بازگردانی سریع بسته های سرقت شده با استفاده از دستگاه ردیاب

اگر خودتان را جای یکی از شرکت‌های فروش اینترنتی یا خدمات پستی بگذارید، قطعاً یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایتان گم شدن یا به سرقت رفتن تعداد بسیاری بسته‌های پستی است که هر روز جا به جا می‌شود. شرکت آمازون، بزرگ‌ترین فروشگاه‌ اینترنتی دنیا که روزانه هزاران بسته را ارسال می‌کند، اعلام کرده است که بسیاری از بسته‌های خرید مشتریان در مسیر ارسال به سرقت می‌روند.

این مشکل فقط برای شرکت آمازون و یا مختص ارسال با خودرو نیست. ارسال بسته با قطار، کامیون، هواپیما و هر وسیله نقلیه دیگر می‌تواند در معرض سرقت در طول مسیر قرار داشته باشد. با توسعه علم و فناوری در تمامی حوزه‌ها، رفع این مشکل به راحتی امکان‌پذیر شده است. امروزه، استفاده از ردیاب در صنعت حمل و نقل کالا گسترش یافته و این امکان را فراهم کرده تا بسته‌های سرقت شده به سرعت پیدا شوند و سرمایه از دست رفته بازگردانده شود. اگر دوست دارید که بیشتر با موضوع بازگردانی سریع بسته های سرقت شده با استفاده از دستگاه ردیاب یا جی پی اس آشنا شوید، با ما در این مطلب همراه باشید تا به طور کامل به بررسی این موضوع بپردازیم.

یافتن محموله سرقتی با دستگاه جی پی اسیافتن محموله سرقتی با دستگاه جی پی اس

ردیاب بسته‌های ارسالی چیست و در زمان سرقت چگونه عمل می‌کند؟

ردیاب‌ها دستگاه‌های کوچک و کاربردی هستند که در انواع مختلفی در بازار ارائه می‌شوند؛ از ردیاب ماشین و ردیاب دوربین‌دار گرفته تا ردیاب شخصی، همگی با هدف افزایش ایمنی، جلوگیری از سرقت و نظارت بیشتر بر وسایل گرانبها طراحی شده‌اند. با نصب و قرار دادن ردیاب‌ها داخل وسایل ارزشمند، می‌توان موقعیت جغرافیایی آن‌ها را در هر لحظه تشخیص داد.

در صنعت حمل و نقل بسته نیز به کمک جی پی اس یا ردیاب می‌توان بدون حضور فیزیکی مراقب بسته‌ها بود. در واقع، با قرار دادن ردیاب در داخل بسته‌های ارسالی در صورت سرقت، می‌توان به کمک مانیتورینگ از راه دور موقعیت بسته‌های سرقت شده را تشخیص داد و برای بازگردانی سریع آن‌ها اقدام نمود. این کار به کمک اتصال ردیاب به ماهواره‌های موجود در مدار زمین انجام می‌شود و در هر لحظه به صورت آنلاین می‌توان موقعیت جغرافیایی بسته‌ها را ملاحظه کرد.

ردیاب مناسب برای بسته های ارسالیردیاب مناسب برای بسته های ارسالی

آشنایی با انواع مختلف ردیاب بسته‌های ارسالی

به طور کلی ردیاب‌ها انواع مختلفی مانند ردیاب‌های سیمی و بدون سیم و ردیاب‌های آنلاین و آفلاین دارند که هر یک در نصب یا نحوه ارسال اطلاعات با هم تفاوت‌هایی جزئی دارند؛ اما اساس کار تمام ردیاب‌ها یکسان است و تمامی آن‌ها با اتصال به سیستم موقعیت‌یاب جهانی (GPS) موقعیت مکانی را نشان می‌دهند. برخی از آن‌ها امکانات ویژه‌ای نظیر قابلیت شنود یا عکس‌برداری از داخل کابین را هم فراهم می‌کنند.

در مورد ردیاب‌هایی که برای بسته‌های ارسالی استفاده می‌شود می‌توان به دو شیوه عمل کرد:

  1. استفاده از ردیاب‌هایی برای هر یک از بسته‌ها به صورت جداگانه که در صورت سرقت بسته می‌توان از موقعیت آن مطلع شد و برای بازگردانی سریع آن اقدام کرد؛
  2. استفاده از ردیاب برای خودروی حامل بسته‌ها؛ این روش در صورتی امکان‌پذیر است ماهیت محموله‌ها به گونه‌ای باشد که قبل از رسیدن آن‌ها به مقصد، امکان خارج کردن آن‌ها از خودرو وجود نداشته باشد و تنها در صورتی قابل سرقت باشند که خودروی حمل بار به سرقت برود.

در روش اول نیاز است تا داخل بسته‌ها ردیاب بدون سیم یا همان ردیاب مغناطیسی قرار داده شود که در ادامه به آن می‌پردازیم. در مورد روش دوم، تمامی انواع جی پی اس ماشین برای ردیابی خودرو بعد از سرقت امکان‌پذیر است.

انواع ردیاب بسته های ارسالیانواع ردیاب بسته های ارسالی

ردیاب مغناطیسی برای بازگردانی سریع بسته های سرقت شده

ردیاب بی‌سیم که به عنوان ردیاب آهنربایی یا مغناطیسی هم شناخته می‌شود، یکی از محبوب‌ترین انواع ردیاب‌های موجود در بازار است. این ردیاب، بدون نیاز به سیم کشی، به آسانی روی وسیله نصب می‌شود و به کمک آهنربای بسیار قوی خود، به سطوح فلزی می‌چسبد و ردیابی بسته را انجام می‌دهد. این ردیاب‌ها وزن بسیار کمی دارند و در ابعاد کوچکی طراحی شده‌اند و به همین دلیل به راحتی می‌توان آن‌ها را داخل محموله‌های ارسالی جاسازی کرد.

برخی از انواع این ردیاب‌ها قابلیت شنود و عکس‌برداری را نیز دارند و در صورتی که بسته ارسالی به سرقت برود، ضمن ارسال موقعیت دقیق بسته، می‌توانید مکالمات میان سارقان را بشنوید و آن‌ها را ضبط کنید و یا تصاویر چهره آن‌ها را با کیفیت بالا ثبت و نگهداری کنید. این کار به اقدامات قانونی برای دستگیری سارق کمک بسزایی می‌کند.

بازگردانی محموله سرقتی با ردیاب مغناطیسیبازگردانی محموله سرقتی با ردیاب مغناطیسی

مراحل بازگردانی سریع بسته‌های سرقت شده با کمک ردیاب

با استفاده از دستگاه GPS، بازگرداندن محموله‌های مسروقه بسیار سریع انجام می‌شود. تصور کنید که حین حمل بار (که می‌تواند با هر وسیله نقلیه‌ای انجام شود) و قبل از رسیدن بسته‌ها به مقصد، سارقی بسته‌ها را به سرقت می‌برد. در صورتی که محموله مجهز به دستگاه ردیاب باشد، بلافاصله ردیاب هشداری را به صاحب حمل بار ارسال می‌کند و او را از تغییر محدوده جغرافیایی بسته ارسالی با خبر می‌کند. مسئول حمل بار با مشاهده محل کنونی بسته سرقت شده بلافاصله برای بازگردانی سریع بسته اقدام می‌کند. او می‌تواند اطلاعات دریافتی از ردیاب را به صورت گزارش نیز تهیه کند و در اختیار مراجع ذی‌صلاح برای دستگیری سارق قرار دهد.

دیگر مقالات وب سایت جی پی اس وایزر را در این بخش دنبال نمایید

مراحل اعلام و پیگیری سرقت خودروی مسروقه

هر آنچه که باید قبل و پس از سرقت وسیله‌ی نقلیه بدانید

عملکرد ضدسرقتی ردیاب جی پی اس بر وسایل نقلیه‌ی مجهز به آن

بهترین ردیاب برای یافتن سریع محموله‌های سرقتی

زمانی که می‌خواهید برای خرید ردیاب مخصوص بسته‌های پستی اقدام کنید، با انواع مختلفی از ردیاب‌ها با برندهای گوناگون روبه‌رو می‌شوید که کار انتخاب را برایتان دشوار می‌کند. اگر می‌خواهید برای هر یک از بسته‌های خود ردیابی خریداری کنید، باید به سراغ بهترین ردیاب مغناطیسی بروید که هم از نظر ابعاد مناسب باشد و هم کیفیت نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بالایی داشته باشد. داشتن امکاناتی نظیر شنود قوی نیز می‌تواند برای بسیاری از ارگان‌ها گزینه مهمی محسوب شود. اما اگر تصمیم دارید تا برای خودروی حمل محموله جی پی اس تهیه کنید، بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار را تهیه نمایید.

نتیجه گیری

در این مطلب به طور کامل به بازگردانی سریع بسته‌های سرقت شده با استفاده از دستگاه ردیاب پرداختیم و دریافتیم که چگونه این ابزار کوچک به شرکت‌های بزرگ حمل و نقل کالا کمک می‌کند تا در صورت به سرقت رفتن محموله‌ها آن‌ها را دوباره بیابند. برای استفاده از مزایای ردیاب‌ها، توصیه می‌کنم که حتماً بهترین ردیاب موجود در بازار را بر حسب نیاز خود تامین نمایید.

بهترین ردیاب برای یافتن بسته های سرقتیبهترین ردیاب برای یافتن بسته های سرقتی

مقالات مرتبط بازگردانی سریع بسته های سرقت شده با استفاده از دستگاه ردیاب
محصولات مرتبط
ردیاب جی پی اس وایزر

قیمت جی پی اس خودرو + لیست قیمت ردیاب خودرو وایزر
قیمت انواع ردیاب جی پی اس خودرو بر اساس نوع برند، نوع سرور و اپلیکیشن و دیگر کاربردها متفاوت بوده که می توانید ردیاب مورد نظر خود را از مجموعه وایزر با قیمت مناسب خریداری نمایید.

ردیاب خودرو یکی از انواع لوازم امنیتی اتومبیل ها بوده که به هنگام خرید آن عوامل متعددی همانند برند، نوع کاربرد و همینطور قیمت انواع ردیاب جی پی اس مورد توجه کاربران می باشد. در میان گزینه های نام برده شده، قیمت ردیاب از مهمترین نکات محسوب می شود.

اما سوالی که ممکن است برای بسیاری از افراد وجود داشته باشد این است که عوامل موثر در قیمت ردیاب خودرو کدامند؟ برای خرید ردیاب چه مقدار باید هزینه کرد و دلایل متفاوت بودن قیمت های ردیاب خودرو در چیست؟

در این گزارش با کارشناسان ما در مجموعه ردیاب وایزر همراه باشید تا شما عزیزان را با عوامل موثر در قیمت ردیاب جی پی اس خودرو بیشتر آشنا کنیم.

خرید ردیاب جی پی اس وایزر

قبل از اینکه به معرفی عوامل موثر در قیمت جی پی اس خودرو بپردازیم، ابتدا بهتر است بگوییم که شرکت وایزر تولید کننده انواع ردیاب جی پی اس می باشد که می توانید این محصول را با قیمت و کیفیت مناسب از این مجموعه خریداری کنید. تنها کافیست ردیاب جی پی اس وایزر را خریداری کرده و از طریق اپلیکیشن موبایل سرو می توانید با خودروی خود در ارتباط باشید و وضعیت آن را تحت کنترل خود قرار دهید.

با خرید دستگاه ردیاب وایزر و اپلیکیشن سرو، می توانید سطح بالایی از آرامش را برای خود به ارمغان آورید. لازم به ذکر است فواید راهکار سرو تنها به حفظ امنیت وسیله نقلیه ختم نمی شود. شما ب این راهکار می توانید از امنیت سرنشینان خودروی خود نیز اطمینان حاصل کنید. با مراجعه به وب سایت ما می توانید از انواع ردیاب، ویژگی ها، کاربردها و قیمت ردیاب وایزر اطلاعات لازم را به دست آورید.

ردیاب های جی پی اس وایزر تمامی قابلیت های مورد نیاز یک دزدگیر هوشمند را دارا بوده و می توانند نیازمندی های مصرف کنندگان را به خوبی تامین کنند. از دیگر مزایای استفاده از ردیاب وایزر و اپلیکیشن سرو می توان گفت امکان نشان دادن عکس‌العمل در هنگام بروز تهدید برای وسیله‌ی نقلیه‌ی شما در راهکار سرو فراهم شده است. به عنوان مثال شما می‌توانید بلافاصله برق خودرو را از هر مکان قطع کنید و امکان حرکت را تا رسیدن به خودرو غیرممکن نمایید.

قیمت جی پی اس خودرو و عوامل موثرآن

قطعا سوالی که برای بسیاری از افراد وجود دارد این است که چرا به هنگام خرید ردیاب جی پی اس با قیمت های متفاوتی رو به رو می شوید؟ یکی از دلایل آن بر اساس نوسنات بازار می باشد. اما از دیگر مواردی که قیمت انواع ردیاب خودرو را تحت تاثیر خود قرار می دهد می توان به هر یک از موارد زیر اشاره کرد:

نوع ردیاب جی پی اس

همانطور که می دانید، ردیاب ها دارای انواع مختلفی مانند ردیاب سیمی و ردیاب آهنربایی می باشند که همین مورد یکی از موثرترین موارد در قیمت ردیاب جی پی اس است.

برند و کارخانه سازنده ردیاب خودرو

ردیاب ها در برندهای متعددی وجود دارند که توسط شرکت های مختلف ایرانی، چینی و همینطور اروپایی ساخته شده اند که هر کدام از کیفیت و کاربردهای خاص خود برخوردارند. قطعا برای خرید ردیاب خودرو باید با دقت تمام تحقیقات لازم را انجام دهید، تا علاوه بر انتخاب ردیاب با کیفیت، جی پی اس با قیمت مناسب را خریداری نمایید. اگر ردیابی از کارخانه های متفرقه انتخاب کنید، هم از کیفیت کمی برخوردار بوده و زود از کار می افتد، و هم بابت آن قیمت بالایی پرداخت خواهید کرد.

نوع سرور نرم افزار ردیاب خودرو

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت انواع ردیاب جی پی اس خودرو، نوع سرور و یا سامانه نرم افزار شرکتی که خدمات ردیابی را ارائه می دهد، می باشد. نکته ای که به هنگام خرید ردیاب خودرو باید در نظر بگیرید یک سرور قوی که همیشه در دسترس باشد. علت قوی بودن سرور هم کار آسان با اپلیکیشن به هنگام مواقع ضروری می باشد. اگر نرم افزار ردیاب دارای سرور مناسب نباشد از دسترس خارج شده و تنها شما هزینه های خود را هدر داده اید.

قابلیت نصب آسان ردیاب

از دیگر مورد مهم در قیمت ردیاب جی پی اس، قابلیت نصب آسان آن می باشد. این که نصب جی پی اس نیاز به حضور نصاب داشته باشد یا آن که خود فرد بتواند به راحتی آن را نصب کند نیز فاکتوری است که بر قیمت خرید ردیاب تاثیر می‌گذارد.

نحوه پشتیبانی از ردیاب و ضمانت آن

یکی دیگر از مهمترین موارد تاثیرگذار در قیمت ردیاب، پشتیبانی از شرکتی خریداری می کنید و خدماتی که به شما ارائه می دهند، می باشد. ردیاب ها علاوه بر کیفیت مناسبی که باید دارند، باید دارای خدمات و پشتیبانی قوی، ضمانت از شرکت معتبر و همینطور ارائه دهنده بهترین خدمات پس از فروش نیز باشند.

امکان شنود صوتی، از دیگر موارد موثر در قیمت ردیاب خودرو

یکی دیگر از مواردی که در قیمت انواع ردیاب تاثیر می گذارد، امکان شنود صوتی توسط ردیاب می باشد. این مورد در زمان سرقت خودرو بسیاری کاربردی است و باعث سهولت کار صاحب خودرو خواهد شد.

مدت زمان ماندگاری باتری جی پی اس خودرو

از دیگر موارد مهم و موثر در هزینه ردیاب ماشین، مدت زمان نگهداری باتری توسط ردیاب است. مدت زمانی که یک ردیاب می تواند شارژ نگه دارد در قیمت آن نیز تاثیر می گذارد.

دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت انواع ردیاب جی پی اس

از دیگر موارد مهم و موثر در قیمت ردیاب خودرو می توان به هریک از موارد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت داشتن دکمه SOS
  • دارای قابلیت هشدار باز شدن درب خودرو
  • قدرت سیگنال جی پی اس خودرو
  • خاصیت ضد آب و ضد گرد و غبار بودن
  • میزان دقت ردیابی

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید