‌شود. با نصب ردیاب خودرو در ناوگان شرکت‌های لوله‌کشی و حتی ماشین‌های مغازه‌های محلی لوله‌کشی‌، می‌توان کسب و کار خود را به صورت مؤثر بهینه‌سازی کرد.
مقالات مرتبط مزایای ردیاب خودرو برای شرکت های لوله‌کشی
محصولات مرتبط
ردیاب جی پی اس وایزر

قیمت جی پی اس خودرو + لیست قیمت ردیاب خودرو وایزر
قیمت انواع ردیاب جی پی اس خودرو بر اساس نوع برند، نوع سرور و اپلیکیشن و دیگر کاربردها متفاوت بوده که می توانید ردیاب مورد نظر خود را از مجموعه وایزر با قیمت مناسب خریداری نمایید.

ردیاب خودرو یکی از انواع لوازم امنیتی اتومبیل ها بوده که به هنگام خرید آن عوامل متعددی همانند برند، نوع کاربرد و همینطور قیمت انواع ردیاب جی پی اس مورد توجه کاربران می باشد. در میان گزینه های نام برده شده، قیمت ردیاب از مهمترین نکات محسوب می شود.

اما سوالی که ممکن است برای بسیاری از افراد وجود داشته باشد این است که عوامل موثر در قیمت ردیاب خودرو کدامند؟ برای خرید ردیاب چه مقدار باید هزینه کرد و دلایل متفاوت بودن قیمت های ردیاب خودرو در چیست؟

در این گزارش با کارشناسان ما در مجموعه ردیاب وایزر همراه باشید تا شما عزیزان را با عوامل موثر در قیمت ردیاب جی پی اس خودرو بیشتر آشنا کنیم.

خرید ردیاب جی پی اس وایزر

قبل از اینکه به معرفی عوامل موثر در قیمت جی پی اس خودرو بپردازیم، ابتدا بهتر است بگوییم که شرکت وایزر تولید کننده انواع ردیاب جی پی اس می باشد که می توانید این محصول را با قیمت و کیفیت مناسب از این مجموعه خریداری کنید. تنها کافیست ردیاب جی پی اس وایزر را خریداری کرده و از طریق اپلیکیشن موبایل سرو می توانید با خودروی خود در ارتباط باشید و وضعیت آن را تحت کنترل خود قرار دهید.

با خرید دستگاه ردیاب وایزر و اپلیکیشن سرو، می توانید سطح بالایی از آرامش را برای خود به ارمغان آورید. لازم به ذکر است فواید راهکار سرو تنها به حفظ امنیت وسیله نقلیه ختم نمی شود. شما ب این راهکار می توانید از امنیت سرنشینان خودروی خود نیز اطمینان حاصل کنید. با مراجعه به وب سایت ما می توانید از انواع ردیاب، ویژگی ها، کاربردها و قیمت ردیاب وایزر اطلاعات لازم را به دست آورید.

ردیاب های جی پی اس وایزر تمامی قابلیت های مورد نیاز یک دزدگیر هوشمند را دارا بوده و می توانند نیازمندی های مصرف کنندگان را به خوبی تامین کنند. از دیگر مزایای استفاده از ردیاب وایزر و اپلیکیشن سرو می توان گفت امکان نشان دادن عکس‌العمل در هنگام بروز تهدید برای وسیله‌ی نقلیه‌ی شما در راهکار سرو فراهم شده است. به عنوان مثال شما می‌توانید بلافاصله برق خودرو را از هر مکان قطع کنید و امکان حرکت را تا رسیدن به خودرو غیرممکن نمایید.

قیمت جی پی اس خودرو و عوامل موثرآن

قطعا سوالی که برای بسیاری از افراد وجود دارد این است که چرا به هنگام خرید ردیاب جی پی اس با قیمت های متفاوتی رو به رو می شوید؟ یکی از دلایل آن بر اساس نوسنات بازار می باشد. اما از دیگر مواردی که قیمت انواع ردیاب خودرو را تحت تاثیر خود قرار می دهد می توان به هر یک از موارد زیر اشاره کرد:

نوع ردیاب جی پی اس

همانطور که می دانید، ردیاب ها دارای انواع مختلفی مانند ردیاب سیمی و ردیاب آهنربایی می باشند که همین مورد یکی از موثرترین موارد در قیمت ردیاب جی پی اس است.

برند و کارخانه سازنده ردیاب خودرو

ردیاب ها در برندهای متعددی وجود دارند که توسط شرکت های مختلف ایرانی، چینی و همینطور اروپایی ساخته شده اند که هر کدام از کیفیت و کاربردهای خاص خود برخوردارند. قطعا برای خرید ردیاب خودرو باید با دقت تمام تحقیقات لازم را انجام دهید، تا علاوه بر انتخاب ردیاب با کیفیت، جی پی اس با قیمت مناسب را خریداری نمایید. اگر ردیابی از کارخانه های متفرقه انتخاب کنید، هم از کیفیت کمی برخوردار بوده و زود از کار می افتد، و هم بابت آن قیمت بالایی پرداخت خواهید کرد.

نوع سرور نرم افزار ردیاب خودرو

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت انواع ردیاب جی پی اس خودرو، نوع سرور و یا سامانه نرم افزار شرکتی که خدمات ردیابی را ارائه می دهد، می باشد. نکته ای که به هنگام خرید ردیاب خودرو باید در نظر بگیرید یک سرور قوی که همیشه در دسترس باشد. علت قوی بودن سرور هم کار آسان با اپلیکیشن به هنگام مواقع ضروری می باشد. اگر نرم افزار ردیاب دارای سرور مناسب نباشد از دسترس خارج شده و تنها شما هزینه های خود را هدر داده اید.

قابلیت نصب آسان ردیاب

از دیگر مورد مهم در قیمت ردیاب جی پی اس، قابلیت نصب آسان آن می باشد. این که نصب جی پی اس نیاز به حضور نصاب داشته باشد یا آن که خود فرد بتواند به راحتی آن را نصب کند نیز فاکتوری است که بر قیمت خرید ردیاب تاثیر می‌گذارد.

نحوه پشتیبانی از ردیاب و ضمانت آن

یکی دیگر از مهمترین موارد تاثیرگذار در قیمت ردیاب، پشتیبانی از شرکتی خریداری می کنید و خدماتی که به شما ارائه می دهند، می باشد. ردیاب ها علاوه بر کیفیت مناسبی که باید دارند، باید دارای خدمات و پشتیبانی قوی، ضمانت از شرکت معتبر و همینطور ارائه دهنده بهترین خدمات پس از فروش نیز باشند.

امکان شنود صوتی، از دیگر موارد موثر در قیمت ردیاب خودرو

یکی دیگر از مواردی که در قیمت انواع ردیاب تاثیر می گذارد، امکان شنود صوتی توسط ردیاب می باشد. این مورد در زمان سرقت خودرو بسیاری کاربردی است و باعث سهولت کار صاحب خودرو خواهد شد.

مدت زمان ماندگاری باتری جی پی اس خودرو

از دیگر موارد مهم و موثر در هزینه ردیاب ماشین، مدت زمان نگهداری باتری توسط ردیاب است. مدت زمانی که یک ردیاب می تواند شارژ نگه دارد در قیمت آن نیز تاثیر می گذارد.

دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت انواع ردیاب جی پی اس

از دیگر موارد مهم و موثر در قیمت ردیاب خودرو می توان به هریک از موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت داشتن دکمه SOS
 • دارای قابلیت هشدار باز شدن درب خودرو
 • قدرت سیگنال جی پی اس خودرو
 • خاصیت ضد آب و ضد گرد و غبار بودن
 • میزان دقت ردیابی

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید