جدید ترین مدل ردیاب ماهواره ای خودرو

10 شهریور ، 1398
گروه تحقیقاتی وایزر

سیستم جدید ردیاب ماهواره ای خودرو

شاید بعد از ده ها مقاله ای که تیم تحقیقات وایزر در وبسایت خود منتشر کرده است هنوز برخی از خوانندگان اطلاعات کافی درباره ی دستگاه های ردیاب نداشته باشند. تیم تحقیقات وایزر درصدد است به منظور افزایش آگاهی مخاطبان، در طی زمان و به طور مستمر مطالب ضروری را منتشر نماید. در نهایت هدف ما کمک به افرادی است که قصد خرید دستگاه ردیاب جی پی اس خودرو را دارند تا انتخاب منطقی و مقرون به صرفه ای داشته باشند. 
در یکی از مقالات پیشین توضیح دادیم چگونه می توان احتمال سرقت خودرو یا هر وسیله ی نقلیه ای را تقریبا به صفر رسانید. پیشنهاد می کنیم برای ایجاد امنیت کامل خودرو حتما به بخش مقالات سایت مراجعه کنید و آن را مطالعه نمایید. در این مطلب قصد داریم علاوه بر توضیح اجمالی بر دستگاه های ردیاب، جدیدترین ردیاب ماهواره ای خودرو وایزر را معرفی نماییم. 

ردیاب خودرو 
جدیدترین ردیاب خودرو 

معرفی جدیدترین سیستم ردیاب خودرو

ردیاب، دستگاه کوچکی است که در وسایل نقلیه، خودرو و موتورسیکلت ها قرار می گیرد و با کمک ماهواره های جی پی اس که در اطراف زمین هستند، موقعیت، سرعت و زاویه ی حرکت هر نوع وسیله ی نقلیه ای را نشان می دهد. باید توجه داشته باشید که ماهواره های جی پی اس دارای دو قابلیت ردیابی و رهیابی هستند و این دو، کارکرد کاملا متفاوت دارند. در مقالات قبلی تفاوت نویگیشن (Navigation) و ردیابی را توضیح داده ایم. اگر وسیله ای برای مسیریابی می خواهید، دستگاه رهیاب خودرو یا نویگیشن به کار شما می آید. اگر هدف شما افزایش امنیت وسیله ی نقلیه است حتما باید سیستم ردیاب ماشین را تهیه و نصب کنید. این دستگاه سخت افزاری آن قدر کوچک است که با کمی هوشمندی می توان در هر وسیله ی نقلیه ای چه وسایل نقلیه موتوری و چه ماشین های سنگین نصب و پنهان شود. بنابراین به هیچ وجه سارق نمی تواند با جستجوی ظاهری آن را پیدا کرده و از خودرو جدا سازد. به کمک سیستم ردیاب GPS می توانید در هر شرایطی موقعیت جغرافیایی خودرو را مشاهده کنید، پس دیگر هیچ نگرانی جهت به سرقت رفتن خودرو نخواهید داشت و حتی قادر خواهید بود که خودروی خود را به دوست، کارمند یا مشتری اجاره یا به امانت بسپرید. این دستگاه اطلاعات جغرافیایی را به تلفن همراه صاحب خودرو ارسال می کند. صاحب خودرو می تواند به کمک آن مکان و موقعیت خودرو را شناسایی کند و مسیر آن را از طریق تلفن همراه خود ببیند.  

قیمت ردیاب خودرو 
بهترین دزدگیر و دستگاه ردیاب ماهواره ای خودرو 

ضرورت نصب ردیاب بر خودرو و کارکرد امنیتی دستگاه های جی پی اس

با توجه به توضیحاتی که داده شد شما با نصب یک دستگاه ردیاب GPS قادر خواهید بود که موقعیت جغرافیایی خودرو را بدست آورید و اطلاعات را از طریق اینترنت به گوشی خود منتقل نمایید. این امر بدین معنی است که شما به عنوان صاحب وسیله ی نقلیه هر لحظه و از هر فاصله ای بر موقعیت خودرو تسلط دارید. ردیابی خودرو در سفر، هنگام ماموریت کاری و ترددهای شهری به کمک شما می آید تا با خیال آسوده از خودروی خود فاصله بگیرید. با این ترفند در هر کجا، کنترل اموال خود را در اختیار خواهید داشت. 
ما برای همه ی چیزهایی که در زندگی برای شان ارزش قائل هستیم، حاضریم هزینه پرداخت کنیم. این هزینه هرچند ممکن است کمی سنگین باشد ولی برای حفظ اموال و دارایی های ارزشمندتر مان کاملا عقلانی و ضروری است. دارایی هایی که اگر از دست بدهیم، همیشه حسرت آن را خواهیم خورد و هیچ گاه خود را جهت کوتاهی و بی مسئولیتی نخواهیم بخشید. 

ردیاب GPS راهکار هوشمندانه در برابر سرقت

دستگاه های ردیاب نوع پیشرفته ای از سیستم ضد سرقت خودرو محسوب می شوند. زیرا با کمک بهترین دستگاه ماهواره ای به صاحب خودرو در شناسایی مسیر حرکت کمک می رساند. شناسایی مسیر حرکت خودرو از طریق تلفن همراه به این معنی است که از راه دور وسیله ی نقلیه کاملا نظارت می شود، بنابراین در حین سرقت یا پس از حرکت خودرو توسط سارق، کشف محل آن امکان پذیر است. این یعنی نهایت هوشمندی در نگهداری دارایی های ارزشمند خود در برابر آسیب هایی که در جامعه وجود دارد.

ردیاب ماهواره ای خودرو
رهیاب ماهواره ای خودرو و بهترین نویگیشن خودرو 

ردیاب GPS وایزر مجموعه ای از امکانات ضد سرقت و بازدارندگی را در برابر هرنوع سرقت دارد.
با رشد تکنولوژی، دستگاه های متنوعی جهت حفاظت از وسایل نقلیه وارد بازار شده اند. با توجه به نوع و کارکرد دستگاه ردیاب، امکانات و قابلیت هایی مانند خاموش کردن خودرو از راه دور، شنود صدای داخل کابین خودرو، نمایش مسیر حرکت لحظه به لحظه ی وسیله ی نقلیه را خواهید داشت. شما می توانید بنابر نیاز خود یکی از انواع دستگاه های ردیاب ماهواره ای را برای وسیله ی نقلیه شخصی خود خریداری نمایید. تنها به این نکته توجه نمایید که کدام دستگاه مناسب خودروهای سبک و سنگین است و کدام ردیاب ابعادی کوچک و قابلیت اتصال و نصب آسان دارد که آسیبی به سیستم برق خودرو وارد ننماید. البته اگر یک دستگاه باکیفیت خریداری گردد و توسط نصاب های متخصص نصب شود، آسیبی به خودرو وارد نخواهد شد.
همچنین دستگاه های ردیاب جدید وایزر به اپلیکیشن ردیابی سهل الوصول متصل می گردند. بنابراین ارتباط با اپلیکیشن بسیار راحت است و شما برای کار با دستگاه لازم به صرف زمان طولانی نخواهید داشت. 
تیم پشتیبانی هم یکی دیگر از مزایای دستگاه های ضد سرقت وایزر محسوب می شوند.

معرفی جدیدترین مدل ردیاب ماهواره ای خودرو

دستگاه های ردیاب بنابر کارایی و قابلیت شان به مدل های مختلفی تقسیم می شوند. یکی از جدید ترین ردیاب های پیشرفته خودرو مدل ردیاب F150 وایزر می باشد که طراحی و تولید آن در سال 97 به پایان رسیده و در ماه های آغازین سال 98 در اختیار نمایندگی های مجاز این شرکت برای فروش به مصرف کنندگان در سراسر کشور قرار گرفت است. این دستگاه به منظور افزایش امنیت وسیله ی نقلیه با استفاده از تلفن همراه و GPS طراحی شده است و بدین منظور نسبت به مدل های پیشین که در بازار موجود بوده اند پیشرفته تر است. 

ویژگی های دستگاه ردیاب F150

  • قابلیت مشاهده ی موقعیت مکانی خودرو و امکان ردیابی آنلاین بر روی نقشه
  • هشدار قطع برق باتری (در صورت جداسازی باتری توسط سارق، می توانید بلافاصله مطلع شوید)
  • قابلیت مشاهده ی سرعت کنونی خودرو و هشدار سرعت غیرمجاز (در صورت سرعت غیر مجاز توسط فرزند یا کارمند خود، می توانید خودرو را کنترل و خاموش نمایید)
  • قابلیت مشاهده ی مسیر پیموده شده در روزها و ماه های گذشته از طریق اپلیکیشن سرو 
  • هشدار حرکت غیرمجاز 
  • هشدار باز شدن درب خودرو یا ضربه
  • امکان برقراری ارتباط صوتی با دستگاه 
  • قابلیت اتصال به قفل مرکزی وسیله ی نقلیه جهت باز و بسته کردن درب خودرو
  • دارای باتری داخلی و امکان روشن ماندن دستگاه تا چندین ساعت حتی پس از غیر فعال شدن باتری خودرو

اپلیکیشن ردیابی خودروردیاب پیشرفته خودرو و قیمت دستگاه ماهواره جدید

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از دیگر مقالات ما بازدید نمایید:

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
raychat
6LfYIyAaAAAAAGKas2CtyAh2o8zQXe5xPqZFEPwE