مهمترین مزایای استفاده از ردیاب خودرو برای صنایع پخش و توزیع

مزایای ردیاب خودرو برای صنایع پخش و توزیع بسیار گسترده بوده و تاثیر مستقیم و غیرمستقیم بر افزایش کارایی کارکنان، کاهش هزینه‌ها، افزایش رضایت مشتری و همچنین جلوگیری از سرقت دارد. در صنایع پخش و توزیع مدیریت خودروهای حامل بار، اطلاع دقیق از موقعیت جغرافیایی آن‌ها در اغلب مواقع اهمیت بالایی داشته و مدیر ناوگان از این طریق می‌تواند برای سایر افراد تیم برنامه‌ریزی بهتری داشته باشد، که با ردیاب می‌توان به آن دست پیدا کرد. در ادامه به اصلی‌ترین مزایای سیستم‌های ردیاب برای صنایع پخش و توزیع بار و دارو و مواد غذایی اشاره خواهیم داشت.

استفاده از ردیاب خودرو برای صنایع پخش و توزیعاستفاده از ردیاب خودرو برای صنایع پخش و توزیع

تاثیر ردیاب خودرو بر امنیت صنایع پخش و توزیع

خودروهای صنایع پخش و توزیع حامل کالاهای متعدد از قبیل دارو، مواد غذایی و محصولات صنعتی و غیره می‌باشند که همگی دارای ارزش مادی بالایی هستند. علاوه براین، خودروهای حمل بار نیز در اغلب مواقع گران‌قیمت بوده و به همین دلیل شرایط برای افراد سودجو فراهم است تا نسبت به سرقت آن‌ها اقدام کنند. ردیاب‌های صنایع پخش و توزیع نقش مهمی در افزایش امنیت خودروها دارند که عبارتند از:

  • سیستم‌های ردیاب خودرو که به gps متصل می‌باشند، از راه دور به کمک نرم‌افزار نصب شده بر روی گوشی تلفن همراه یا کامپیوتر قابل ردیابی هستند. لذا، در شرایطی که این خودروها سرقت شوند، با کمک نرم‌افزار مدیریت ناوگان می‌توان به‌راحتی موقعیت جغرافیایی آن را شناسایی نمود.
  • علاوه براین، با توجه به اینکه در سیستم‌های ردیابی خودرو امکان تعیین محدوده جغرافیایی مجاز وجود دارد، به محض خروج خودرو از این منطقه برای مدیریت ناوگان پیام هشدار ارسال خواهد شد. مدیریت ناوگان پس از دریافت پیام می‌تواند برای پیگیری دلیل خروج خودرو و راننده از محدوده مجاز اقدامات لازم را انجام دهد.
  • از دیگر مزایای ردیاب خودرو برای صنایع پخش و توزیع می‌توان به محافظت از جان راننده و همچنین بار به کمک سیستم SOS اشاره نمود. در شرایطی که راننده به تلفن همراه دسترسی نداشته باشد و با حوادث غیر قابل پیش‌بینی از قبیل تصادف و سرقت و حمله مسلحانه و غیره روبرو شود، با این امکان می‌تواند پیام کمک به مدیریت ناوگان ارسال کند. SOS نوعی دکمه اضطراری می‌باشد که پیام کمک را برای مدیریت ناوگان ارسال می‌کند.
  • علاوه بر شناسایی موقعیت دقیق جغرافیایی خودروهای به سرقت رفته، با سیستم‌های ردیاب می‌توان نسبت به خاموش کردن آن‌ها نیز اقدام کرد. خودروهایی که از این طریق خاموش می‌شوند مجدد توسط سارق قابل روشن شدن نخواهند بود.

تاثیر ردیاب خودرو بر صنایع پخش و توزیعتاثیر ردیاب خودرو بر صنایع پخش و توزیع

تعمیر و نگهداری آسان خودروهای صنایع پخش و توزیع با ردیاب

با توجه به اینکه خودروهای حمل بار در مسیرهای مختلف درون شهری و برون شهری فعالیت دارند، لذا تعمیر و نگهداری آن‌ها باید با دقت انجام شود. این مساله مخصوصا برای خودروهایی که حامل مواد غذایی و دارویی هستند اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

سیستم ردیاب دیاگ خودرو از بهترین راهکارها در این شرایط می‌باشد که خرابی قطعات داخلی اتومبیل حمل بار را به اطلاع مدیریت ناوگان می‌رساند. با این قابلیت می‌توان قبل از حرکت خودروها و طی کردن مسیرهای درون و برون شهری نسبت به تعمیر و رفع مشکلات موجود در قطعات آن اقدام نمود.

پخش و توزیع بار در کمترین زمان با ردیاب

از دیگر مزایای ردیاب برای صنایع پخش و توزیع می‌توان به اعزام نزدیک ترین خودرو به محل مورد نظر اشاره کرد. با توجه به اینکه به کمک این ردیاب‌ها موقعیت دقیق جغرافیایی خودروها بر روی نرم‌افزار مدیریت ناوگان قابل مشاهده است، لذا مدیریت می‌تواند نزدیک ترین خودرو را به محل مورد نظر اعزام کند. اعزام سریع و به موقع بار به محل مورد نظر تاثیر بسیار زیادی بر افزایش رضایت مشتری خواهد داشت.

دیگر مقالات پر بازدید ما را در این بخش دنبال نمایید

انواع جی پی اس خودرو

مشخصات دستگاه ردیاب ضدسرقت F150 وایزر

آشنایی با سونار پیشرفته ترین ردیاب صوتی جهان

کاهش هزینه های مصرف سوخت

سیستم‌های ردیاب خودرو و نرم‌افزارهای مدیریت ناوگان به گونه ای طراحی شده‌اند که سرعت لحظه‌ای خودروها قابل شناسایی می‌باشد. لذا مدیریت و افراد ناظر بر عملکرد راننده‌ها می‌توانند بر افزایش و کاهش سرعت خودروها نظارت داشته باشند. با توجه به اینکه افزایش و کاهش‌های متوالی سرعت تاثیر زیادی بر میزان مصرف سوخت دارد، لذا با بررسی نحوه عملکرد راننده می‌توان به وی برای یکنواخت کردن سرعت هشدار داد و از این طریق مصرف سوخت کاهش پیدا می‌کند.

علاوه بر این، به کمک نرم‌افزار مدیریت ناوگان و ردیاب می‌توان نزدیک ترین مسیر را برای رسیدن خودرو به مبدا تعیین کرد که در نهایت منجر به کاهش مصرف بنزین و سوخت می‌شود.

مدیریت بهتر عملکرد راننده ها

یکی از اصلی‌ترین رمزهای موفقیت در صنایع پخش و توزیع، مدیریت بهتر راننده‌ها و بررسی عملکرد آن‌ها می‌باشد. مواردی از قبیل سرعت خودرو در مسیرهای مختلف، تعداد توقف ها به همراه موقعیت دقیق جغرافیایی، تخطی از قوانین راهنمایی و رانندگی به کمک ردیاب خودرو قابل شناسایی می‌باشد. مدیریت ناوگان با بررسی عملکرد و رفتار راننده در حین توزیع و پخش بار می‌تواند اقدامات و پیشنهادات لازم را ارائه دهد تا کارایی رانندگان نیز افزایش پیدا کند. به عنوان مثال می‌توان سرعت و محدوده جغرافیایی مجاز را برای هر یک از خودروها تعیین نمود تا در صورت خروج از این بازه پیام به مدیریت ارسال شود.

مزایای استفاده از ردیاب خودرو برای صنایع پخش و توزیعمزایای استفاده از ردیاب خودرو برای صنایع پخش و توزیع

توسعه دایره فعالیت صنایع پخش و توزیع بار

از مهم‌ترین دلایلی که بسیاری از شرکت‌های پخش بار و توزیع در چند محدوده جغرافیایی خاص فعالیت دارند، چالش‌های مدیریت راننده‌ها و خودروهای آن‌ها است. با کمک سیستم‌های ردیاب می‌توان از راه دور و بدون هیچ‌گونه چالش راننده‌ها و خودروها را مدیریت نمود. در نتیجه با افزایش تعداد خودروها و گسترده‌تر شدن دایره فعالیت مشکلات مدیریتی در این زمینه به وجود نخواهد آمد.

ردیاب جی پی اس وایزر برای صنایع پخش و توزیع

سیستم ردیاب جی پی اس وایزر با قابلیت‌هایی همچون ارسال پیام هشدار حرکت و روشن شدن خودرو، ارسال پیام SOS و همچنین ردیابی آنلاین خودروها به صورت کاملا دقیق و برقراری ارتباط صوتی مدیریت ناوگان با فضای داخل خودرو گزینه‌ای ایده‌آل برای صنایع پخش و توزیع به شمار می‌رود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت و سایر قابلیت‌های این ردیاب ها می‌توانید با کارشناسان فروش وایزر با شماره ۰۲۱-۸۶۰۴۵۸۶۰ تماس بگیرید.

خرید ردیاب جی پی اس وایزر برای صنایع پخش و توزیعخرید ردیاب جی پی اس وایزر برای صنایع پخش و توزیع

مقالات مرتبط مهمترین مزایای استفاده از ردیاب خودرو برای صنایع پخش و توزیع
محصولات مرتبط
ردیاب جی پی اس وایزر

قیمت جی پی اس خودرو + لیست قیمت ردیاب خودرو وایزر
قیمت انواع ردیاب جی پی اس خودرو بر اساس نوع برند، نوع سرور و اپلیکیشن و دیگر کاربردها متفاوت بوده که می توانید ردیاب مورد نظر خود را از مجموعه وایزر با قیمت مناسب خریداری نمایید.

ردیاب خودرو یکی از انواع لوازم امنیتی اتومبیل ها بوده که به هنگام خرید آن عوامل متعددی همانند برند، نوع کاربرد و همینطور قیمت انواع ردیاب جی پی اس مورد توجه کاربران می باشد. در میان گزینه های نام برده شده، قیمت ردیاب از مهمترین نکات محسوب می شود.

اما سوالی که ممکن است برای بسیاری از افراد وجود داشته باشد این است که عوامل موثر در قیمت ردیاب خودرو کدامند؟ برای خرید ردیاب چه مقدار باید هزینه کرد و دلایل متفاوت بودن قیمت های ردیاب خودرو در چیست؟

در این گزارش با کارشناسان ما در مجموعه ردیاب وایزر همراه باشید تا شما عزیزان را با عوامل موثر در قیمت ردیاب جی پی اس خودرو بیشتر آشنا کنیم.

خرید ردیاب جی پی اس وایزر

قبل از اینکه به معرفی عوامل موثر در قیمت جی پی اس خودرو بپردازیم، ابتدا بهتر است بگوییم که شرکت وایزر تولید کننده انواع ردیاب جی پی اس می باشد که می توانید این محصول را با قیمت و کیفیت مناسب از این مجموعه خریداری کنید. تنها کافیست ردیاب جی پی اس وایزر را خریداری کرده و از طریق اپلیکیشن موبایل سرو می توانید با خودروی خود در ارتباط باشید و وضعیت آن را تحت کنترل خود قرار دهید.

با خرید دستگاه ردیاب وایزر و اپلیکیشن سرو، می توانید سطح بالایی از آرامش را برای خود به ارمغان آورید. لازم به ذکر است فواید راهکار سرو تنها به حفظ امنیت وسیله نقلیه ختم نمی شود. شما ب این راهکار می توانید از امنیت سرنشینان خودروی خود نیز اطمینان حاصل کنید. با مراجعه به وب سایت ما می توانید از انواع ردیاب، ویژگی ها، کاربردها و قیمت ردیاب وایزر اطلاعات لازم را به دست آورید.

ردیاب های جی پی اس وایزر تمامی قابلیت های مورد نیاز یک دزدگیر هوشمند را دارا بوده و می توانند نیازمندی های مصرف کنندگان را به خوبی تامین کنند. از دیگر مزایای استفاده از ردیاب وایزر و اپلیکیشن سرو می توان گفت امکان نشان دادن عکس‌العمل در هنگام بروز تهدید برای وسیله‌ی نقلیه‌ی شما در راهکار سرو فراهم شده است. به عنوان مثال شما می‌توانید بلافاصله برق خودرو را از هر مکان قطع کنید و امکان حرکت را تا رسیدن به خودرو غیرممکن نمایید.

قیمت جی پی اس خودرو و عوامل موثرآن

قطعا سوالی که برای بسیاری از افراد وجود دارد این است که چرا به هنگام خرید ردیاب جی پی اس با قیمت های متفاوتی رو به رو می شوید؟ یکی از دلایل آن بر اساس نوسنات بازار می باشد. اما از دیگر مواردی که قیمت انواع ردیاب خودرو را تحت تاثیر خود قرار می دهد می توان به هر یک از موارد زیر اشاره کرد:

نوع ردیاب جی پی اس

همانطور که می دانید، ردیاب ها دارای انواع مختلفی مانند ردیاب سیمی و ردیاب آهنربایی می باشند که همین مورد یکی از موثرترین موارد در قیمت ردیاب جی پی اس است.

برند و کارخانه سازنده ردیاب خودرو

ردیاب ها در برندهای متعددی وجود دارند که توسط شرکت های مختلف ایرانی، چینی و همینطور اروپایی ساخته شده اند که هر کدام از کیفیت و کاربردهای خاص خود برخوردارند. قطعا برای خرید ردیاب خودرو باید با دقت تمام تحقیقات لازم را انجام دهید، تا علاوه بر انتخاب ردیاب با کیفیت، جی پی اس با قیمت مناسب را خریداری نمایید. اگر ردیابی از کارخانه های متفرقه انتخاب کنید، هم از کیفیت کمی برخوردار بوده و زود از کار می افتد، و هم بابت آن قیمت بالایی پرداخت خواهید کرد.

نوع سرور نرم افزار ردیاب خودرو

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت انواع ردیاب جی پی اس خودرو، نوع سرور و یا سامانه نرم افزار شرکتی که خدمات ردیابی را ارائه می دهد، می باشد. نکته ای که به هنگام خرید ردیاب خودرو باید در نظر بگیرید یک سرور قوی که همیشه در دسترس باشد. علت قوی بودن سرور هم کار آسان با اپلیکیشن به هنگام مواقع ضروری می باشد. اگر نرم افزار ردیاب دارای سرور مناسب نباشد از دسترس خارج شده و تنها شما هزینه های خود را هدر داده اید.

قابلیت نصب آسان ردیاب

از دیگر مورد مهم در قیمت ردیاب جی پی اس، قابلیت نصب آسان آن می باشد. این که نصب جی پی اس نیاز به حضور نصاب داشته باشد یا آن که خود فرد بتواند به راحتی آن را نصب کند نیز فاکتوری است که بر قیمت خرید ردیاب تاثیر می‌گذارد.

نحوه پشتیبانی از ردیاب و ضمانت آن

یکی دیگر از مهمترین موارد تاثیرگذار در قیمت ردیاب، پشتیبانی از شرکتی خریداری می کنید و خدماتی که به شما ارائه می دهند، می باشد. ردیاب ها علاوه بر کیفیت مناسبی که باید دارند، باید دارای خدمات و پشتیبانی قوی، ضمانت از شرکت معتبر و همینطور ارائه دهنده بهترین خدمات پس از فروش نیز باشند.

امکان شنود صوتی، از دیگر موارد موثر در قیمت ردیاب خودرو

یکی دیگر از مواردی که در قیمت انواع ردیاب تاثیر می گذارد، امکان شنود صوتی توسط ردیاب می باشد. این مورد در زمان سرقت خودرو بسیاری کاربردی است و باعث سهولت کار صاحب خودرو خواهد شد.

مدت زمان ماندگاری باتری جی پی اس خودرو

از دیگر موارد مهم و موثر در هزینه ردیاب ماشین، مدت زمان نگهداری باتری توسط ردیاب است. مدت زمانی که یک ردیاب می تواند شارژ نگه دارد در قیمت آن نیز تاثیر می گذارد.

دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت انواع ردیاب جی پی اس

از دیگر موارد مهم و موثر در قیمت ردیاب خودرو می توان به هریک از موارد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت داشتن دکمه SOS
  • دارای قابلیت هشدار باز شدن درب خودرو
  • قدرت سیگنال جی پی اس خودرو
  • خاصیت ضد آب و ضد گرد و غبار بودن
  • میزان دقت ردیابی

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید