خودروی مسروقه را با ردیاب جی پی اس خاموش کنید!

03 بهمن ، 1397
گروه تحقیقاتی وایزر

چطور می توان خودروی مسروقه را از راه دور خاموش کرد؟

چطور از راه دور مراقب خودروی خود باشیم

کاربرد ابزارهای امنیتی و حفاظتی وسایل نقلیه

دغدغه‌ی فکری ما در این جامعه‌‌ی آشفته روز‌‌به‌‌روز بیشتر می‌‌شود. عموماً فکر و ذهن انسان‌ها یا درگیر مسائل اقتصادی و شرایط درآمدی خود بوده یا مشغول مسائل عاطفی و روابط خانوادگی می‌‌شود. مثلاً دغدغه‌‌ی والدین مسائل تحصیلی کودکان‌‌، خطرات احتمالی اجتماع و ساختن آینده‌‌ای روشن برای کودک‌‌شان است. یا اگر فردی در نقش مدیر یک سازمان باشد، دغدغه‌‌ی رسیدن به اهداف شرکت، بهبود کیفیت کارمندان و چالش‌های‌‌ سازمان فکر او را درگیر می‌‌کند. هر فردی در هر نقشی که باشد مدیر، سیاست‌‌مدار، آموزگار، مهندس، پزشک، دانشجو و والدین در این جامعه‌‌ای که با سرعت در حال تغییر و تحول است دچار تنش و اضطراب می‌‌شود. به همین خاطر ابزارهای امنیتی هر روز بیشتر وارد زندگی انسان‌ها می‌‌شود تا به آن‌ها کمک کند تا به‌‌جای دغدغه‌‌ی مراقبت از اموال به فکر وظایف و مسئولیت‌‌های خود باشند. این ابزار به کمک انسان‌‌ها آمده است تا از آشفتگی ذهنی بکاهد و موجب آرامش و آسودگی خیال افراد شود. 

در این مقاله می‌‌توانید این موارد را بخوانید:

 • ردیابی خودروهای مسروقه
 • اگه برات مهمه، هواشو داشته باش
 • با ردیاب جی پی اس، موقعیت خودرو را ببینید
 • خاموش کردن خودرو از راه دور
 • هشدار پلیس به خریداران خودروهای سرقتی
 • ردیابی خودروهای مسروقه

بارها شنیده‌‌ایم که سارقان همیشه از سهل‌‌انگاری صاحبان وسایل نقلیه سوءاستفاده می‌‌کنند. اما چرا تا این حد صاحبان وسایل نقلیه در نگهداری آن کوتاهی می‌‌کنند. یکی از دلایل سهل‌‌انگاری و بی‌‌توجهی صاحبان خودرو، مشغله‌‌ی زیاد آن‌ها است. گاهی اوقات صاحب خودرو فراموش می‌‌کند ابزارهای امنیتی را به‌‌کار ببرد. از سوی دیگر ارزشمندی وسایل نقلیه و سهولت سرقت باعث شده است که این نوع از دارایی‌ها بیش از سایر اموال مورد توجه سارقان باشد و به هر نحوی که شده از موانع عبور کنند و خودرو را به چنگ آورند. بنابراین همیشه صاحب خودرو یا موتورسیکلت‌‌ به نوعی نگران امنیت وسیله‌‌ی نقلیه‌‌اش خواهد بود. استفاده از یک سیستم بازیابی، برای یافتن وسیله‌‌ی نقلیه‌‌‌‌ی مسروقه کمک بزرگی می‌‌کند. ردیاب GPS وایزر یکی از جدیدترین ابزارهایی است که به بهترین شکل ممکن از دغدغه‌‌ی محافظت از خودروهای شخصی می‌‌کاهد. البته دستگاه ردیاب به تنهایی نمی‌‌تواند از سرقت جلوگیری نماید ولی بی‌شک تاثیر به سزایی در پیدا کردن وسائل نقلیه‌ی مسروقه دارد. به‌‌ خصوص در یافتن موتورسیکلت‌‌ها که درصد قابل توجهی از سرقت‌‌ وسایل نقلیه مربوط به آن‌ها است. در گذشته از این تکنولوژی تنها در زمینه‌‌های نظامی استفاده می‌‌شد ولی اکنون این امکان وجود دارد که هر فرد با هر میزان از درآمد و دانش از این تکنولوژی بهره ببرد. با فراگیر شدن تکنولوژی GPS در سطح جامعه، دستگاه‌های بهره‌مند از این تکنولوژی به سرعت در حیطه‌‌ی امنیت خودروها و موتورسیکلت‌‌ها مورد توجه قرار گرفتند، به‌‌طوری‌‌که شاهد افزایش استفاده از این تکنولوژی در افزایش امنیت خودروها هستیم. 

چک کردن اتومبیل با تلفن همراه

اگه برات مهمه، هواشو داشته باش

مسلماً از دست دادن اموال شخصی احساس ناکامی به همراه داشته و دردآور است. بارها دیده و شنیده‌‌ایم که شخصی با خودرو به مرکز شهر می‌‌رود، آن را در کنار خیابان پارک می‌‌کند. پس از مدت زمان کوتاهی بازمی‌‌گردد اما از خودرو خبری نیست. یا پیک‌‌موتوری وسیله‌‌ی خود را در پیاده‌‌روی جلوی درب یک شرکت پارک کرده تا محموله‌ی پستی را سریعاً تحویل دهد ولی پس از بازگشت آن را نمی‌‌یابد. این نمونه‌‌ها اندک نیستند و هر روز بارها اتفاق می‌افتند. اما تنها با نصب ردیاب GPS می‌‌توانید حتی از فاصله‌‌ی دور خودرو و یا موتورسیکلت شخصی خود را نظارت کنید و مطمئن شوید که در همان مکانی که پارک نموده‌‌اید قرار دارد. با این دستگاه خیال خود را از امنیت خودرو و موتورسیکلت‌تان آسوده می‌‌کنید و با آرامش به کارها و مسئولیت‌‌های خود می‌‌پردازید. 

با ردیاب جی پی اس، موقعیت خودرو را ببینید

با نصب ردیاب برروی خودرو و موتورسیکلت‌تان خیال شما راحت خواهد بود چون آخرین موقعیت مکانی آن‌ها را می‌‌بینید. سارقان وسایل نقلیه‌ی مسروقه را با سرعت اوراق کرده و می‌‌فروشند ولی ردیاب GPS به شما کمک می‌‌کند تا موقعیت مکانی خودرو را قبل از این که دیر شود با دقت مطلوبی ببینید. وسیله‌‌ی نقلیه شما از کدام خیابان‌ عبور می‌‌کند، از کدام محدوده‌ها گذشته و در آخرین لحظه در چه موقعیت مکانی قرار داشته است. همه‌‌ی این موارد با یک دستگاه ردیاب GPS خودرو و موتورسیکلت قابل دستیابی است.

خاموش کردن خودرو از راه دور

خاموش کردن خودرو از راه دور

آرامش و آسودگی فکری درباره‌ی وسائل نقلیه‌ی شخصی‌مان زمانی محقق می‌‌شود که ما بتوانیم آن را در هنگام سرقت خاموش کنیم. به‌‌ طور‌‌ ‌مثال ردیاب F100-R می‌‌تواند به راحتی خودرو را خاموش کند. این دستور در هر فاصله‌‌ و هر لحظه‌‌ای می‌تواند ارسال شود حتی اگر خودرو با سرعت بالا در بزرگراه در حال حرکت باشد. در حقیقت وسیله‌ی نقلیه‌ی مجهز به ردیاب جی پی اس با دریافت پیام "قطع برق خودرو" بعد از خاموش شدن موتور اتومبیل، اجازه روشن شدن مجدد آن را نخواهد داد. دزدگیر ماهواره ای به کمک یک رله که به باتری خودرو متصل گردیده موجب قطع برق خودرو می‌‌گردد و از این طریق صاحب خودرو به طور کامل بر خودروی خود مدیریت داشته و هر چه سریع‌تر به آن خواهد رسید.

جلوگیری از سرقت خودرو

هشدار پلیس به خریداران خودروهای سرقتی

کلاهبرداری در زمینه‌‌ی خرید و فروش خودرو در ایران بسیار بالا است و همواره پلیس از خریداران خودرو می‌‌خواهد که تمام توجه خود را در معاملات خودرو داشته باشند. به‌‌هر‌‌حال عواقب رانندگی با خودروی سرقتی سنگین است و باید نکات ضروری را رعایت نمود. یکی از راه‌‌های کاهش کلاهبرداری از طریق خودروهای سرقتی نصب ردیاب‌‌ جی‌‌پی‌‌اس است. زیرا به عنوان صاحب اصلی خودرو به سارق اجازه‌ی فروش نمی‌‌دهید و در نتیجه تعداد این چنین کلاهبرداری‌‌هایی در سطح جامعه کاهش می‌یابد. اما برای آن که شما فریب کلاهبرداران را نخورید حتماً در هنگام خرید خودرو به این موارد توجه نمایید:

 • بررسی برگه‌ی سبز 
 • دریافت دو عدد سوئیچ خودرو
 • تطابق وسیله‌‌ی نقلیه با شماره شناسایی آن
 • بررسی وبسایت خودروهای سرقتی
 • استعلام سوابق بیمه خودرو

دستگاه ردیاب GPS بهترین تکنولوژی ردیابی و بازیابی وسایل نقلیه است و در هر شرایط و از هر مکانی قابل استفاده است. تکنولوژی ردیاب خودرو با استفاده از سیستم موقعیت‌‌یاب جهانی (GPS) تعیین مکان و موقعیت وسیله‌‌ی نقلیه را انجام می‌دهد و اطلاعات را به صورت منظم و دقیق برای اپلیکیشن سرو نصب شده برروی تلفن‌همراه صاحب خودرو ارسال می‌کند. استفاده از دستگاه ردیاب جی پی اس نیاز به دانش فنی خاصی ندارد و با صرف کم‌ترین زمان و هزینه می‌‌توانید نگرانی‌تان را در قبال امنیت وسیله‌‌ی نقلیه خود کاهش دهید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
raychat
6LfYIyAaAAAAAGKas2CtyAh2o8zQXe5xPqZFEPwE