آشنایی با بهترین روش ضد سرقت خودرو

با توجه به افزایش قیمت خودرو به‌ ویژه در سال‌های اخیر، توجه به امنیت آن نیز اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است و مالکان وسایل نقلیه، به دنبال آشنایی با بهترین روش ضد سرقت خودرو در کشور هستند. در این مطلب به سراغ این موضوع رفته‌ایم و با شما درباره روش‌های مختلف حفظ امنیت وسایل نقلیه در برابر سارقان و همچنین بهترین روش ضد سرقت خودرو صحبت می‌کنیم. در وایزر همراه ما باشید.

روش های ضد سرقت کردن خودروروش های ضد سرقت کردن خودرو

آمار سرقت خودرو در ایران

سرقت خودرو مطمئنا اتفاق ناراحت کننده‌ای است، به ویژه با توجه به افزایش نرخ آن که ضرورت توجه به امنیت وسایل نقلیه را افزایش می‌دهد. بسیاری از مالکان در صورت سرقت خودرو شاید تا مدت‌ها نتوانند آن را جایگزین کنند. بنابراین تا جایی که می‌توان باید با روش‌های مختلف ضد سرقت خودرو آشنا شد و با استفاده از آن‌ها، امنیت وسایل نقلیه را افزایش داد.

به‌ویژه اینکه به تبع بالا رفتن قیمت خودرو، امکان سرقت وسایل نقلیه نیز افزایش می‌یابد. آمارها نشان می‌دهد که سرقت خودرو در کشور سیر صعودی داشته و در این میان آمار سرقت خودروهایی چون پراید و انواع پژو مانند پژوه 405 نیز بیشتر از سایر خودروها بوده است.

روش‌های مختلفی برای جلوگیری از سرقت اتومبیل وجود دارد که ابتدا به آن‌ها اشاره می‌کنیم و سپس به سراغ آشنایی با بهترین روش ضد سرقت خودرو می‌رویم.

روش‌های مختلف ضد سرقت خودرو

راهکارهای عمومی مختلفی برای حفظ امنیت خودرو وجود دارد. راهکارهایی چون پارک کردن آن در مناطق شلوغ و روشن یا اطمینان حاصل کردن از قفل بودن همه درب‌های خودرو اما ابزارهای متنوعی هم برای کاهش امکان سرقت خودرو وجود دارد که هر یک به نوبه خود می‌توانند احتمال سرقت وسایل نقلیه را کاهش دهند و خودروی شما را به هدف سخت‌تری برای سارقان تبدیل کنند. در ادامه با برخی از آن‌ها بیشتر آشنا می‌شویم:

دیگر مقالات ما را در این بخش دنبال نمایید

SOS چیست؟

امکانات ردیاب وایزر

تعمیر و نگهداری خودرو

استفاده از ابزارهایی چون قفل فرمان و قفل پدال

ابزارهای مختلفی در حال حاضر وجود دارند که می‌توانند امنیت خودروی شما را در برابر سرقت افزایش دهند. یکی از این ابزارها، قفل پدال است. ابزاری که استفاده از آن خیلی هم رایج نیست. قفل پدال علاوه بر اینکه امنیت خودرو را بالا می‌برد تا حد زیادی می‌تواند حواس سارق خودرو را از محیط اطراف نیز پرت کند و باز کردن آن با ریسک زیادی همراه است.

اشکال قفل پدال این است که به تنهایی نمی‌تواند امنیت خودرو را تضمین کند و به ویژه اگر خودروی شما در جای خلوتی باشد، سارقان می‌توانند از فرصت استفاده و آن را باز کنند. قفل فرمان هم ابزار دیگری است که برای جلوگیری از سرقت خودرو به کار می‌رود.

نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که ابزارهایی مانند قفل فرمان و قفل پدال امنیت وسایل نقلیه را افزایش می‌دهند اما نمی‌توانند به طور قطع جلوی سرقت ماشین شما را بگیرند و بسیاری از سارقان در باز کردن این قفل‌ها حرفه‌ای شده‌اند.

بنابراین استفاده از این ابزارها، راه‌حل مطمئنی در برابر سرقت خودرو محسوب نمی‌شود و به تنهایی نمی‌‌توانند امنیت اتومبیل شما را تامین کنند. سخت نبودن باز کردن این ابزارها، حرفه‌ای شدن سارقان در بازار کردن قفل‌ها، زمان‌بر نبودن باز کردن قفل و ... مهم‌ترین مشکل استفاده از ابزارهایی چون قفل فرمان و قفل پدال به شمار می‌رود.

استفاده از انواع دزدگیرها

دزدگیرها رایج‌ترین ابزار مالکان خودرو برای جلوگیری از سرقت وسایل نقلیه محسوب می‌شوند. هر روز دزدگیرهای جدیدی وارد بازار می‌شوند و در حال حاضر بسیاری از خودروها به این ابزار مجهز هستند. اما باید توجه داشته باشید که دزدگیرها به تنهایی برای امنیت کامل خودروی شما در برابر سارقان کافی نیستند و خودروهای بسیاری با وجود مجهز بودن به دزدگیر، هدف دزدی قرار گرفته‌اند. بسیاری از سارقان به راحتی دزدگیرها را دور می‌زنند.

انواع روش های ضد سرقت کردن خودروانواع روش های ضد سرقت کردن خودرو

گذاشتن بودجه مناسب برای ابزارهای ضد سرقت خودرو

نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است که با توجه به افزایش قیمت خودرو در کشور، گذاشتن بودجه مناسب برای جلوگیری از سرقت وسایل نقلیه اهمیت زیادی دارد. آشنایی با بهترین روش ضد سرقت خودرو و استفاده از باکیفیت‌ترین ابزارهای جلوگیری از سرقت، بسیار حائز اهمیت است و می‌تواند تا حد زیادی امنیت خودروی شما را افزایش دهد.

آشنایی با بهترین روش ضد سرقت خودرو در ایران

گفتیم ابزارهای مختلفی برای جلوگیری از سرقت خودرو وجود دارد. ابزارهایی که امنیت خودروی شما را تا حد زیادی افزایش می‌دهند اما تجربه نشان داده که سارقان ممکن است هر یک از این ابزارها مانند دزدگیرها را دور بزنند و در نهایت در رسیدن به هدف‌شان موفق شوند.

یکی از بهترین و مطمئن‌ترین ابزارها برای جلوگیری از سرقت خودرو و افزایش امنیت اتومبیل شما، استفاده از ردیاب جی پی اس است. جدیدترین روش ضد سرقت خودرو که بیشتر از هر ابزار دیگری می‌تواند امنیت خودروی شما را در برابر سارقان افزایش دهد. با استفاده از این ابزار شما می‌توانید هر لحظه از وضعیت مکانی وسیله نقلیه خود روی نقشه مطلع شوید.

ابزاری بسیار کوچک که می‌توانید آن را در هر قسمت ماشین که می‌خواهید نصب و آن را با یک عدد سیم‌کارت فعال کنید. حالا هر لحظه به موقعیت مکانی خودروی خود دسترسی خواهید داشت. در این شرایط اگر سارقان، دزدگیر و انواع قفل‌هایی که روی ماشین‌تان نصب کرده‌اید را هم دور بزنند، باز هم ردیاب خودرو هست و شما را به موقعیت مکانی خودرویتان راهنمایی می‌کند.

ردیاب‌های جی پی اس زیادی در حال حاضر در کشور تولید می‌شوند. اما همان گونه که درباره دزدگیرها هم گفتیم، کیفیت ردیاب نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. انواع ردیاب جی پی اس وایزر، با ویژگی‌های مختلف از جمله بهترین و مطمئن‌ترین ردیاب‌های موجود در کشور محسوب می‌شوند. تنها کافی است ردیاب جی پی اس وایزر را نصب و از طریق اپلیکیشن سرو، خودرویتان را به هدفی غیرقابل دسترس برای سارقان تبدیل کنید.

هشدار حرکت، هشدار روشن شدن خودرو، امکان موقعیت‌یابی و ردیابی آنلاین و قابلیت ارسال هشدار SOS تنها بخشی از مزایای استفاده از ردیاب جی پی اس وایزر به شمار می‌روند.

بهترین روش های ضد سرقت خودروبهترین روش های ضد سرقت خودرو

سخن آخر

در این مطلب به آشنایی با بهترین روش ضد سرقت خودرو پرداختیم و گفتیم ابزارهای مختلفی برای افزایش امنیت خودروی شما وجود دارد. انواع قفل‌ها و دزدگیرها که با وجود بالا بردن امنیت خودرو، راه‌حل کافی در برابر سارقان محسوب نمی‌شوند.

همچنین درباره جدیدترین ابزار ضد سرقت خودرو در کشور یعنی ردیاب جی پی اس صحبت کردیم و گفتیم ردیاب جی پی اس وایزر یکی از بهترین و مطمئن‌ترین روش‌ها برای جلوگیری از سرقت خودرو و موقعیت‌یابی وسیله نقلیه شما به شمار می‌رود. 

مقالات مرتبط آشنایی با بهترین روش ضد سرقت خودرو
محصولات مرتبط
ردیاب جی پی اس وایزر

قیمت جی پی اس خودرو + لیست قیمت ردیاب خودرو وایزر
قیمت انواع ردیاب جی پی اس خودرو بر اساس نوع برند، نوع سرور و اپلیکیشن و دیگر کاربردها متفاوت بوده که می توانید ردیاب مورد نظر خود را از مجموعه وایزر با قیمت مناسب خریداری نمایید.

ردیاب خودرو یکی از انواع لوازم امنیتی اتومبیل ها بوده که به هنگام خرید آن عوامل متعددی همانند برند، نوع کاربرد و همینطور قیمت انواع ردیاب جی پی اس مورد توجه کاربران می باشد. در میان گزینه های نام برده شده، قیمت ردیاب از مهمترین نکات محسوب می شود.

اما سوالی که ممکن است برای بسیاری از افراد وجود داشته باشد این است که عوامل موثر در قیمت ردیاب خودرو کدامند؟ برای خرید ردیاب چه مقدار باید هزینه کرد و دلایل متفاوت بودن قیمت های ردیاب خودرو در چیست؟

در این گزارش با کارشناسان ما در مجموعه ردیاب وایزر همراه باشید تا شما عزیزان را با عوامل موثر در قیمت ردیاب جی پی اس خودرو بیشتر آشنا کنیم.

خرید ردیاب جی پی اس وایزر

قبل از اینکه به معرفی عوامل موثر در قیمت جی پی اس خودرو بپردازیم، ابتدا بهتر است بگوییم که شرکت وایزر تولید کننده انواع ردیاب جی پی اس می باشد که می توانید این محصول را با قیمت و کیفیت مناسب از این مجموعه خریداری کنید. تنها کافیست ردیاب جی پی اس وایزر را خریداری کرده و از طریق اپلیکیشن موبایل سرو می توانید با خودروی خود در ارتباط باشید و وضعیت آن را تحت کنترل خود قرار دهید.

با خرید دستگاه ردیاب وایزر و اپلیکیشن سرو، می توانید سطح بالایی از آرامش را برای خود به ارمغان آورید. لازم به ذکر است فواید راهکار سرو تنها به حفظ امنیت وسیله نقلیه ختم نمی شود. شما ب این راهکار می توانید از امنیت سرنشینان خودروی خود نیز اطمینان حاصل کنید. با مراجعه به وب سایت ما می توانید از انواع ردیاب، ویژگی ها، کاربردها و قیمت ردیاب وایزر اطلاعات لازم را به دست آورید.

ردیاب های جی پی اس وایزر تمامی قابلیت های مورد نیاز یک دزدگیر هوشمند را دارا بوده و می توانند نیازمندی های مصرف کنندگان را به خوبی تامین کنند. از دیگر مزایای استفاده از ردیاب وایزر و اپلیکیشن سرو می توان گفت امکان نشان دادن عکس‌العمل در هنگام بروز تهدید برای وسیله‌ی نقلیه‌ی شما در راهکار سرو فراهم شده است. به عنوان مثال شما می‌توانید بلافاصله برق خودرو را از هر مکان قطع کنید و امکان حرکت را تا رسیدن به خودرو غیرممکن نمایید.

قیمت جی پی اس خودرو و عوامل موثرآن

قطعا سوالی که برای بسیاری از افراد وجود دارد این است که چرا به هنگام خرید ردیاب جی پی اس با قیمت های متفاوتی رو به رو می شوید؟ یکی از دلایل آن بر اساس نوسنات بازار می باشد. اما از دیگر مواردی که قیمت انواع ردیاب خودرو را تحت تاثیر خود قرار می دهد می توان به هر یک از موارد زیر اشاره کرد:

نوع ردیاب جی پی اس

همانطور که می دانید، ردیاب ها دارای انواع مختلفی مانند ردیاب سیمی و ردیاب آهنربایی می باشند که همین مورد یکی از موثرترین موارد در قیمت ردیاب جی پی اس است.

برند و کارخانه سازنده ردیاب خودرو

ردیاب ها در برندهای متعددی وجود دارند که توسط شرکت های مختلف ایرانی، چینی و همینطور اروپایی ساخته شده اند که هر کدام از کیفیت و کاربردهای خاص خود برخوردارند. قطعا برای خرید ردیاب خودرو باید با دقت تمام تحقیقات لازم را انجام دهید، تا علاوه بر انتخاب ردیاب با کیفیت، جی پی اس با قیمت مناسب را خریداری نمایید. اگر ردیابی از کارخانه های متفرقه انتخاب کنید، هم از کیفیت کمی برخوردار بوده و زود از کار می افتد، و هم بابت آن قیمت بالایی پرداخت خواهید کرد.

نوع سرور نرم افزار ردیاب خودرو

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت انواع ردیاب جی پی اس خودرو، نوع سرور و یا سامانه نرم افزار شرکتی که خدمات ردیابی را ارائه می دهد، می باشد. نکته ای که به هنگام خرید ردیاب خودرو باید در نظر بگیرید یک سرور قوی که همیشه در دسترس باشد. علت قوی بودن سرور هم کار آسان با اپلیکیشن به هنگام مواقع ضروری می باشد. اگر نرم افزار ردیاب دارای سرور مناسب نباشد از دسترس خارج شده و تنها شما هزینه های خود را هدر داده اید.

قابلیت نصب آسان ردیاب

از دیگر مورد مهم در قیمت ردیاب جی پی اس، قابلیت نصب آسان آن می باشد. این که نصب جی پی اس نیاز به حضور نصاب داشته باشد یا آن که خود فرد بتواند به راحتی آن را نصب کند نیز فاکتوری است که بر قیمت خرید ردیاب تاثیر می‌گذارد.

نحوه پشتیبانی از ردیاب و ضمانت آن

یکی دیگر از مهمترین موارد تاثیرگذار در قیمت ردیاب، پشتیبانی از شرکتی خریداری می کنید و خدماتی که به شما ارائه می دهند، می باشد. ردیاب ها علاوه بر کیفیت مناسبی که باید دارند، باید دارای خدمات و پشتیبانی قوی، ضمانت از شرکت معتبر و همینطور ارائه دهنده بهترین خدمات پس از فروش نیز باشند.

امکان شنود صوتی، از دیگر موارد موثر در قیمت ردیاب خودرو

یکی دیگر از مواردی که در قیمت انواع ردیاب تاثیر می گذارد، امکان شنود صوتی توسط ردیاب می باشد. این مورد در زمان سرقت خودرو بسیاری کاربردی است و باعث سهولت کار صاحب خودرو خواهد شد.

مدت زمان ماندگاری باتری جی پی اس خودرو

از دیگر موارد مهم و موثر در هزینه ردیاب ماشین، مدت زمان نگهداری باتری توسط ردیاب است. مدت زمانی که یک ردیاب می تواند شارژ نگه دارد در قیمت آن نیز تاثیر می گذارد.

دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت انواع ردیاب جی پی اس

از دیگر موارد مهم و موثر در قیمت ردیاب خودرو می توان به هریک از موارد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت داشتن دکمه SOS
  • دارای قابلیت هشدار باز شدن درب خودرو
  • قدرت سیگنال جی پی اس خودرو
  • خاصیت ضد آب و ضد گرد و غبار بودن
  • میزان دقت ردیابی

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید