هرگز ردیاب GPS خودرو نخرید مگر با این شرایط
12 بهمن ، 1401
گروه تحقیقاتی وایزر

آشنایی با جنبه های متفاوت ردیاب های ماهواره ای

تیم وایزر همواره در تلاش است شما صاحبان خودرو را با جنبه ‌های مختلف استفاده از ردیاب ضد سرقت ماهواره‌ای GPS آشنا کند. در این مقاله همراه وایزر باشید تا مهم ‌ترین اصل انتخاب ردیاب GPS را به شما یادآوری نماییم.
استفاده از دستگاه ردیاب خودرو به ‌عنوان یک ابزار ضد سرقت نوین در سراسر جهان در حال گسترش است. هم‌ اکنون در بسیاری از شهرهای ایران نیز خودروهای شخصی و شرکتی و همچنین موتورسیکلت ‌ها به سیستم ماهواره ‌ای متصل شده ‌اند. به‌ طبع با ورود هر کالایی به بازار، نمونه‌ های تقلبی و بی ‌کیفیت آن نیز توسط افراد سودجو وارد بازار شده و مورد تبلیغ وسیع قرار خواهند گرفت. این افراد درصد هستند تا از میان بازار گرم آن کالا، سود کلانی به جیب بزنند. هرچند تنها این مصرف ‌کنندگان هستند که از خرید کالای بی ‌کیفیت متضرر می‌ شوند، اما این امر در رابطه با برخی از کالاهای تزئینی و غیرامنیتی، مشکلات جدی برای مصرف ‌کنندگان به بار نخواهد آورد. در صورتی که خرید دستگاه‌ های ردیاب بی ‌کیفیت و بدون پشتیبانی، عواقب سنگین ‌تری نسبت به کالاهای غیر امنیتی به ‌بار خواهد آورد. در حقیقت خرید دستگاه‌های GPS باکیفیت و نصب صحیح آن که به نوعی ابزار ضد سرقت اموال به حساب می ‌آیند، امری مهم و ضروری است.

اعتبار پنج ستاره
GPS Wizer

دستگاه ‌های ردیاب خودرو از نظر قیمت، قابلیت و کارایی، تفاوت‌ هایی با یکدیگر دارند که همه‌ ی آن ها بنابر نیاز مشتری قابل بررسی است. اما اصلی ‌ترین نکته‌ ی خرید ردیاب جی ‌پی ‌اس، گارانتی و خدمات پس ‌از فروش آن است. هرگز برای خودروی خود ردیاب GPS خریداری نکنید تا زمانی که از گارانتی و خدمات پس ‌از فروش آن محصول خاص مطمئن شوید. شاید این مسئله برای برخی از کالاها چندان اهمیت نداشته باشد، اما به جرات می ‌توان خدمات پس ‌از فروش شرکت ‌های ردیاب را مهم ‌ترین مسئله ‌ی انتخاب هر نوع مدل ردیاب دانست. در ‌نتیجه حتما در هنگام خرید سیستم GPS برای خودرو، به پشتیبانی شرکت وایزر توجه نمایید. اکنون توضیح می ‌دهیم که اهمیت تیم پشتیبانی دستگاه ردیاب جی ‌پی‌ اس وسایل نقلیه برای چیست.

چرا کیفیت پشتیبانی شرکت‌های ارائه دهنده‌ی دستگاه‌های GPS اهمیت بالایی دارند؟

یکی از مهم ‌ترین پارامترهای انتخاب یک کالا، گارانتی و خدمات پس از فروش آن شرکت می ‌باشد. این امر در ‌رابطه با محصولات امنیتی و حفاظتی خودرو دوچندان می ‌شود. اهمیت این موضوع از این جهت است که از آن ‌جایی که این دستگاه‌ ها با اتصال به سیستم موقعیت ‌یاب جهانی و ماهواره‌ های GPS قادر به ردیابی هستند، همواره باید شرایط اتصال آن ‌ها فراهم و پیگیری گردد. در صورت قطع اتصال، امکان ردیابی امکان ‌پذیر نخواهد بود. همچنین شرکت‌ های معتبر، اپلیکیشن‌ های خود را همواره به ‌روز و ساده ‌تر می ‌کنند تا مشتریان‌ شان به راحتی از امکانات برنامه استفاده کنند.
بارها پیش آمده است که صاحبان موتورسیکلت یا خودرو، با دست ‌پاچگی و بهت ‌زده با تیم پشتیبانی شرکت وایزر (wizer gps) تماس گرفته‌ اند و خبر به سرقت رفتن وسیله‌ ی نقلیه خود را با پریشانی اطلاع داده ‌اند. این افراد با کمک نماینده‌ ی رسمی وایزر و استفاده از اپلیکیشن سرو توانسته ‌اند مسیر حرکت وسیله‌ ی نقلیه را ردیابی کنند و به محل سارق دست یابند. این در حالی است که محصولات نامعتبر و بی ‌نام و نشان که توسط افراد سودجود تولید یا وارد کشور شده ‌اند، نمایندگان حرفه ‌ای برای راهنمایی و کمک به مال ‌باختگان ندارند. آن ‌ها پس از فروش و دریافت هزینه دیگر تعهدی نسبت به مشتریان خود احساس نخواهند کرد.
نکته ‌ی دیگر در رابطه با تولید ‌کنندگانی است که انواع محصولات را در سبد کالای خود قرار داده ‌اند، بدون آن‌ که کیفیت و کارایی دستگاه‌ ها را در نظر داشته باشند. شرکت ‌های معتبر و شناخته شده، به دنبال گسترش و تولید بی ‌رویه دستگاه‌ های خود نیستند که از آن طریق سود بیشتری از بازار نصیب خود گردانند. بلکه این شرکت‌ ها با استراتژی مناسب و ارائه ‌ی محصولات با کیفیت همواره سعی دارند، اعتماد مشتریان را به خود جلب کنند. کاری که هدف شرکت ‌های بزرگ و معتبر جهان در طول تاریخ است. می توانیم با افتخار بگوییم که با خرید <" title="دستگاه ردیاب خودرو وایزر">دستگاه ردیاب خودرو، شما شامل پشتیبانی خواهید شد و تنها با یک تماس هر مشکلی را می توانید حل نمایید.

رضایت مشتریان
معایب ردیاب 

فروشندگان معتبر ردیاب GPS خودرو، همواره چند امکان مهم را برای استفاده‌ی بهتر مصرف‌کننده در نظر دارند: 

  • نصب دستگاه توسط متخصصان مورد تایید شرکت صورت می ‌گیرد.
  • مهندسین و متخصصین همیشه در تلاش هستند که اپلیکیشن ردیابی دارای کاربری ساده باشد و با رشد امکانات تاثیرگذار به ‌روزرسانی گردد.
  • شرکت معتبر دارای تیم پشتیابی قوی بوده که همواره پاسخگوی سوالات مشتریان باشد. وجود تیم پشتیبانی قوی در لحظات به ‌سرقت‌ رفتن خودرو، بسیار ارزشمند است. ضروری ‌ترین نیاز مالباختگان این است که بتوانند به پشتیبانی شرکتی که از آن دستگاه ردیاب خریداری و نصب نموده ‌اند دسترسی سریع داشته باشند.

ردیاب GPS آنلاین چه مزیتی برای صاحب خودرو به‌ همراه دارد؟

سال‌ ها صاحبان خودرو از ترس به سرقت رفتن وسایل ‌شان، به ابزارهای گوناگون روی آورده ‌اند. اما معمولا همه‌ ی این ابزارهای امنیتی به شکلی طراحی شده‌ اند که قبل از سرقت به کار می ‌آیند. یعنی با ارسال هشدار، صاحب خودرو را مطلع می ‌کنند. تنها دستگاه‌ های ردیاب با اتصال به سیستم ماهواره ‌ای قادر به کنترل و پیگیری وسایل نقلیه پس از سرقت تا هر فاصله ‌ای می ‌باشند. 
همان ‌طور که از اسم این واژه به‌ نظر می‌ رسد، ردیابی به کمک تکنولوژی GPS، لحظه ‌به‌ لحظه است. به کمک ردیابی آنلاین صاحب خودرو می ‌تواند موقعیت و مکان حرکت خودرو را در هر خیابان و کوچه‌ ببیند، در صورت نیاز، خودرو یا موتورسیکلت ‌را خاموش کند و تا رسیدن پلیس آگاهی اجازه‌ ی حرکت و انتقال ندهد. چه مزیتی بهتر از این که سیستم موقعیت ‌یاب جهانی در اختیار عموم مردم جهان قرار گرفته است. سیستمی که سال ‌ها در خدمت فعالیت‌ های نظامی و در دسترس گروه‌ های محدود جامعه قرار داشته است، هم‌ اکنون در اختیار آحاد جامعه قرار دارد تا از وسایل خود به درستی محافظت و مراقبت نمایند.
تیم وایزر به همه ‌ی صاحبان خودرو توصیه می ‌کند که در خرید ردیاب GPS به گارانتی و پشتیبانی قوی شرکت توجه کنند. درست است که دستگاه ردیاب جی ‌پی ‌اس خودرو ابزار ضد سرقت مفیدی برای وسایل نقلیه‌‌ ی سبک و سنگین محسوب می ‌شود، با این وجود در صورتی که قصد خرید این دستگاه را دارید حتما به نمایندگی‌ های معتبر مراجعه کرده و پشتیبانی شرکت را ارزیابی کنید.
همواره به یاد داشته باشید که فریب تبلیغات نادرست را نخورید و از تنوع بالای سبد کالا یک شرکت به آن‌ ها اعتماد نکنید. بلکه کیفیت و کارایی محصول را در نظر داشته باشید. 

ساخت ردیاب خودروراهنمای خرید ردیاب ماشین

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از دیگر مقالات ما بازدید نمایید:

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfYIyAaAAAAAGKas2CtyAh2o8zQXe5xPqZFEPwE