قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

ضوابط و شرایط استفاده از محصولات وایزر

دستگاه و اپلیکیشن‌های تلفن همراه و نرم‌افزارهای وایزر توسط گروه تحقیقات خدمات مخابراتی کاوشکام آسیا به‌منظور افزایش امنیت دارایی‌های کاربران طراحی و توسعه داده شده است. این محصولات تحت ضوابط و شرایط مشخص‌شده در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. لازم است پیش از استفاده از محصولات و خدمات وایزر، این شروط به‌دقت مطالعه شوند. استفاده از این محصولات به‌منزله قبول تمامی شرایط زیر بوده و پس از آن هر ادعا یا اعتراض در این خصوص فاقد اعتبار است.

در صورت تغییر شرایط استفاده از محصولات وایزر در طول زمان، این تغییرات در کانال‌های اطلاع‌رسانی رسمی وایزر اعلام و به‌روزرسانی خواهند شد. صرف ادامه استفاده کاربر از محصولات و خدمات وایزر، اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و پذیرش آن تلقی می‌شود.

توجه: هرگونه علامت، عدد، کلمه، تصویر و یا نشان الکترونیک که هویت امضاکننده را ثابت کند و به این سند یا سایر اسناد صادره در این زمینه ملحق شود، به‌منزله امضای الکترونیک و همانند امضای دست‌نویس معتبر خواهد بود و امضاکننده را به رعایت مفاد سند ملتزم می‌کند.

تعاریف و مفاهیم:

 1. شرکت: گروه تحقیقات خدمات مخابراتی کاوشکام آسیا با نشان تجاری وایزر یا سایر تأمین‌کنندگان مشخص‌شده توسط این شرکت.
 2. کاربر: شخصیت حقیقی یا حقوقی که مجوز نصب دستگاه ردیاب جی پی اس روی خودرو را صادر کرده و کاربر/کاربران نرم‌افزارهای وایزر را تعیین می‌کند.
 3. نماینده: شخصیت حقیقی یا حقوقی نصب‌کننده دستگاه روی وسیله نقلیه.

شرایط و ضوابط استفاده از محصولات وایزر:

با توجه به این که برای استفاده از خدمات نرم‌افزاری وایزر نیاز به نصب سخت‌افزار دارای سیم‌کارت روی وسیله نقلیه است، شرایط و قوانین استفاده از سخت‌افزار و نرم‌افزار وایزر به شرح زیر هستند:

 1. کاربر متعهد است مسئولیت کامل استفاده از سیم‌کارت داخل دستگاه را بر عهده بگیرد و شرکت یا نماینده مسئولیتی در قبال نوع کاربری سیم‌کارت به‌کار‌رفته نخواهد داشت.
 2. کاربر متعهد است که یا مالک وسیله نقلیه‌ای که دستگاه ردیاب وایزر روی آن نصب می‌شود، باشد یا دارای اختیارات تام از مالک آن باشد. در همین راستا و با توجه به مالک شناخته شدن کاربر، هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص عواقب استفاده از ویژگی‌های دستگاه (مثل موقعیت‌یابی وسیله نقلیه یا برقراری ارتباط صوتی با فضای داخل خودرو) متوجه شرکت یا نماینده نخواهد بود.
 3. شرکت متعهد می‌شود کلیه داده‌های ذخیره‌شده در سرورها، شامل داده‌های مکانی و سایر داده‌های مرتبط با دستگاه ردیاب یا اطلاعات کاربر، تنها به‌منظور انجام امور پشتیبانی و ارائه خدمات به کاربر استفاده می‌شوند و در اختیار افراد حقیقی و حقوقی ثالث مگر با دستور مراجع ذی‌صلاح قانونی قرار نخواهد گرفت.
 4. کاربر متعهد می‌شود محصولات و خدمات ارائه‌شده توسط شرکت را تنها برای موارد معتبر و قانونی استفاده کند. طبیعی است که در صورت استفاده غیرقانونی از محصولات، که مصادیق آن توسط مراجع قانونی کشور تشخیص داده می‌شود، مسئولیتی متوجه شرکت یا نماینده نخواهد بود.
 5. کاربر متعهد می‌شود پس از تهیه و راه‌اندازی هرکدام از دستگاه‌های وایزر، جهت به‌کارگیری دستگاه از اپلیکیشن‌های تلفن همراه و نرم‌افزارهای ارائه‌شده توسط شرکت استفاده کند. بدیهی است که در صورت عدم استفاده از نرم‌افزارهای مذکور، شرکت مسئولیتی بابت پشتیبانی و پیگیری مشکلات کاربر نخواهد داشت.
 6. شرکت مسئولیتی در خصوص محل و کیفیت نصب، نحوه بهره‌برداری، محدودیت‌های ذاتی و عملیاتی استفاده از دستگاه‌ها و نرم‌افزارهای وایزر و خسارات احتمالی ایجاد‌شده روی دستگاه یا وسیله نقلیه که ناشی از هریک از موارد مذکور باشند، نخواهد داشت.
 7. کاربر متعهد می‌شود از زمان نصب دستگاه روی وسیله نقلیه و راه‌اندازی نرم‌افزار، از تمامی امکانات دستگاه و نحوه استفاده از آن‌ها با استفاده از روش‌های ارائه‌شده توسط شرکت (همچون تماس تلفنی، مطالعه دفترچه راهنمای دستگاه، چت آنلاین در سایت وایزر و...) اطلاع یافته و از این امکانات با رضایت و آگاهی کامل استفاده کند. بدیهی است که در صورت وقوع هرگونه مشکل که ناشی از عدم آگاهی از کارکرد سیستم باشد، مسئولیتی بابت خسارات و هزینه‌های احتمالی ایجادشده متوجه شرکت نخواهد بود.
 8. شرکت متعهد می‌شود که داده‌های مکانی ارسال‌شده از دستگاه‌های ثبت‌شده کاربر را تا یک سال شمسی ذخیره کرده و در صورت نیاز به کاربر نمایش دهد. بدیهی است که شرکت در خصوص عدم ارسال داده توسط دستگاه و داده‌های مکانی مربوط به بازه زمانی بیش از یک سال شمسی مسئولیتی نخواهد داشت.
 9. کاربر رضایت خود را مبنی بر دریافت پیامک‌هایی که شرکت با هدف ارائه برخی پیشنهادات یا بهبود و تسهیل کارکرد دستگاه‌ها و نرم‌افزارهای مورداستفاده کاربر ارسال می‌کند، اعلام کند.
raychat
6LfYIyAaAAAAAGKas2CtyAh2o8zQXe5xPqZFEPwE