دزدگیر ماهواره ای مجهز به ردیاب

دزدگیرهای ماهواره ای که به ردیاب مجهز هستند

دزد‌‌گیر‌‌های ماهواره‌‌ای دستگاه‌‌ های پیشرفته ‌‌ی ضد ‌‌‌‌سرقتی هستند که با حجم بسیار کوچکی که دارند در خودرو‌‌‌ یا موتورسیکلت‌‌‌ به ‌طور مخفیانه نصب می ‌‌شوند تا با توجه به تنظیمات درخواستی صاحب خودرو در داخل اپلیکیشن نصب شده بر روی تلفن‌همراه، وی را از روشن شدن، ضربه، باز شدن درب خودرو، حرکت و سرعت غیر مجاز مطلع گردانند. ویژگی منحصر‌‌به‌‌ فرد دزد‌‌گیر‌‌های ماهواره‌‌‌ ای کوچک بودن آن‌ ها است، به‌ طوری که در هر قسمتی از خودرو یا موتورسیکلت قابل نصب و جاسازی هستند و سارق به راحتی قادر به کشف محل آن نخواهد شد. از آنجایی که این دستگاه ‌‌های ماهواره‌‌‌ ای به یک باتری داخلی مجهزاند، می ‌‌‌توانند حتی زمانی که از برق خودرو قطع شوند تا چندین ساعت مکان وسیله ‌ی نقلیه را از طریق سیگنال ‌‌‌های ماهواره‌‌ ای به صاحب خودرو ارسال نماید. 

ردیابی خودرو و موتورسیکلت با دزد‌‌گیر‌‌های ماهواره ‌‌ای

تجهیز وسیله ‌‌ی نقلیه به دزد‌‌گیر ماهواره ‌‌ای این امکان را به صاحب خودرو می ‌‌دهد تا از این امر اطمینان داشته باشد که حتی پس از سرقت خودرو می‌‌ تواند مسیر حرکت را ردیابی نماید و بلافاصله با کمک پلیس سارق را دستگیر کند. رد‌‌یاب GPS به وسیله ‌ی ماهواره‌‌ ها‌‌یی که اطراف زمین قرار دارند مکان خودرو را بر روی نقشه نمایش می ‌‌دهد. این تکنولوژی در گذشته به این گسترد‌گی برای حفاظت از خودرو‌‌ها مورد استفاده قرار نمی ‌‌‌گرفته ولی امروزه به دلیل وجود سیستم‌‌‌ های ماهواره‌‌ ای GPS و رشد ابزارهای پیشرفته‌‌ ای مانند تلفن‌ های همراه جهت حفاظت از خودروهای شخصی و موتورسیکلت‌‌ ها به شدت پرطرفدار شده است. 

دزدگیر خودرو بهترین دزدگیر و ردیاب ماهواره ای خودرو

مقایسه‌ دزد‌‌گیر ساده و دزد‌‌گیر‌‌های ماهواره‌‌‌ای  

هنوز هم دزد‌‌گیر‌‌های هشدار‌‌دهنده‌‌‌ ی صوتی برای ایجاد مانع و طولانی کردن زمان سرقت خودرو مورد استفاده قرار می ‌‌‌گیرد. اما با توجه به این که در بسیاری از مواقع سارقان حرفه‌‌‌ ای با سرعت بسیار بالایی که دارند به هدف خود می ‌‌‌رسند و خودرو را با به کار بردن روش ‌‌‌های مختلف روشن کرده و حرکت‌ می ‌‌دهند، بنابراین باید برای امنیت کامل، خودرو را به جدیدترین ابراز‌ و تکنولوژی روز دنیا مجهز نمود. 
دزد‌‌گیر‌‌‌ و ردیاب خودرو با ابزارهای پیشرفته ‌‌تر نسبت به دزد‌‌گیر‌‌های معمولی می ‌‌توانند صاحب خودرو را در وضعیت هوشیار قرار دهند. در دزد‌‌گیر‌‌های غیرماهواره‌‌ ای با توجه به میزان حساسیت سیستم حفاظتی، سیگنال ‌‌ها‌‌یی به ریموت کنترل ارسال می‌‌‌ گردید و اگر صاحب خودرو در فاصله ‌ای دور از وسیله ‌‌ی نقلیه قرار داشت می‌‌ توانست متوجه خطری که آن را تهدید می ‌‌کند شود. قابلیت این دزد‌‌گیر‌‌ها به مرور بیشتر شد تا جایی که بر روی ریموت کنترل ‌‌‌های تصویری، باز شدن درب خودرو یا ضربه نمایش داده می ‌‌شود. این دزد‌‌گیر‌‌‌ها کاملا کاربردی و ایجاد کننده مانع قوی برای سرقت‌ خودرو هستند اما بعد از قطع سیم برق دزد‌‌گیر، کارایی نخواهد داشت.
اما رد‌‌یاب‌‌ های ماهواره‌‌ای خودرو را ردیابی می ‌‌کنند. این مهم‌ ترین ویژگی یک دزد‌‌گیر ماهواره ‌‌‌ای نسبت به دزد‌‌گیر های نسل قبل است. وسیله ‌‌‌ی نقلیه‌‌‌ ای که به سیستم GPS مجهز است با دقتی بسیار بالا، اطلاعات را از طریق پیامک (پیام متنی) یا اپلیکیشن به تلفن همراه صاحب خودرو ارسال می ‌‌کند. 

ردیاب ماشینبهترین ردیاب خودرو با ریموت دزدگیر 

جدیدترین دزد‌‌گیر خودرو مجهز به رد‌‌یاب GPS

معمولا یک دزد‌‌گیر خودرو متشکل از یک کیت اصلی، آژیر، سنسور دزدگیر ماشین به صورت چشمک ‌‌‌زن و ریموت کنترل ساده یا تصویری است تا موانع ذهنی و عملی برای سارقان فراهم کند. در حقیقت وجود آژیر و سنسور چشمک‌‌ زن تا حدّ‌‌ی سارق را منصرف می ‌‌گرداند و ریموت کنترل ها هم با علائم دیداری و شنیداری صاحب خودرو را از خطری که احتمالا خودرو او را تهدید کرده مطلع می‌‌ کند. اما با وجود همه‌‌‌ ی این علائم بازدارنده آمار سرقت وسایل نقلیه همچنان بالا است. به‌‌‌‌ هرحال سارقان به شکل فردی یا گروهی ترفند‌‌‌ های جدیدی به کار می برند و با برنامه‌‌‌ های از قبل تعیین شده بلافاصله خودرو را اوراق یا یک ‌جا به واسطه ‌‌‌ها‌‌یی که می ‌‌شناسند به فروش می ‌‌رسانند. بنابراین استفاده از جدید ترین تکنولوژی‌‌ امنیتی برای حفاظت از اموال شخصی ارزشمندی مانند خودرو و موتور‌‌سیکلت ‌‌‌ها که امروزه قیمت‌‌‌ های چند برابری را تجربه می ‌‌کنند، امری ضروری است.
جدید ترین و پیشرفته ‌‌ترین سیستم حفاظتی خودرو، دزد‌‌گیر‌‌های ماهواره‌‌‌ ای هستند که علاوه بر اطلاع به صاحب خودرو از وضعیت وسیله‌ ی نقلیه قبل از جابه ‌جایی خودرو، امکان ردیابی کل مسیر را به مالک می ‌‌دهد. با رد‌‌یاب ‌‌‌های ماهواره‌‌‌ ای هیچ جای نگرانی از وضعیت خودرو وجود نخواهد داشت زیرا این رد‌‌یاب ‌‌ها با دقت بسیار بالا و با کم ‌ترین خطا مکان خودرو را نمایش می‌‌ دهد. 

اپلیکیشن سروبهترین دزدگیر ماشین و بهترین مدل ماهواره 

نمایش موقعیت خودرو با استفاده از اپلیکیشن دزد‌‌گیر‌‌های ماهواره‌‌‌ای

بنابراین استفاده از هر دزد‌‌گیر هشدار‌‌ دهنده به سارق برای جلوگیری از سرقت خودرو لازم است اما برای آن که به ‌‌طور کامل امنیت وسیله‌‌‌ ی نقلیه خود را برقرار نمایید بهترین روش، استفاده از رد‌‌یاب جی پی اس و نصب اپلیکیشن سرو بر تلفن ‌‌‌های همراه است. این اپلیکیشن با ویژگی ‌های قابل شخصی ‌سازی صاحب خودرو را در وضعیت کاملا هوشیار از وضعیت خودرو قرار می‌‌ دهد. امکاناتی مانند هشدار هرگونه ضربه، روشن و خاموش شدن وسیله‌‌‌ ی نقلیه‌‌ ی موتوری یا سواری، مسیر حرکت، سرعت، خروج از محدوده و حتی قطع شدن باتری خودرو را با کم‌ ترین خطا به اپلیکیشن نصب شده بر روی تلفن‌ همراه صاحب خودرو فرستاده و یا به صورت پیامک اطلاع ‌رسانی می ‌کند. برخلاف دزد‌‌گیر‌‌‌های معمول که با نمایش سنسور‌‌های چشمک‌‌ زن و آژیر کاملا در معرض نمایش بودند، رد‌‌یاب‌‌‌ های ماهواره ‌‌ای به ‌‌گونه‌‌ ای طراحی شده‌‌ اند که در قسمتی از خودرو پنهان گردند تا سارق نتواند آن را از کار بیاندازد. 

بهترین دزد‌‌گیر ماهواره ‌‌‌ای خودرو مجهز به رد‌‌یاب جی ‌‌پی ‌‌اس

با توجه به توضیحات بالا انتخاب یک رد‌‌یاب ماهواره ‌‌ای برای ردیابی از وسایل نقلیه در شرایطی که صاحب خودرو در کنار آن حضور ندارد ضروری است. ردیاب جی ‌‌پی ‌‌اس F100-R وایزر بهترین مدل ردیاب ماهواره ‌‌ای مجهز به هشدارهای ضد سرقت می ‌‌باشد و قابلیت فعال و غیرفعال نمودن هر یک از امکانات را با توجه به نیاز صاحب خودرو دارد. شاید برای صاحبان خودرو سرعت وسایل نقلیه یا خروج از یک محدوده جغرافیای مهم نباشد ولی روشن شدن و حرکت ناگهانی آن برای وی به معنی سرقت تلقی شود، بنابراین می ‌‌تواند هشدارهای ضد سرقت را فعال کرده تا در زمان خطر او را مطلع گرداند. این رد‌‌یاب بدون هیچ محدودیتی، همه‌‌ ی خودرو‌‌های سبک یا سنگین و موتورسیکلت ‌‌ها را ردیابی می ‌‌کند و این امکان را به مالک می ‌‌دهد که هر لحظه خودرو را متوقف کرده و به مجرم اجازه پیشروی بیشتر ندهد. دزد‌‌گیر ماهواره ‌‌‌ای یک ابزار موثر و کارآمد برای پیگیری وسیله ‌‌ی نقلیه پس از وقوع جرم است و تکمیل کننده‌‌ ی امنیت خودرو می ‌‌باشد.
دزدگیر وایزر یکی از بهترین بهترین ردیاب ماهواره ای خودرو می باشد که حتی می توانید برای از آن برای ردیاب ماهواره ای موتورسیکلت هم استفاده نمایید. 

 

ردیاب خودرونصب دزدگیر و خرید دزدگیر gps خودرو وایزر

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از دیگر مقالات ما بازدید نمایید:

مقالات مرتبط دزدگیر ماهواره ای مجهز به ردیاب
محصولات مرتبط
ردیاب جی پی اس وایزر

قیمت جی پی اس خودرو + لیست قیمت ردیاب خودرو وایزر
قیمت انواع ردیاب جی پی اس خودرو بر اساس نوع برند، نوع سرور و اپلیکیشن و دیگر کاربردها متفاوت بوده که می توانید ردیاب مورد نظر خود را از مجموعه وایزر با قیمت مناسب خریداری نمایید.

ردیاب خودرو یکی از انواع لوازم امنیتی اتومبیل ها بوده که به هنگام خرید آن عوامل متعددی همانند برند، نوع کاربرد و همینطور قیمت انواع ردیاب جی پی اس مورد توجه کاربران می باشد. در میان گزینه های نام برده شده، قیمت ردیاب از مهمترین نکات محسوب می شود.

اما سوالی که ممکن است برای بسیاری از افراد وجود داشته باشد این است که عوامل موثر در قیمت ردیاب خودرو کدامند؟ برای خرید ردیاب چه مقدار باید هزینه کرد و دلایل متفاوت بودن قیمت های ردیاب خودرو در چیست؟

در این گزارش با کارشناسان ما در مجموعه ردیاب وایزر همراه باشید تا شما عزیزان را با عوامل موثر در قیمت ردیاب جی پی اس خودرو بیشتر آشنا کنیم.

خرید ردیاب جی پی اس وایزر

قبل از اینکه به معرفی عوامل موثر در قیمت جی پی اس خودرو بپردازیم، ابتدا بهتر است بگوییم که شرکت وایزر تولید کننده انواع ردیاب جی پی اس می باشد که می توانید این محصول را با قیمت و کیفیت مناسب از این مجموعه خریداری کنید. تنها کافیست ردیاب جی پی اس وایزر را خریداری کرده و از طریق اپلیکیشن موبایل سرو می توانید با خودروی خود در ارتباط باشید و وضعیت آن را تحت کنترل خود قرار دهید.

با خرید دستگاه ردیاب وایزر و اپلیکیشن سرو، می توانید سطح بالایی از آرامش را برای خود به ارمغان آورید. لازم به ذکر است فواید راهکار سرو تنها به حفظ امنیت وسیله نقلیه ختم نمی شود. شما ب این راهکار می توانید از امنیت سرنشینان خودروی خود نیز اطمینان حاصل کنید. با مراجعه به وب سایت ما می توانید از انواع ردیاب، ویژگی ها، کاربردها و قیمت ردیاب وایزر اطلاعات لازم را به دست آورید.

ردیاب های جی پی اس وایزر تمامی قابلیت های مورد نیاز یک دزدگیر هوشمند را دارا بوده و می توانند نیازمندی های مصرف کنندگان را به خوبی تامین کنند. از دیگر مزایای استفاده از ردیاب وایزر و اپلیکیشن سرو می توان گفت امکان نشان دادن عکس‌العمل در هنگام بروز تهدید برای وسیله‌ی نقلیه‌ی شما در راهکار سرو فراهم شده است. به عنوان مثال شما می‌توانید بلافاصله برق خودرو را از هر مکان قطع کنید و امکان حرکت را تا رسیدن به خودرو غیرممکن نمایید.

قیمت جی پی اس خودرو و عوامل موثرآن

قطعا سوالی که برای بسیاری از افراد وجود دارد این است که چرا به هنگام خرید ردیاب جی پی اس با قیمت های متفاوتی رو به رو می شوید؟ یکی از دلایل آن بر اساس نوسنات بازار می باشد. اما از دیگر مواردی که قیمت انواع ردیاب خودرو را تحت تاثیر خود قرار می دهد می توان به هر یک از موارد زیر اشاره کرد:

نوع ردیاب جی پی اس

همانطور که می دانید، ردیاب ها دارای انواع مختلفی مانند ردیاب سیمی و ردیاب آهنربایی می باشند که همین مورد یکی از موثرترین موارد در قیمت ردیاب جی پی اس است.

برند و کارخانه سازنده ردیاب خودرو

ردیاب ها در برندهای متعددی وجود دارند که توسط شرکت های مختلف ایرانی، چینی و همینطور اروپایی ساخته شده اند که هر کدام از کیفیت و کاربردهای خاص خود برخوردارند. قطعا برای خرید ردیاب خودرو باید با دقت تمام تحقیقات لازم را انجام دهید، تا علاوه بر انتخاب ردیاب با کیفیت، جی پی اس با قیمت مناسب را خریداری نمایید. اگر ردیابی از کارخانه های متفرقه انتخاب کنید، هم از کیفیت کمی برخوردار بوده و زود از کار می افتد، و هم بابت آن قیمت بالایی پرداخت خواهید کرد.

نوع سرور نرم افزار ردیاب خودرو

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت انواع ردیاب جی پی اس خودرو، نوع سرور و یا سامانه نرم افزار شرکتی که خدمات ردیابی را ارائه می دهد، می باشد. نکته ای که به هنگام خرید ردیاب خودرو باید در نظر بگیرید یک سرور قوی که همیشه در دسترس باشد. علت قوی بودن سرور هم کار آسان با اپلیکیشن به هنگام مواقع ضروری می باشد. اگر نرم افزار ردیاب دارای سرور مناسب نباشد از دسترس خارج شده و تنها شما هزینه های خود را هدر داده اید.

قابلیت نصب آسان ردیاب

از دیگر مورد مهم در قیمت ردیاب جی پی اس، قابلیت نصب آسان آن می باشد. این که نصب جی پی اس نیاز به حضور نصاب داشته باشد یا آن که خود فرد بتواند به راحتی آن را نصب کند نیز فاکتوری است که بر قیمت خرید ردیاب تاثیر می‌گذارد.

نحوه پشتیبانی از ردیاب و ضمانت آن

یکی دیگر از مهمترین موارد تاثیرگذار در قیمت ردیاب، پشتیبانی از شرکتی خریداری می کنید و خدماتی که به شما ارائه می دهند، می باشد. ردیاب ها علاوه بر کیفیت مناسبی که باید دارند، باید دارای خدمات و پشتیبانی قوی، ضمانت از شرکت معتبر و همینطور ارائه دهنده بهترین خدمات پس از فروش نیز باشند.

امکان شنود صوتی، از دیگر موارد موثر در قیمت ردیاب خودرو

یکی دیگر از مواردی که در قیمت انواع ردیاب تاثیر می گذارد، امکان شنود صوتی توسط ردیاب می باشد. این مورد در زمان سرقت خودرو بسیاری کاربردی است و باعث سهولت کار صاحب خودرو خواهد شد.

مدت زمان ماندگاری باتری جی پی اس خودرو

از دیگر موارد مهم و موثر در هزینه ردیاب ماشین، مدت زمان نگهداری باتری توسط ردیاب است. مدت زمانی که یک ردیاب می تواند شارژ نگه دارد در قیمت آن نیز تاثیر می گذارد.

دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت انواع ردیاب جی پی اس

از دیگر موارد مهم و موثر در قیمت ردیاب خودرو می توان به هریک از موارد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت داشتن دکمه SOS
  • دارای قابلیت هشدار باز شدن درب خودرو
  • قدرت سیگنال جی پی اس خودرو
  • خاصیت ضد آب و ضد گرد و غبار بودن
  • میزان دقت ردیابی

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید
ناشناس
15 اردیبهشت ، 1400
سلام دزد گیر ماهواره وایزر هنگام سرقت بلندگوی آژیر دارد
پاسخ مدیر

سلام

خیر، وایزر بلندگوی وایزر ندارد.

ممنون