چگونه بخش حمل و نقل شرکت خود را به درستی مدیریت کنیم؟

26 آذر ، 1397
گروه تحقیقاتی وایزر

افزایش عملکرد شرکت‌های معتبر توزیع‌کننده محصول در جهان

سال‌هاست در کشورهای پیشرفته شاهد آن هستیم که شرکت‌های پخش‌کننده محصولات، از ردیاب برای کنترل کیفیت خدمات، جمع‌آوری گزارش وضعیت، ذخیره و بازیابی انرژی ناوگان خود استفاده می‌کنند. ردیابی ماشین‌های پخش، مزایای آشکار و متعدد برای تولید‌کنندگان و صاحبان کسب و کار دارد. از جمله بهبود کیفیت خدمات، کاهش هزینه‌های حمل و نقل، افزایش کنترل و مدیریت کارکنان که همگی باعث بهبود کیفیت عملکرد، افزایش سطح رضایت‌مندی مشتریان و نهایتاً کسب سود بیشتر می‌شود. ضرورت استفاده از ردیاب خودرو اکنون در شرکت‌های بین‌المللی غیرقابل‌انکار است. ردیابی وسایل نقلیه‌ی شرکت‌ علاوه بر آن که راهی برای محافظت از سفارش مشتریان است تا به درستی به دست‌شان برسد، بلکه موجب هماهنگی بیشتر بین رانندگان و صاحبان شرکت‌ها نیز می‌باشد. در ادامه‌ی این مقاله می‌توانید دلایل استفاده شرکت‌های معتبر جهان از ردیاب GPS خودرو را بخوانید. 

ردیاب خودرو وایزر

ردیاب GPS جهت ایجاد سیستم مدیریتی قوی در شرکت‌های بین‌المللی

ردیابی ماشین‌های پخش‌کننده به عنوان یک عنصر ضروری برای مشاهده و مدیریت بهتر کارکنان صورت می‌گیرد و این امر به طور روز‌افزون در حال ازدیاد است. ایده‌ی اصلی ردیابی ماشین‌های پخش از آنجا شروع شد که در کشورهای پیشرفته توجه به نیاز و رضایت مشتری رکن اساسی هر شرکت موفق قرار گرفت و تولید‌کنندگان برای کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان، از سیستم‌های مدیریتی قوی‌تری بهره برده‌اند. مدیران امروزه برای افزایش نظارت و همکاری خود از نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های مختلف استفاده می‌کنند. یکی از بهترین ابزارها برای مدیران جهت نظارت از هر فاصله و در هر زمانی روی خودروهایی که خارج از محدوده شرکت هستند، ردیاب متصل به ماهواره‌های GPS است. آن‌ها می‌توانند تمامی داده‌ها و اطلاعات دریافت شده از گیرنده‌ها را ثبت کنند و تمام مسیرهای طی شده، زمان خروج از مبداء و زمان رسیدن به مقصد را دریافت کنند. 

ردیاب جی پی اس خودرو

نظارت ضعیف بر کارکنان شرکت‌های حمل و نقل در ایران

این چالش بزرگ بسیاری از شرکت‌های توزیع‌کننده محصولات و ناوگان‌های حمل و نقل در ایران است. در صورتی که با نصب یک دستگاه ردیاب و استفاده از اپلیکیشن ردیابی به راحتی می‌توان اطلاعات دقیق و ضروری را مشاهده نمود. در حقیقت همه‌ی شرکت‌ها که حداقل دارای یک وسیله‌ی نقلیه حمل بار مانند کامیون، وانت‌بار، سواری یا موتورسیکلت هستند که از آن برای حمل مرسوله‌های خود استفاده می‌نمایند بهتر است یک دستگاه ردیاب نصب کنند و کیفیت عملکرد شرکت خود را افزایش دهند. این امر منافع زیادی هم برای صاحبان شرکت و هم برای کارمندان خواهد داشت. 

حل معضل پیدا نمودن راننده مورد اعتماد با ردیاب GPS خودرو

تولید‌کنندگان گاهی در پیدا کردن راننده‌های مورد اعتماد دچار مشکل می‌شوند ولی ردیاب‌های خودرو این مشکل را نیز حل نموده است. به طوری که اگر رانندگان توقف‌های غیرضروری در مسیر داشته باشند یا از محدوده‌ی مجاز خارج شوند و سرعت غیرمجاز داشته باشند به راحتی قابل پیگیری خواهند بود.

ردیاب GPS خودرو ابزاری برای تشخیص و تشویق کارمندان برتر

مسلماً شرکت‌‌هایی که دارای کامیون و ماشین‌های حمل و نقل خوب هستند رانندگان مجرب و متعهدی هم می‌خواهند. با سیستم حمل و نقل خوب، رانندگان هم کارآمد‌تر به چشم می‌آیند ولی نحوه‌ی برخورد با راننده‌ها و میزان حقوق و مزایای دریافتی بر کارآمدی‌شان تاثیرگذار خواهد بود. از این رو با نصب ردیاب GPS می‌توان جهت تشویق رانندگان برتر هدایای انگیزشی در نظر گرفت و از این طریق آن‌ها را بر عملکرد بهتر تشویق نمود. 
در شرکت‌های بین‌المللی که سیستم حمل و نقل بسیار حساس و مهم است، وجود سیستم ردیابی قوی و رانندگان باقابلیت و متعهد بسیار حیاتی است. 

اپلیکیشن ردیاب خودرو

ردیاب جی پی اس برای خودرو‌های پخش‌کننده چه محصولاتی ضروری است؟

این پیگیری یک ضرورت برای شرکت‌های مواد غذایی است که باید محصولات‌شان در مدت زمان محدود به دست مصرف‌کنندگان برسد، در غیر این صورت مواد غذایی فاسد شده و شرکت تولید‌کننده متضرر می‌گردد. بنابراین نصب سیستم‌های ردیاب اجازه‌ی تخطی به رانندگان را نمی‌دهد تا در حین مأموریت کوتاهی کنند. حتی کوچک‌ترین شرکت‌های مواد غذایی می‌توانند به طور کامل عملیات بارگیری، حمل و تحویل کالا را در مقصد با هماهنگی کامل انجام دهند. به طور کلی نصب ردیاب برای همه اصناف ذیل که یا محصولات‌شان دارای تاریخ انقضاء هستند و یا احتمال مفقود شدن اموال شرکت در آن‌ها می‌رود ضروری است.
• ردیاب برای ماشین‌های پخش مواد غذایی
• ردیاب برای ماشین‌ها پخش مواد آرایشی و بهداشتی
• ردیاب برای ماشین‌های پخش لوازم خانگی
• ردیاب برای ماشین‌های پخش پوشاک 
• ردیاب برای ماشین‌های پخش لوازم یدکی خودرو و سیستم‌های حفاظتی 

از نگاه سنتی، ردیابی ماشین‌های توزیع‌کننده محصولات، یک کار سخت و پیچیده بوده است که در گذشته امکان‌پذیر نبود. اما امروزه به دلیل رشد فناوری ماهواره‌ای این مهم امکان‌پذیر است. تنها به کمک یک دستگاه که به وسیله‌ی نقلیه متصل می‌شود و یک اپلیکیشن که روی تلفن‌‌های همراه نصب می‌گردد سیستم امنیتی‌ پدید می‌آید که در عین‌حال کاری آسان و هوشمندانه است. چه شما صاحب شرکت بزرگ حمل و نقل باشید یا داری شرکتی کوچک با یک یا دو خودرو هستید که به دست کارمندان‌تان می‌سپارید، کافی است با تیم فروش وایزر تماس بگیرید تا شما را برای انتخاب بهترین ردیاب GPS ماشین‌های توزیع‌کننده‌ی محصولاتتان راهنمایی کنند. باید بدانید که سیاست کلی شرکت‌های پخش‌کننده محصولات در کشورهای پیشرفته، رضایت مشتری با ارسال به موقع و تحویل محصول با کیفیت و بدون آسیب دیدگی است و به این شکل و با تعهد کامل به تحویل کالا در اسرع وقت اعتماد مشتریان را به خود جلب کرده و به سرعت دایره مشتریان‌شان را افزایش می‌دهند. بنابراین اگر دغدغه‌ی رشد شرکت‌تان را دارید و به سود بیشتر می‌اندیشید برای سیستم حمل و نقل خود از ردیاب‌های جی پی اس استفاده نمایید. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اپلیکیشن سرو می توانید با همکاران ما در تیم وایزر تماس حاصل بفرمایید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
raychat
6LfYIyAaAAAAAGKas2CtyAh2o8zQXe5xPqZFEPwE