ردیاب خودرو وسیله ای برای کمک به والدین جهت محافظت از فرزندان
24 بهمن ، 1401
گروه تحقیقاتی وایزر

ردیاب خودرو ویژه سرویس های مدرسه

در جامعه‌ی عجیب و غریب امروز، والدین و مسئولان مدرسه هر دو نگران ایمنی و امنیت کودکان در مسیر خانه تا مدرسه و برگشت آنها هستند. مسلماً رفت و برگشت کودکان از مدرسه نیازمند برنامه‌ریزی و در نظر گرفتن تدارکات لازم توسط والدین دارد. سیستم ردیابی سرویس مدرسه به والدین، رانندگان و مدیران کمک می‌کند تا با هماهنگی بیشتری عمل نمایند. نمایش موقعیت واقعی سرویس مدرسه مزایای زیادی برای والدین دارد که نگران و منتظر رسیدن فرزندان‌شان هستند. همچنین برای والدین شاغل، اطلاعات کاملی از مسیر طی شده ارسال می‌نماید و نهایتاً با بکارگیری این سیستم به دلیل بهبود عملکرد رانندگان، شکایت والدین از عملکرد آنها کاهش یافته و امنیت بیشتری برای کودکان به همراه خواهد داشت.

ردیاب خودرو ویژه سرویس های مدرسه

مسئولیت والدین و مدیران در مسیر مدرسه

والدین فداکار نسل حاضر همه‌ی تلاش خود را می‌کنند تا در این جامعه‌ی پر مخاطره از فرزندان‌شان مراقبت کنند به همین خاطر از ابتدای تولد نوزادشان سعی می‌کنند همه‌‌ی امکانات را برای رشد فرزند‌شان تهیه نمایند. اما مراقبت از کودکان تنها به پرورش جسم آنها و تهیه غذا و لباس محدود نمی‌شود بلکه کودکان دارای احساسات لطیف و پاکی هستند که باید والدین و مسئولین آموزشی توجه نمایند تا خطری جسم و روح آنها را تهدید نکند و به انسان‌های سالم، با اعتماد به نفس و ارزشمندی در جامعه تبدیل شوند. با این وجود جامعه خطرناک است و کمی سهل‌انگاری والدین و مدیران، زندگی کودکان را به مخاطره می‌اندازد.

ردیاب GPS سرویس مدرسه

ارتباط اولیه کودکان با جامعه از طریق مهد‌کودک و مدرسه می‌باشد و همه‌ی تجربیات کودک از زمانی که از خانه خارج می‌گردد تا بازگشت به خانه شخصیت او را می‌سازد. مسلماً مسیر رفت و برگشت از منزل تا مدرسه را باید والدین یا سرویس‌های مورد اعتماد به عهده گیرند. حتماً به همین خاطر است که در همه جای دنیا والدین شاغل کودکان‌شان را به وسایل نقلیه دارای ردیاب می‌سپارند. ردیاب خودرو بهترین وسیله برای اطلاع از وضعیت خودرویی است که فرزندان شما در آن هستند. این ردیاب‌ها نظارت کاملی را برای والدین فراهم می‌سازند. به والدین کمک می‌کند تا با اطمینان خاطر از منزل بر کودک خود نظارت داشته باشد. بنابراین اگر شما هم یک پدر یا مادر نگران هستید که می‌خواهید هر لحظه از وضعیت کودک خود در مسیر منزل تا مدرسه اطلاع داشته باشید این دستگاه به کمک شما می‌آید. با استفاده از دستگاه ردیاب GPS در هر لحظه می‌توانید ببینید کودکان‌تان در کجای مسیر هستند و آنها را از خطر‌های احتمالی در امان نگه دارید.

ردیاب GPS سرویس مدرسه

جلوگیری از وقوع خطرات احتمالی مسیر مدرسه با ردیابی کودکان

از جمله اتفاقات ناگوار مسیر مدرسه تخلفات احتمالی رانندگان خلافکار است. هر چند والدین همه‌ی نکات لازم برای انتخاب یک راننده با اخلاق و مورد اعتماد را لحاظ می‌نمایند ولی اطلاع از وضعیت فرزندان از طریق جی پی اس احساس نگرانی آنها را کاهش می‌دهد. بنابراین با وجود راننده‌هایی که همه‌ی توجه خود را به جهت انجام وظیفه خطیر خود انجام می‌دهند ولی پیگیری لحظه‌ای والدین جهت همکاری دو طرفه والدین و رانندگان برای حفظ سلامت فرزندان مفید و کاربردی خواهد بود. مسلماً همه‌‌ی رانندگان انسان‌های خلافکار و مجرم نمی‌باشند ولی نصب دستگاه GPS به جهت آگاهی والدین از موقعیت فرزندان‌شان از میزان نگرانی آنها می‌کاهد و می‌توانند با خیال آسوده به وظایف خود بپردازند.

ردیاب خودرو ویژه سرویس های مدرسه

اپلیکیشن سرو راهی برای همکاری والدین، مدیران و رانندگان جهت مراقبت از فرزندان

دستگاه ردیاب GPS خودرو وسیله‌‌ای اتوماتیک برای ایمنی دانش‌آموزان در مسیر رفت و برگشت است، همچنین راه‌حل مناسبی برای والدین و مدیران مراکز آموزشی است تا به‌طور همه جانبه از حرکت خودرو و دانش‌آموزان اطلاع یابند. با استفاده از تکنولوژی GPS و نصب اپلیکیشن سرو بر روی گوشی موبایل می‌توانید راه امن و مطمئنی را برای فرزندان‌تان در پیش بگیرید و از این طریق همکاری متقابل بین والدین، مدیران، شرکت‌های اتوبوس یا تاکسیرانی فراهم کنید و از این طریق می‌توانید هماهنگی‌، برنامه‌ریزی و مدیریت بهتری بر جابه‌جایی کودکان داشته باشید.

امکانات ردیاب وایزر و اپلیکیشن سرو

 • GPS وایزر دارای یک دستگاه سخت‌افزاری به همراه اپلیکیشن کاربردی سرو است. این اپلیکیشن مناسب برای هر دو سری از گوشی‌های اندروید و آیفون می‌باشد.
 • ردیاب وایزر مناسب برای حمل و نقل مدارس بوده و همزمان والدین و مدیران مدرسه می‌توانند، کودکان را در مسیر ردیابی نمایند. از این طریق والدین، پرستار یا مربی به موقع در تحویل گرفتن کودک از راننده‌ی سرویس اقدام می‌نماید.
 • والدین می‌توانند مسیر را ردیابی نمایند و در صورت برخورد با موارد مشکوک فوراً اقدام نمایند.
 • پیگیری حرکت سرویس مدرسه در هر زمان و فاصله‌ای از موقعیت خودرو
 • نظارت بر ورود خودرو به محدوده‌های غیر مجاز
 • جلوگیری از تاخیر در گزارش به والدین و مسئولین مدرسه
 • پاسخگویی رانندگان جهت توقف‌های غیر ضروری
 • شناسایی رانندگی‌های غیر ایمن

ردیاب خودرو ویژه سرویس های مدرسه

ردیاب جی پی اس چه مزایایی برای والدین در مراقبت از کودک در مسیر مدرسه دارد؟

 • والدین هشدار سرعت خودرو را از تلفن همراه یا کامپیوتر دریافت می‌کنند.
 • والدین زمان رسیدن سرویس را به مدرسه می‌بینند.
 • والدین می‌توانند زمان رسیدن سرویس را به منزل چک کنند.
 • صرفه‌جویی در زمان و انرژی والدین برای بردن و آوردن فرزندان از مدرسه
 • دریافت هشدار‌های اضطراری سرعت خودرو
 • تضمین سفر ایمن برای کودکان
 • ردیابی لحظه‌ای و هماهنگی بین والدین، رانندگان و مدیر مدرسه

تکنولوژی روز به روز در حال رشد و دستگاه‌ها و اپلیکیشن‌ها به کمک والدین نگران، مادران شاغل و پدران مسئولیت‌پذیر که دائماً می‌خواهند از احوال و شرایط کودکان خردسال‌شان اطلاع کسب کنند، آمده است. امکان ردیابی با استفاده از سیستم موقعیت‌یابی جهانی (GPS) در ایران روز به روز در زمینه‌های گوناگونی مورد استفاده والدین، مدیران و صاحبان خودرو قرار می‌گیرد. دستگاه ردیاب در وسیله‌ی نقلیه نصب می‌شود و اطلاعات موقعیت خودرو را به سرور‌های مرکزی ارسال می‌کند و سپس آن اطلاعات پس از پردازش به صورت گزارش و یا هشدار به تلفن‌همراه صاحب خودرو و افراد مشخص ارسال می‌شوند. بنابراین برای آنکه از موقعیت عزیزان خود در هر لحظه و هر مکان آگاه باشید تا دغدغه و نگرانی در خصوص تاخیر و موقعیت آنها نداشته باشید می‌توانید از این تکنولوژی استفاده نمایید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfYIyAaAAAAAGKas2CtyAh2o8zQXe5xPqZFEPwE