سوالات متداول

سوالات متداول

اگر گوشی اندروید دارید می‌توانید از کافه بازار و مای‌کت و صفحه اپلیکیشن در وب‌سایت فایل APK را دانلود و نصب کنید. 

اگر گوشی آیفون دارید می‌توانید از سیب‌اپ، سیبچه، آی‌اپس و... اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید. اگر تمایلی به خرید اشتراک این پلتفرم‌ها ندارید می‌توانید از نرم‌افزار تحت وب وایزر که تمامی امکانات اپلیکیشن را دارد استفاده کنید.


به صفحه راهنمای جای‌گذاری سیم‌کارت ردیاب جی پی اس وایزر مراجعه کنید.

دستگاه ردیاب ماشین دستگاهی الکترونیکی است که روی وسیله نقلیه نصب شده و امکان مشاهده موقعیت مکانی، نظارت و کنترل وسیله نقلیه را فراهم می‌کند.

هر دو دستگاه ردیاب F100-R و F150 دارای ویژگی‌های مشترک بسیاری مثل مشاهده موقعیت مکانی، دریافت هشدارهای متنوع و قطع برق وسیله نقلیه هستند. مزایای دستگاه  F150 شامل موارد زیر است:

 1. مصرف بهینه باتری
 2. بیشتر بودن حافظه داخلی جهت ذخیره‌سازی موقعیت مکانی در نقاطی با آنتن‌دهی ضعیف
 3. امکان فعال‌سازی و دریافت هشدار باز شدن درب خودرو
 4. امکان باز و بسته کردن قفل مرکزی خودرو با ماژول جانبی A100

اگرچه کاربری هر دو دستگاه افزایش امنیت وسیله نقلیه است، اما سارقین می‌توانند به‌راحتی دزدگیر را از کار بیاندازند. استفاده از جی پی اس امکان سرقت خودرو را بسیار کم می‌کند. مزایای جی پی اس نسبت به دزدگیر:

 1. نصب کاملاً مخفی دستگاه جی پی اس
 2. امکان مشاهده موقعیت مکانی وسیله نقلیه
 3. امکان دریافت هشدارهای مربوط به وسیله نقلیه
 4. امکان متوقف کردن خودروی مسروقه
 5. امکان برقراری ارتباط صوتی با فضای داخل خودرو
 6. امکان درخواست کمک اضطراری با پیامک

با استفاده از دستگاه f150 و ماژول A100 امکان باز و بسته کردن قفل خودرو وجود دارد.

این امکان در حال حاضر در جی پی اس وایزر وجود ندارد.

قیمت جی پی اس وایزر را طریق تماس با نمایندگی‌ها، تماس با واحد فروش وایزر یا مراجعه به وب‌سایت وایزر دریافت کنید.

 1. دستگاه ردیاب F100-R
 2. دسته‌کابل
 3. کارت گارانتی با شماره IMEI
 4. سیم‌کارت هدیه
 5. میکروفون
 6. رله‌قطع‌کن
 7. پیچ‌گوشتی
 8. دکمه SOS
 9. دفترچه راهنمای دستگاه

 1. دستگاه ردیاب F150
 2. دسته‌کابل
 3. کارت گارانتی با شماره IMEI
 4. سیم‌کارت هدیه
 5. میکروفون به همراه کابل رابط
 6. رله‌قطع‌کن
 7. پیچ‌گوشتی
 8. دکمه SOS
 9. دفترچه راهنمای دستگاه

در حال حاضر فروش محصولات ردیاب ماشین وایزر فقط از طریق نمایندگی‌های این شرکت امکان‌پذیر است. وایزر در سراسر ایران نماینده فعال دارد. برای مشاهده نماینده شهر خود به صفحه نمایندگی‌ها مراجعه کنید.

امکان نصب هر دو دستگاهF150  و B60 روی انواع مختلف خودرو و موتورسیکلت وجود دارد. با این حال پیشنهاد می‌شود برای موتورسیکلت از دستگاه B60 وایزر استفاده شود زیرا F150 امکانات بیشتری دارد که برای موتورسیکلت‌ها قابل‌استفاده نیست.

دستگاه‌های ردیاب وایزر ساخت کشور چین بوده و کلیه محصولات نرم‌افزاری (شامل سرور و اپلیکیشن موبایل) در کشور ایران توسط تیم وایزر توسعه داده شده و پشتیبانی می‌شود.

در صورت مراجعه به نماینده (نصاب) رسمی وایزر، استفاده از کانکتور فابریک و عدم نصب رله قطع برق ، اختلالی در سیم‌کشی وسیله نقلیه ایجاد نشده و از گارانتی خارج نمی‌شود.

در صورت نصب صحیح دستگاه ردیاب مطابق با دستورالعمل‌های تعیین‌شده، هیچ مشکل و اختلالی در سیستم برق وسیله نقلیه ایجاد نخواهد شد.

کلیه دستگاه‌های ردیاب جی پی اس وایزر گارانتی تعویض یک‌ساله (از زمان نصب و فعال‌سازی دستگاه) دارند. کاربر می‌تواند در سال دوم گارانتی دستگاه خود را تمدید کند.    

سیم‌کارت درون جعبه کاملاً رایگان بوده و هدیه‌ای از طرف گروه وایزر به کاربر است. جهت استفاده از این سیم‌کارت کافیست آن را از طریق دفاتر خدمات ارتباطی فعال کنید.

سیم‌کارت داخل جعبه خام بوده و با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی به نام شخص مورد نظر شما زده می‌شود.

پیشنهاد می‌کنیم اپلیکیشن ایرانسل من (برای سیم‌کارت‌های ایرانسل) و همراه من (برای سیم‌کارت‌های همراه اول) قبل از قرار دادن سیم‌کارت درون دستگاه فعال شود. در صورت نیاز به شارژ مستقیم استفاده از کدهای دستوری، اپلیکیشن‌های پرداخت (مانند آپ) و شارژ مستقیم توسط دستگاه‌های POS پیشنهاد می‌شود.

مصرف اینترنت دستگاه‌های ردیاب وایزر بسیار کم و در حد چند مگابایت در ماه است. پیشنهاد می‌شود به منظور جلوگیری از اتمام شارژ اینترنتی، بسته‌ای با بیشترین زمان (مثلاً یک‌ساله) و کمترین حجم برای سیم‌کارت تهیه شود.

در صورت نصب صحیح دستگاه ردیاب وایزر توسط متخصص و طبق دستورالعمل ارائه‌شده، هیچ مشکلی برای سیستم صوتی خودرو ایجاد نخواهد شد.

با توجه به الزام دانش از سیستم برق وسیله نقلیه و داشتن تجربه قبلی، پیشنهاد می‌شود نصب توسط کاربر انجام نشود.

در صورت بروز صدمات ناشی از نصب و سیم‌کشی غلط، جای‌گذاری اشتباه سیم‌کارت داخل ردیاب که موجب بروز آسیب جدی به دستگاه شود و اعمال ولتاژ تغذیه بیش از حد مجاز، دستگاه از شرایط گارانتی خارج خواهد شد. توجه داشته باشید ارائه خدمات پشتیبانی و گارانتی دستگاه وایزر تنها با ارائه کارت گارانتی مهر و امضا‌شده امکان‌پذیر است، پس حتما از فروشنده‌های مجاز وایزر خریداری کنید.

قیمت دستگاه توسط شرکت وایزر برای تمامی نمایندگان فروش تعیین شده است. با این وجود با توجه به شرایط رقابتی بازار، در نظر گرفتن هزینه نصب و نوع خودرو این قیمت می‌تواند بین نمایندگان مختلف کمی متفاوت باشد.

متأسفانه مثل سایر محصولات موجود در بازار، امکان ارائه محصولات مشابه تقلبی توسط افراد سودجو برای محصولات وایزر هم وجود دارد. توجه کنید که امکان استفاده از اپلیکیشن وایزر برای محصولات تقلبی وجود ندارد.

برای تهیه جی پی اس وایزر از بخش نمایندگی‌های وب‌سایت وایزر نزدیک‌ترین نماینده به محل سکونت خود را پیدا کنید و پس از تماس با نمایندگی مورد نظر جهت تهیه و نصب دستگاه ردیاب وایزر اقدام کنید.

دستگاه‌های موجود در فروشگا‌ه‌های اینترنتی متفرقه مورد تأیید گروه وایزر نیستند. البته اکثراً قیمت اعلام‌شده توسط نمایندگان شامل هزینه نصب است، قیمت‌های اعلام‌شده در فروشگاه‌‌های اینترنتی بدون لحاظ هزینه نصب هستند و کاربر باید هزینه‌ای جداگانه برای نصب دستگاه به نصاب پرداخت کند.

بله. توجه کنید که هنگام خرید دستگاه، کلیه تجهیزات جانبی و مخصوصاً کارت گارانتی و جعبه دستگاه تحویل گرفته شود. قبل از خرید با تیم پشتیبانی وایزر تماس بگیرید و از سلامت دستگاه اطمینان حاصل کنید.

به‌علت حساسیت گروه وایزر روی کیفیت محصولات و خدمات ارائه‌شده، دستگاه‌های تعمیرشده به مشتریان عرضه نمی‌شوند.

شماره IMEI دستگاه جی پی اس یک شماره شناسه 15 رقمی منحصربه‌فرد است و برای شناسایی دستگاه و ارائه خدمات پشتیبانی موردنیاز است. این شماره روی دستگاه، جعبه، کارت گارانتی و اپلیکیشن سرو نوشته شده است و همچنین پس از نصب و فعال‌سازی دستگاه از طریق پیامک به کاربر اعلام می‌شود.

با توجه به استفاده دستگاه ردیاب وایزر از باتری خودرو یا موتورسیکلت، در صورت عدم روشن شدن وسیله نقلیه برای چند روز متوالی احتمال تخلیه باتری وسیله نقلیه وجود دارد.  با توجه به مصرف بهینه انرژی دستگاه F150، این موضوع برای این دستگاه در صورت عدم روشن شدن وسیله نقلیه برای بیش از یک هفته رخ خواهد داد.

کلیه دستگاه‌های ردیاب وایزر دارای استاندارد بین‌المللی و مجوزهای موردنیاز داخلی هستند. با توجه به کیفیت قطعات استفاده‌شده، اپلیکیشن و سرورهای قدرتمند داخلی، کیفیت سیستم ارائه‌شده به کاربر کاملاً قابل‌قبول است.

در حال حاضر چنین امکانی توسط گروه وایزر ارائه نمی‌شود.

هیچ الزامی برای استفاده از سیم‌کارتی خاص در دستگاه جی پی اس وایزر وجود ندارد؛ اما سیم‌کارت مورداستفاده حتماً باید فعال، با اینترنت فعال و دارای شارژ ریالی باشد. پیشنهاد گروه وایزر استفاده از سیم‌کارت‌های ایرانسل یا همراه اول است.

تمامی دستگاه‌های ارائه‌شده توسط گروه وایزر دارای تأییدیه سازمان تنظیم مقررات هستند و از طریق مجاری رسمی کشور تأمین شده‌اند.

این امکان برای دستگاه F150 وایزر وجود دارد. می‌توانید با مراجعه به اپلیکیشن وایزر، تنظیمات، حساسیت هشدار ضربه، حساسیت سنسور دستگاه را تنظیم کنید.

هزینه نصب وایزر با توجه به مدل دستگاه، نوع خودرو و پیچیدگی‌های نصب مربوط خودرو، تجهیزات جانبی موردنیاز کاربر و توافق بین کاربر و نصاب متغیر است. نصب جی پی اس وایزر سیار در حال حاضر تنها در شهر تهران امکان‌پذیر است.

مانند سایر تجهیزات جانبی الکترونیکی خودرو (مثل دزدگیر و ضبط) برق دستگاه‌های جی پی اس وایزر هم از طریق باتری وسیله نقلیه تأمین می‌شود. در صورت قطع برق دستگاه، دستگاه با استفاده از باتری داخلی خود به فعالیت ادامه خواهد داد. البته مدل M8 آهن‌ربایی است و نیازی به سیم‌کشی ندارد.

در صورت قطع برق خارجی، مدت زمان کار کردن ردیاب با استفاده از باتری داخلی و در صورتی که وسیله نقلیه‌ در حال حرکت باشد، برای دستگاه F100-R بین 3 الی 5 ساعت و برای دستگاه F150  بین 4 الی 6 ساعت است. لازم به ذکر است که طول عمر باتری داخلی دستگاه F150 در صورت خاموش و ثابت بودن وسیله نقلیه تا 48 ساعت خواهد بود. همچنین برای دستگاه B60 حین حرکت وسیله نقلیه حدود 4 ساعت و در حالت بی‌حرکت حدود 24 ساعت خواهد بود.

عدم نمایش موقعیت صحیح وسیله نقلیه می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. برخی از این دلایل شامل موارد ذیل است:

 1. اتمام شارژ ریالی سیم‌کارت درون دستگاه
 2. خاموش شدن دستگاه جی پی اس
 3. نصب دستگاه در مکان غیراستاندارد
 4. قرارگیری دستگاه در وضعیت ارتباط صوتی (مخصوص دستگاه F100-R)
 5. قرارگیری وسیله نقلیه در منطقه مسقف
 6. اتمام اشتراک نرم‌افزار وایزر

در حال حاضر کلیه خدمات ارائه‌شده در اپلیکیشن وایزر بعد از نصب و فعال‌سازی جی پی اس وایزر قابل‌استفاده هستند.

دلیل اصلی تعداد بالای پیامک دریافتی می‌تواند مواردی از جمله فعال بودن هشدارهای متنوع یا قرار داشتن دستگاه در حالت کاری پیامکی باشد.

این گزینه با هدف جلوگیری از سرقت خودرو طراحی شده است. بعد از نصب تجهیزات جانبی مربوطه، در صورت فعال کردن آن برق استارت خودرو قطع می‌شود و برای روشن شدن، باید این گزینه مجدداً غیرفعال شود.

بله؛ کاربران می‌توانند هر تعداد دستگاه وایزر که مدنظر دارند را توسط اپلیکیشن‌های وایزر (اندروید، آیفون و PWA) مدیریت کنند.

بله؛ امکان دادن دسترسی به کاربران متفاوت در بخش تنظیمات اپلیکیشن (در گوشی کاربر اصلی) وجود دارد.

برای برقراری ارتباط صوتی با داخل کابین، در دستگاه F100-R لازم است ابتدا گزینه برقراری ارتباط صوتی با دستگاه را از درون اپلیکیشن سرو فعال کنید. در دستگاه F150 به‌طور مستقیم از سیم‌کارت کاربر اصلی با دستگاه وایزر تماس بگیرید. در صورت طی شدن این مراحل و عدم شفافیت صدای داخل کابین، لازم است محل نصب میکروفون دستگاه بررسی شود.

دلیل این اتفاق احتمالاً نداشتن شارژ ریالی سیم‌کارت داخل دستگاه است. جهت اطمینان از وجود شارژ ابتدا از سیم‌کارت کاربر اصلی با سیم‌کارت داخل دستگاه وایزر تماس بگیرید. در صورت داشتن شارژ ریالی، یک پیامک شامل موقعیت مکانی خودرو برای شما ارسال خواهد شد. در صورت عدم رفع مشکل با تیم پشتیبانی وایزر تماس بگیرید.

دلیل این اتفاق احتمالاً نداشتن شارژ ریالی سیم‌کارت داخل دستگاه است. جهت اطمینان از وجود شارژ ابتدا از سیم‌کارت کاربر اصلی با سیم‌کارت داخل دستگاه وایزر تماس بگیرید. در صورت داشتن شارژ ریالی، یک پیامک شامل موقعیت مکانی خودرو برای شما ارسال خواهد شد. در صورت عدم رفع مشکل با تیم پشتیبانی وایزر تماس بگیرید.

این موضوع به‌دلیل پیروی شرکت اپل از تحریم‌های آمریکا علیه ایران و جلوگیری از قرار گرفتن اپلیکیشن‌های فارسی‌زبان روی اپل استور است. لازم به ذکر است که وایزر هیچ منفعتی از هزینه‌های دریافت‌شده بابت خرید اپلیکیشن‌ها ندارد. جهت رفاه حال کاربران و جلوگیری از پرداخت هزینه اضافه، نرم‌افزار رایگان PWA (تحت وب) توسط تیم وایزر توسعه داده شده است.

این موضوع به دلیل پیروی شرکت اپل از تحریم‌های آمریکا علیه ایران امکان‌پذیر نیست.

به‌طور کلی امکان نصب مستقیم اپلیکیشن‌ها از طرف شرکت اپل محدود شده و تنها امکان دریافت آن‌ها از طریق فروشگاه‌های مختلف وجود دارد.

با فعال نمودن گزارش زنده، دستگاه وایزر با حداکثر سرعت اقدام به به‌روزرسانی موقعیت وسیله نقلیه خواهد نمود. عدم مشاهده موقعیت لحظه‌ای در برخی لحظات به‌دلیل شلوغی شبکه مخابراتی، کندی اینترنت و ازدحام سرور است.

برای پیاده‌‌سازی حالت کاری پیامکی درون اپلیکیشن، نیاز به پردازش پیامک‌های دریافتی از دستگاه وایزر است. با توجه به عدم دسترسی به محتوای پیامک‌‌ها در سیستم‌عامل iOS، امکان پیاده‌سازی حالت کاری پیامکی برای اپلیکیشن وجود نخواهد داشت.

دلیل به وجود آمدن این موضوع احتمالاً عدم ثبت دستگاه در سامانه یا اختلال در اپلیکیشن در زمان نصب است. در صورت مشاهده این پیام، با تیم پشتیبانی وایزر تماس بگیرید.

در صورت پاک شدن اپلیکیشن و عدم تغییر شماره سیم‌کارت داخل دستگاه، می‌توان بدون مشکل دوباره اپلیکیشن را دانلود و نصب کرد و با شماره کاربری وارد برنامه شد.

دکمه SOS برای مواقع اضطراری که امکان برقراری تماس میسر نیست در نظر گرفته شده است. با نگه داشتن دکمه به‌مدت 3 الی 5 ثانیه پیام اضطراری برای افراد تعریف شده در اپلیکیشن اندروید ارسال می‌شود. در مورد کاربرانی که از نرم‌افزار آیفون یا PWA استفاده می‌کنند، این پیامک صرفاً برای کاربر اصلی ارسال می‌شود.

در این شرایط می‌توانید از نرم‌افزار تحت وب وایزر استفاده کنید. یا با تیم پشتیبانی وایزر تماس بگیرید تا اقدامات و راهنمایی‌های لازم انجام شود.

مطابق با قوانین و مقررات پذیرفته‌شده در ابتدای نصب اپلیکیشن، گروه وایزر تعهد می‌دهد که استفاده از داده‌ها و اطلاعات کاربران تنها جهت ارائه پشتیبانی به آنان خواهد بود.

کلیه موقعیت‌های ارسالی توسط دستگاه‌های وایزر به‌مدت یک‌ سال در سرورهای این شرکت نگهداری می‌شوند و توسط کاربر قابل‌دسترسی خواهند بود.

کلیه سرورهای وایزر داخل کشور هستند.

به‌طور کلی تکنولوژی GPS دارای خطای ذاتی است. این خطا برای وسایل نقلیه ساکن بیشتر و برای وسیل نقلیه متحرک (با سرعت بیش از 60 کیلومتر بر ساعت) تا 5 متر است. در صورت خطای بیش از حد، ممکن است دستگاه وایزر در محل غیراستاندارد نصب شده باشد.

برای شناسایی حرکت دستگاه وایزر، می‌توان با فعال‌سازی هشدار حرکت و تعیین مسافت طی‌شده (حداقل به میزان 100 متر) از جابه‌جا نشدن وسیله نقلیه خود اطمینان حاصل کنید.

بله؛ می‌توانید با استفاده از نرم‌افزار تحت وب در مرورگرهای تلفن همراه یا کامپیوتر شخصی از تمام امکانات اپلیکیشن وایزر استفاده کنید.

می‌توانید به‌سادگی با ورود به بخش تنظیمات داخل اپلیکیشن (مثلا با گزینه ورود از طریق اثر انگشت)، از گزینه تغییر رمز عبور استفاده کنید. حتی اگر در ورود اولیه به اپلیکیشن مشکل داشتید، می‌توانید هنگام ورود یک رمز دل‌خواه (ولو اشتباه) وارد کرده و سپس از گزینه بازیابی رمز عبور که در پایین صفحه نمایش داده می‌شود، استفاده کنید. ادامه مراحل از طریق ارسال کد بازیابی رمز عبور انجام می‌شود.

برای اطمینان از دریافت هشدارهای ارسال‌شده توسط دستگاه (مثلا برای مواقع حساس مثل سرقت)، تمامی هشدارها از طریق پیامک هم ارسال می‌شوند و این موضوع مستقل از حالت کاری اپلیکیشن و دستگاه است. حالت کاری دستگاه فقط به اعلام موقعیت دستگاه مربوط است.

تمام پیامک‌های ارسالی توسط دستگاه‌های وایزر به زبان انگلیسی هستند. این پیامک‌ها در اپلیکیشن اندروید ترجمه شده و تحت عنوان هشدار در منوی تلفن همراه به‌صورت فارسی نمایش داده می‌شوند. برای دریافت اعلانات برنامه باید دسترسی به اعلانات در تنظیمات گوشی مجاز شده باشد.

در حال حاضر دستگاه‌های B60 وF150  این امکان را دارند که برای اعلام برخی هشدارها با شماره کاربر تماس نیز بگیرند.

می‌توانید از شماره کاربر با سیم‌کارت داخل دستگاه وایزر تماس بگیرید و پس از دریافت موقعیت خودرو آن را از طریق پیامک با سایرین به اشتراک بگذارید.

برای دریافت موقعیت خودرو به‌صورت پیامکی می‌توانید با سیم‌کارت درون دستگاه تماس بگیرید و پس از 10 ثانیه تماس توسط دستگاه قطع خواهد شد (مخصوص F100-R) یا خودتان تماس را قطع نمایید (مخصوصB60 و F150). پس از قطع تماس یک پیامک شامل موقعیت دستگاه برای شما ارسال خواهد شد.

این اشتراک هزینه بهره‌‌برداری از سامانه و خدمات سرورهای ارائه‌شده توسط شرکت وایزر است. البته اشتراک وایزر در سال اول رایگان است.

اشتراک در سال اول رایگان است. از سال دوم، هزینه مربوط به هر دستگاه متناسب با نوع اشتراک انتخابی متفاوت خواهد بود. برای مثال هزینه اشتراک یک‌ساله در سال 1401 در حالت عادی مبلغ 159 هزار تومان است.

در حال حاضر بسته‌های شش‌ماهه، یک‌ساله، دوساله، دائمی و همچنین امکان تمدید اشتراک بر اساس تمدید مدت گارانتی وجود دارد. برای مشاهده بسته‌ها به صفحه خدمات مراجعه کنید.

بله؛ برای عملکرد مناسب‌تر و استفاده از تمامی امکانات اپلیکیشن و سرور، تهیه اشتراک توصیه می‌شود.

برای تمدید اشتراک می‌توانید از بخش تنظیمات اپلیکیشن وایزر گزینه تمدید اشتراک اینترنتی اقدام کنید یا به صفحه خدمات مراجعه کنید.

در صورت تمایل می‌توانید در هر زمان از طریق بخش تنظیمات اپلیکیشن وایزر اشتراک خود را تمدید کنید. اشتراک تهیه‌شده به ادامه اشتراک باقی‌مانده افزوده خواهد شد.

برای تماس با تیم پشتیبانی وایزر می‌توانید از طریق چت آنلاین در وب‌سایت وایزر www.wizer.ir یا تماس با شماره 86045860-021 اقدام کنید.

پشتیبانی تیم وایزر، به‌صورت شبانه‌روزی و در تمامی روزهای هفته (حتی روزهای تعطیل) در خدمت شماست.

خدمات حضوری گروه وایزر به‌صورت غیرمستقیم و از طریق شبکه نمایندگی این شرکت انجام می‌شود.

در حال حاضر تقریباً در تمامی استان‌های کشور، نمایندگی فعال وایزر وجود دارد. جهت اطلاع دقیق از وضعیت نمایندگی‌های وایزر، می‌توانید به صفحه نمایندگی وب‌سایت وایزر مراجعه کنید.

برای دریافت نمایندگی وایزر، می‌توانید از طریق صفحه درخواست نمایندگی وب‌سایت یا تماس با تیم فروش وایزر اقدام کنید.

گروه وایزر یکی از زیرمجموعه‌‌های شرکت کاوشکام آسیا است که به‌صورت تخصصی روی ارائه راهکارهای امنیتی تمرکز دارد.

گروه وایزر همیشه علاقه‌مند به همکاری با افراد باانگیزه و بااستعداد است. برای مشاهده فرصت‌های شغلی و ارسال رزومه خود می‌توانید به صفحه فرصت‌های شغلی وب‌سایت شرکت کاوشکام آسیا مراجعه کنید.

برای استعلام قیمت ردیاب جی پی اس F100-R وایزر می‌توانید از طریق سایت وایزر بخش محصولات، نمایندگی‌های وایزر در شهر خودتان یا تماس با واحد فروش وایزر اقدام کنید.

برای استعلام قیمت ردیاب جی پی اس F150 وایزر می‌توانید از طریق سایت وایزر بخش محصولات، نمایندگی‌های وایزر در شهر خودتان یا تماس با واحد فروش وایزر اقدام کنید.

برای تمدید اشتراک می‌توانید از طریق بخش تنظیمات اپلیکیشن وایزر، گزینه تمدید اشتراک اینترنتی یا صفحه خدمات وبسایت وایزر اقدام کنید.
جهت تهیه اشتراک می‌توانید از تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب استفاده کنید.

می‌توانید برای دریافت اطلاعات لازم در مورد قیمت ردیاب‌ها به صفحه "محصولات" وب‌سایت وایزر مراجعه کنید.

raychat
6LfYIyAaAAAAAGKas2CtyAh2o8zQXe5xPqZFEPwE