مشخصات دستگاه ردیاب ضدسرقت F150 وایزر

15 مهر ، 1398
گروه تحقیقاتی وایزر

ویژگی ‌ها و قابلیت‌ های دستگاه ردیاب F150

دستگاه F150 وایزر یک دستگاه ردیاب است که موقعیت حرکتی وسایل نقلیه را نمایش می ‌دهد. از این دستگاه به منظور افزایش امنیت وسیله‌ی نقلیه با استفاده از شبکه‌ های موبایل و GPS استفاده می ‌گردد. اما با استفاده از لوازم جانبی ردیاب F150 وایزر، بیشتر از یک دستگاه ردیاب از آن بهره خواهید برد. مسلما انتظار دریافت موقعیت و ردیابی وسیله ‌ی نقلیه روی نقشه از یک دستگاه ردیاب بدیهی است اما شما می ‌توانید با خرید یک دستگاه ردیاب GPS وایزر امکاناتی بیشتر از ردیابی خودرو به ‌دست آورید. در این مقاله با برخی از ویژگی ‌های دستگاه ردیاب ضد سرقت F150 وایزر آشنا می ‌شوید. 

مشخصات محصول: مدل F150 وایزر 

 • قابلیت اتصال به انواع وسایل نقلیه: این دستگاه را می ‌توانید بر هر نوع وسیله‌ ی نقلیه ‌ای مانند موتورسیکلت، خودروهای سنگین و سبک (خودروهای ایرانی، خارجی) نصب نمایید. خودروهایی مانند توزیع‌ کننده‌ های مواد غذایی و فاسدشدنی، اتوبوس ‌های شهری، خودروهای کرایه‌ ای و خودروهای شخصی می ‌توانند با کمک دستگاه ردیاب وایزر محافظت شوند.
 • هشدار قطع برق خارجی: با این ویژگی هرگاه برق خودرو قطع شود دستگاه ردیاب به تلفن همراه شما هشدار می ‌دهد. امکان دارد برق خودرو به دلایل متعددی قطع گردد. اما اگر سارق برق خودرو را قطع نماید، سریعا هشدار قطع برق به صاحب خودرو ارسال می ‌شود.
 • هشدار حرکت: با این ویژگی هرگاه خودرو را در مکانی پارک کرده و آن را ترک نمایید، در صورت حرکت غیرمجاز به تلفن همراه شما اطلاع داده می ‌شود. این جابجایی ممکن است یا به علت سرقت و یا جابجایی با جرثقیل باشد که در هر دو مورد شما متوجه جابجایی خودرو خواهید شد. 
 • هشدار ضعیف شدن باتری: دستگاه‌ ردیاب f150 وایزر دارای یک باتری داخلی است که در صورت قطع برق خودرو قادر به ادامه کارکرد خود می ‌باشد. در شرایطی که باتری درون دستگاه وایزر ضعیف گردد بلافاصله به تلفن همراه گیرنده اطلاع‌ رسانی خواهد شد. 
 • هشدار ضربه: این یکی از ویژگی‌ های دستگاه ردیاب F150 است که مشابه عملکرد یک دزدگیر اتومبیل عمل می ‌کند. یعنی در صورت وارد شدن ضربه به وسیله‌ ی نقلیه به صاحب خودرو هشدار می ‌دهد.
 • هشدار باز شدن درب خودرو: در صورت باز شدن درب خودرو توسط افراد غیر مجاز پیغام هشدار به شما فرستاده می‌ شود. 
  هشدار روش شدن وسیله ‌ی نقلیه به صورت غیر مجاز: علاوه بر دریافت هشدار در زمان ضربه و باز شدن درب خودرو، اگر سارق یا هر فرد دیگری بتواند خودرو را روشن نماید بلافاصله صاحب خودرو مطلع می ‌شود. 
 • هشدار سرعت غیر مجاز: دستگاه ردیاب F150 وایزر می‌ تواند در هر موقعیتی سرعت وسیله ‌ی نقلیه را به گیرنده‌ ی خود ارسال نماید. این قابلیت برای والدینی که نگران رانندگی فرزندان نوجوان خود هستند یا صاحب خودرویی که وسیله‌ ی خود را به فرد دیگری امانت داده است مفید خواهد بود. 
 • امکان قطع و وصل برق وسیله ‌ی نقلیه: در صورتی که متوجه شده ‌اید خودروی شما به سرقت رفته است یا توسط افرادی که صلاحیت ندارند در حرکت است، می ‌توانید دستور قطع برق را به دستگاه ردیاب F150 ارسال نمایید. این دستگاه با دریافت این پیام، خودرو را در لحظه‌ ای که با سرعت کمتر از 30 کیلومتر در حرکت است خاموش می‌ کند و به راننده امکان حرکت دوباره نمی ‌دهد.
 • امکان دریافت هشدار SOS در صورت فشردن دکمه SOS در مواقع اضطراری: دستگاه جی ‌پی‌ اس F150 قابلیت تماس اضطراری SOS جهت درخواست کمک را دارد. این قابلیت روی دستگاه به رانندگان و صاحبان خودرو کمک می ‌کند که از نزدیکان خود کمک بگیرند. در ادامه درباره ‌ی این قابلیت توضیح خواهیم داد. 
 • امکان برقراری ارتباط صوتی با دستگاه: این قابلیت هم به صورت ارتباط صوتی یک ‌طرفه و هم ارتباط دو طرفه با اتصال به میکروفن و بلندگو امکان ‌پذیر است.
 • قابلیت اتصال به ماجول کنترل‌ کننده‌ ی قفل مرکزی وسیله‌ ی نقلیه جهت باز و بسته کردن درب خودرو: این ویژگی به شما این امکان را می ‌دهد تا از فاصله‌ ی دور درب خودروی خود را باز و بسته نمایید.

ردیاب خودرو f150 وایزر
   ردیاب ضد سرقت خودرو

معرفی قابلیت ارتباط صوتی در دستگاه ردیاب

همانطور که ذکر شد یکی از لوازم جانبی ردیاب وایزر آن را از سایر تولید کندگان GPS جدا می ‌کند ارتباط صوتی است. این قابلیت به صاحب وسیله‌ ی نقلیه اجازه می ‌دهد که با راننده ‌ی داخل خودرو ارتباط برقرار کنند. این یک ویژگی خوب در هنگام سرقت خودرو است که صدای سارق شنیده می‌ شود. همچنین قابلیت مورد علاقه افرادی است که می‌ توانند مکالمه‌ های غیر ضروری کارمندان را بشنوند. البته نصب ابزار صوتی در خودرو به تمایل و درخواست صاحب خودرو می ‌باشد و در صورت عدم تمایل نصب و راه‌ اندازی نخواهد شد. 

معرفی قابلیت SOS در دستگاه‌ های ردیاب وایزر

این علامت به باور برخی افراد اختصاری از مخفف Save Our Ship و Save Our Souls یک نشانه بین‌ المللی و به معنی خطر و نیاز به دریافت کمک فوری است. از این نشانه در میان کشتی‌ ها و وسایل ارتباطی مانند هواپیما و قطار که دچار حادثه شده ‌اند استفاده می ‌شود. SOS یک نشانه‌ ی استاندارد بین ‌المللی بی‌سیم است. استفاده از نشانه ‌ی SOS رسماً در سال 1908 مورد تصویب قرار گرفت. در حال حاضر نشانه‌ ی SOS یکی از کاربردی ‌ترین کلمه کوتاه برای درخواست کمک در همه حوادث به حساب می ‌آید. در ردیاب‌ GPS وایزر این امکان فراهم است که در شرایط اضطراری که باید سریعا برای کمک تماس بگیرید، به کمک شما خواهد آمد. با فشردن این دکمه متن پیش ‌فرض برای شماره‌ های اضطراری ثبت شده ارسال می‌ گردد.

قابلیت ردیاب f150 وایزر
ردیاب خودرو وایزر مدل f150 

مشخصات فیزیکی و ظاهری دستگاه F150

 • ابعاد خارجی دستگاه ردیاب F150 وایزر ارتفاع: 8/1 عرض: 5/58 عمق: 2/34 سانتی‌متر می ‌باشد و وزن آن 95 گرم است. ولتاژ ورودی 9-36  ولت و باتری پشتیبان 450 میلی ‌آمپر ساعت است. همچنین دمایی کارکرد آن -20 الی +65 درجه سانتی ‌گراد می‌ باشد.
 • هنگام خرید دستگاه ردیاب F150 به محتویات درون جعبه توجه فرمایید:
 • دستگاه ردیاب F150
 • دسته سیم اصلی
 • درب محل نصب سیم ‌کارت به همراه پیچ‌ گوشتی
 • میکروفن و سیم رابط آن
 • دکمه SOS
 • دفترچه راهنما
 • سیم کارت اعتباری

دقت فرمایید که موارد ذکر شده در بالا در جعبه ‌‌ی دستگاه F150 وایزر وجود داشته باشند و در صورت فقدان هر یک از موارد بالا قبل از خرید پیگیری لازم را از پشتیبانی شرکت صورت دهید و در صورت مشکل از خرید دستگاه خودداری فرمایید. برای استعلام قیمت ردیاب وایزر می توانید با مشاوران ما تماسح حاصل فرمایید.

ردیاب F150 وایزر 
قیمت ردیاب خودرو وایزر f150

برای کسب اطلاعات بیشنر می توانید از دیگر مقالات ما بازدید نمایید: 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
raychat
6LfYIyAaAAAAAGKas2CtyAh2o8zQXe5xPqZFEPwE