مزیت ردیاب GPS وایزر برای خودروهای شخصی سبک و سنگین

06 آبان ، 1398
گروه تحقیقاتی وایزر

ردیاب خودروهای سبک و سنگین وایزر

سخت‌افزار و نرم‌افزار با کیفیت، پشتیبانی تخصصی و قیمت مناسب 3 ویژگی ردیاب‌های وایزر می‌باشند. دستگاه‌های ضدسرقت محصولات نام آشنایی در حوزه‌ی امنیت خودروها هستند، اما دستگاه‌های ردیاب مجهز به تکنولوژی ماهواره‌ای  GPS تنها در چند سال اخیر وارد ایران شده‌اند. دزدگیرهای ضدسرقت خودرو به عنوان یک دستگاه بازدارنده، سال‌هاست که دارای کاربردهای گوناگون هستند ولی ردیاب‌های جی‌پی‌اس با اتصال به سیستم ماهواره‌ای نوین جهانی موفق به ردیابی اجسام در حال حرکت شده‌اند.
وجه تمایز دستگاه‌های ردیاب نسبت به دزدگیرهای قدیمی در کارکرد و شیوه‌ی نصب آن است. در این تکنولوژی فرض بر این است که صاحب خودرو نمی‌خواهد کسی از خودروی او بدون اجازه استفاده نماید. فرزندان نوجوان، کارمندان خاطی،  سارقان و افراد دیگر می‌توانند شامل این مسئله شوند. دزدگیر‌ها تنها با تولید صدای آژیر موجب ترساندن فردی می‌شدند که بدون اجازه درب خودرو را باز می‌نمود اما در شرایطی که برق خودرو قطع شود یا این افراد به ریموت دزدگیر دسترسی داشته باشند عملاً کاری از دست صاحب خودرو برنمی‌آید. برخلاف دزدگیرهای پیشین موجود در بازار، این محصول دارای سیستم ردیابی و موقعیت‌یابی هر وسیله‌ای است که در حال حرکت در خیابان  است. شرکت وایزر با تولید این دستگاه و اتصال به سیستم ماهواره‌ای به کمک اپلیکیشن سرو نه تنها موفق به بازپس‌گیری بسیاری از خودروها و موتورسیکلت‌ها شده بلکه امنیت و آرامش را برای صاحبان وسایل نقلیه فراهم می‌نماید. این محصول علاوه بر موتورسیکلت و خودروهای شخصی برای رانندگان و صاحبان خودروهای سنگین مانند کامیون به‌خوبی قابل استفاده است. 

ردیاب وایزر برای خودروهای سبک

تاثیر نصب دستگاه ردیاب وایزر بر کامیون

با نصب چنین دستگاه‌های ضدسرقتی در کامیون‌ها، تریلی و سایر خودروهای سنگین گامی بزرگ در جهت حفظ و سلامت محموله‌های گران و ارزشمند آن‌ها برمی‌دارید. محافظت از محموله و بار خودروهای سنگین مسئولیت بالایی دارد ولی به کمک دستگاه های ردیاب خودرو وایزر دیگر نگران جابه‌جایی غیرقانونی این وسایل نقلیه نخواهید بود. 
همچنین استفاده از دستگاه‌های ردیاب وایزر در هر نوع وسیله‌ی نقلیه‌ای مانند موتورسیکلت، دوچرخه، خودروهای ایرانی و خودروهای لوکس اجاره‌ای توصیه می‌شود و امنیت لازم را برای این وسایل فراهم می‌کند. 
کارکرد این دستگاه‌ها با دزدگیر کمی متفاوت است. در حقیقت دستگاه‌های ردیاب را در قسمتی از خودرو پنهان می‌کنند تا هر شخصی نتواند آن‌را به راحتی پیدا کند و از کار بیاندازد. به همین دلیل، دستگاه‌های ردیاب وایزر کوچک و با قابلیت نصب آسان طراحی می‌شوند تا نصاب‌ها بتوانند آن‌را در بهترین قسمت خودرو نصب نمایند. 
هر راننده‌ای با استفاده از این ابزار نوین می‌تواند هم‌زمان با آخرین تکنولوژی روز جهان از اموال خود محافظت کند و به‌جای چشیدن طعم ناکامی و درماندگی، بدون نگرانی خودرو را دقیقاً در مکانی که سارق پنهان شده‌ است بیابد. 
از دیگر ویژگی‌های این محصول قیمت مناسب آن نسبت به سایر محصولات مشابه است. البته باید توجه داشته باشید که تبلیغات سوء برخی از شرکت‌ها مبنی بر ارزان‌ترین دستگاه ردیاب شما را گم‌راه نکند. قیمت بسیار ناچیز برای دستگاهی این‌چنین پرکاربرد و حساس به‌دور از منطق است. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم با صرف یک هزینه‌ی منطقی و با توجه به نیاز و بودجه‌ی خود اقدام به خرید یک دستگاه ردیاب جی پی اس مناسب و ایده‌آل برای خودروی شخصی نمایید. 

ردیاب وایزر برای خودروهای سنگین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
raychat
6LfYIyAaAAAAAGKas2CtyAh2o8zQXe5xPqZFEPwE