جی پی اس وایزر F100r بدون محدودیت زمانی و مکانی

امنیت یک واژه نسبی است که تنها می ‌توان با تدابیر مختلف، اندازه و ابعاد آن را بالا برد و به مرز قطعیت نزدیکش کرد. امروزه بسیاری از وسایل و ابزارآلاتی که اختراع می ‌شوند سعی دارند که روند ایمنی دارایی ‌های ما را در مقابل پدیده‌ ای شوم به نام سرقت و حتی دور زدن ‌های موذیانه در حین کار محافظت کنند. با حضور ابزاری مانند جی پس اس وایزر F100r این امکان برای ما فراهم آمده است تا مانند ضمیر اول شخص، همیشه و همه جا به همراه خودرویی باشیم که از آن ما است. اما خوب است قبل از این که شروع به استفاده از چنین محصولی کنیم ابعاد و کارایی‌های متنوع آن را بشناسیم. در ادامه به بررسی ردیاب جی پی اس وایزر F100r خواهیم پرداخت.

جی پی اس وایزر F100r بدون مکان و زمان مشخص!

شاید اولین ویژگی که باعث شود بسیاری از مخاطبان برای استفاده از جی پی اس و یا به اصطلاح ردیاب به سراغ جی پی اس وازیر F100r بروند این باشد که تسلط اوضاع با این جی پی اس از طریق سیگنال‌ های ماهواره ‌ای انجام می‌ شود. لفظ ماهواره به این معنا است که شما محدود به هیچ منطقه و کشور و مرزی نیستید و همچنین در هر زمانی که بخواهید می ‌توانید از حال و اوضاع خودرو خود باخبر باشید و به سرعت سارق را به تله بیاندازید. دزدگیر ماهواره ای وایزر F100r قابلیت نصب در تمام وسایل نقلیه مانند موتورسیکلت و اتومبیل را دارد. ایرانی و خارجی بودن خودرو شما فرقی برای این جی پی اس فرقی ندارد و به راحتی و در جایی دور از چشم و هر چند کوچک قابلیت نصب دارد. 

خرید جی پی اس وایزر F100rخرید جی پی اس وایزر F100r 

جی پی اس وایزر F100r، قدرت بازدارنده یا دنبال کننده؟

بعد از گذشت چند دهه به تک تک کسانی که وسیله نقلیه دارند و برای حفاظت از آن تا به امروز تنها از دزدگیرهای معمولی استفاده می ‌کردند این نکته ثابت شده که دزدگیر معمولی در بهترین حالت تنها یک عامل بازدارنده است. این واقعیت بماند که در این دوران، سارقین دیگر ترسی از سر و صدای عادی شده یک دزدگیر ندارد و به راحتی و در مدت زمان کوتاهی می‌ توانند آن را از کار بیاندازند و خودرو را به سرقت ببرند. البته در مورد دزدگیرهای معمولی باید این نکته را هم خاطر نشان کنیم که یکی از آلودگی‌های صوتی آزار دهنده که شهرها را غیر قابل تحمل کرده است سر و صدای بی مورد آن است که در جواب هر عامل محرکی به صدا در می‌آیند. تمام این عوامل را در نظر بگیریم و در مقابل، جی پی اس وایزر F100 را با تمام ویژگی ‌هایش به خاطر داشته باشیم که نه تنها آلودگی صوتی ندارد بلکه در مقابل عملکرد سارقین بسیار هوشمندانه و بدون این که آن‌ها بویی ببرند، لحظه به لحظه، به گزارش اوضاع به صاحب خودرو می‌پردازد. ارسال اطلاعات موقعیت و مکانی که خودرو در آن حضور دارد به صاحب وسیله نقلیه، چه موتورسیکلت و چه اتومبیل، این امکان را می‌دهد که سر وقت مناسب این گزارش به نیروی انتظامی داده شود و بدون تلف کردن وقت به سراغ خودرو برویم و آن را بیابیم. با این حساب، جی پی اس ماهواره ای وایزر را می‌ توان یار پلیس هم نامید.

پیام ها، گویای همه چیز هستند!

جی پی اس وایزر F100r تنها به ارائه اطلاعات مکانی و حضور خودرو بسنده نمی‌کند. قبل از هر موضوعی باید گفت که تنها کارایی ردیاب F100r تنها برای زمان سرقت نیست؛ پیش می‌آید که شما برای جا به جایی بار و یا اصلا برای امانت، وسیله نقلیه خود را به شخصی می‌سپارید. این حق شما است که نه تنها از محل و زمان حضور وسیله نقلیه خود آگاه شوید بلکه از وضعیت فیزیکی آن نیز باخبر باشید. از آن جایی که وایزر F100r قابلیت اتصال به اینترنت را دارد، تمام اطلاعات به صورت پیامک‌ های مختلف به شما ارسال خواهد شد. اما این پیام‌ ها یا بهتر بگوییم هشدارها شامل چه مواردی می‌ شوند؟ هشدارهایی که از جی پی اس F100r دریافت می‌ کنید شامل؛ سرعت خودرو، ضربه‌ هایی که به بدنه وارد می‌شود، مسیری که وسیله نقلیه در آن در حال حرکت است، خارج شدن از محدوده جغرافیایی مشخص شده و اوضاع باتری می‌شود. یکی دیگر از ویژگی ‌های وایزر F100r این است که با کم‌ترین خطا محل مخفی خودرو را به شما نشان می‌ دهد که دست آخر با در اختیار گذاشتن این اطلاعات به پلیس می ‌توانید به سرعت به محل پنهان شدن سارقین و یا کسی که خیانت در امانت کرده بروید و وسیله نقلیه خود را نجات دهید.

F100r را در کدام قسمت های وسیله نقلیه نصب می‌ شود؟

اگر بخواهیم باز هم به ویژگی ‌های برتر جی پی اس وایزر F100r نسبت به دزدگیرهای معمولی اشاره کنیم باید بگوییم که تمام دزدگیرهای معمولی با حجم عظیمی از سیم کشی‌ها و کارهای جانبی قابل نصب هستند و تنها در قسمت‌های خاصی از خودرو قابلیت نصب دارند. اما وایزر F100r و دیگر ردیاب های وازیر مانند وایزر F150 می‌توانند در هر قسمتی از وسیله نقلیه نصب شوند. این از خصوصیات جی پس اس ها و ردیاب های پیشرفته است که بتوان آن ‌ها را در جایی نصب کرد که دور از چشم و حتی تصور افراد فرصت طلب باشد. ابعاد و اندازه‌های این وسیله به قدری کوچک است که در قسمت‌هایی مانند سپر اتومبیل هم جا می‌گیرد و به آسانی نصب می ‌شود.
همه چیز به همین میزان ختم نمی شود! این سیاست برقرار است که در آینده ‌ای نزدیک، تیم پشتیبانی با ارائه خدمات به خریداران جی پی اس وایزر F100r بتوانند با اتصال شبکه‌ ای اینترنتی و استفاده از اپلیکیشن مربوط به جی پی اس معرفی شده، هر چه بییشتر، کار با این ردیاب ماهواره‌ ای را برای دارندگان آن آسان کنند.

جی پی اس وایزر F100r اینترنت و ماهواره ایجی پی اس وایزر F100r اینترنت و ماهواره ای 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از دیگر مقالات ما بازدید نمایید:

مقالات مرتبط جی پی اس وایزر F100r بدون محدودیت زمانی و مکانی
محصولات مرتبط
ردیاب جی پی اس وایزر

قیمت جی پی اس خودرو + لیست قیمت ردیاب خودرو وایزر
قیمت انواع ردیاب جی پی اس خودرو بر اساس نوع برند، نوع سرور و اپلیکیشن و دیگر کاربردها متفاوت بوده که می توانید ردیاب مورد نظر خود را از مجموعه وایزر با قیمت مناسب خریداری نمایید.

ردیاب خودرو یکی از انواع لوازم امنیتی اتومبیل ها بوده که به هنگام خرید آن عوامل متعددی همانند برند، نوع کاربرد و همینطور قیمت انواع ردیاب جی پی اس مورد توجه کاربران می باشد. در میان گزینه های نام برده شده، قیمت ردیاب از مهمترین نکات محسوب می شود.

اما سوالی که ممکن است برای بسیاری از افراد وجود داشته باشد این است که عوامل موثر در قیمت ردیاب خودرو کدامند؟ برای خرید ردیاب چه مقدار باید هزینه کرد و دلایل متفاوت بودن قیمت های ردیاب خودرو در چیست؟

در این گزارش با کارشناسان ما در مجموعه ردیاب وایزر همراه باشید تا شما عزیزان را با عوامل موثر در قیمت ردیاب جی پی اس خودرو بیشتر آشنا کنیم.

خرید ردیاب جی پی اس وایزر

قبل از اینکه به معرفی عوامل موثر در قیمت جی پی اس خودرو بپردازیم، ابتدا بهتر است بگوییم که شرکت وایزر تولید کننده انواع ردیاب جی پی اس می باشد که می توانید این محصول را با قیمت و کیفیت مناسب از این مجموعه خریداری کنید. تنها کافیست ردیاب جی پی اس وایزر را خریداری کرده و از طریق اپلیکیشن موبایل سرو می توانید با خودروی خود در ارتباط باشید و وضعیت آن را تحت کنترل خود قرار دهید.

با خرید دستگاه ردیاب وایزر و اپلیکیشن سرو، می توانید سطح بالایی از آرامش را برای خود به ارمغان آورید. لازم به ذکر است فواید راهکار سرو تنها به حفظ امنیت وسیله نقلیه ختم نمی شود. شما ب این راهکار می توانید از امنیت سرنشینان خودروی خود نیز اطمینان حاصل کنید. با مراجعه به وب سایت ما می توانید از انواع ردیاب، ویژگی ها، کاربردها و قیمت ردیاب وایزر اطلاعات لازم را به دست آورید.

ردیاب های جی پی اس وایزر تمامی قابلیت های مورد نیاز یک دزدگیر هوشمند را دارا بوده و می توانند نیازمندی های مصرف کنندگان را به خوبی تامین کنند. از دیگر مزایای استفاده از ردیاب وایزر و اپلیکیشن سرو می توان گفت امکان نشان دادن عکس‌العمل در هنگام بروز تهدید برای وسیله‌ی نقلیه‌ی شما در راهکار سرو فراهم شده است. به عنوان مثال شما می‌توانید بلافاصله برق خودرو را از هر مکان قطع کنید و امکان حرکت را تا رسیدن به خودرو غیرممکن نمایید.

قیمت جی پی اس خودرو و عوامل موثرآن

قطعا سوالی که برای بسیاری از افراد وجود دارد این است که چرا به هنگام خرید ردیاب جی پی اس با قیمت های متفاوتی رو به رو می شوید؟ یکی از دلایل آن بر اساس نوسنات بازار می باشد. اما از دیگر مواردی که قیمت انواع ردیاب خودرو را تحت تاثیر خود قرار می دهد می توان به هر یک از موارد زیر اشاره کرد:

نوع ردیاب جی پی اس

همانطور که می دانید، ردیاب ها دارای انواع مختلفی مانند ردیاب سیمی و ردیاب آهنربایی می باشند که همین مورد یکی از موثرترین موارد در قیمت ردیاب جی پی اس است.

برند و کارخانه سازنده ردیاب خودرو

ردیاب ها در برندهای متعددی وجود دارند که توسط شرکت های مختلف ایرانی، چینی و همینطور اروپایی ساخته شده اند که هر کدام از کیفیت و کاربردهای خاص خود برخوردارند. قطعا برای خرید ردیاب خودرو باید با دقت تمام تحقیقات لازم را انجام دهید، تا علاوه بر انتخاب ردیاب با کیفیت، جی پی اس با قیمت مناسب را خریداری نمایید. اگر ردیابی از کارخانه های متفرقه انتخاب کنید، هم از کیفیت کمی برخوردار بوده و زود از کار می افتد، و هم بابت آن قیمت بالایی پرداخت خواهید کرد.

نوع سرور نرم افزار ردیاب خودرو

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت انواع ردیاب جی پی اس خودرو، نوع سرور و یا سامانه نرم افزار شرکتی که خدمات ردیابی را ارائه می دهد، می باشد. نکته ای که به هنگام خرید ردیاب خودرو باید در نظر بگیرید یک سرور قوی که همیشه در دسترس باشد. علت قوی بودن سرور هم کار آسان با اپلیکیشن به هنگام مواقع ضروری می باشد. اگر نرم افزار ردیاب دارای سرور مناسب نباشد از دسترس خارج شده و تنها شما هزینه های خود را هدر داده اید.

قابلیت نصب آسان ردیاب

از دیگر مورد مهم در قیمت ردیاب جی پی اس، قابلیت نصب آسان آن می باشد. این که نصب جی پی اس نیاز به حضور نصاب داشته باشد یا آن که خود فرد بتواند به راحتی آن را نصب کند نیز فاکتوری است که بر قیمت خرید ردیاب تاثیر می‌گذارد.

نحوه پشتیبانی از ردیاب و ضمانت آن

یکی دیگر از مهمترین موارد تاثیرگذار در قیمت ردیاب، پشتیبانی از شرکتی خریداری می کنید و خدماتی که به شما ارائه می دهند، می باشد. ردیاب ها علاوه بر کیفیت مناسبی که باید دارند، باید دارای خدمات و پشتیبانی قوی، ضمانت از شرکت معتبر و همینطور ارائه دهنده بهترین خدمات پس از فروش نیز باشند.

امکان شنود صوتی، از دیگر موارد موثر در قیمت ردیاب خودرو

یکی دیگر از مواردی که در قیمت انواع ردیاب تاثیر می گذارد، امکان شنود صوتی توسط ردیاب می باشد. این مورد در زمان سرقت خودرو بسیاری کاربردی است و باعث سهولت کار صاحب خودرو خواهد شد.

مدت زمان ماندگاری باتری جی پی اس خودرو

از دیگر موارد مهم و موثر در هزینه ردیاب ماشین، مدت زمان نگهداری باتری توسط ردیاب است. مدت زمانی که یک ردیاب می تواند شارژ نگه دارد در قیمت آن نیز تاثیر می گذارد.

دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت انواع ردیاب جی پی اس

از دیگر موارد مهم و موثر در قیمت ردیاب خودرو می توان به هریک از موارد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت داشتن دکمه SOS
  • دارای قابلیت هشدار باز شدن درب خودرو
  • قدرت سیگنال جی پی اس خودرو
  • خاصیت ضد آب و ضد گرد و غبار بودن
  • میزان دقت ردیابی

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید