بهترین ردیاب خودرو مناسب ماشین شما

25 اردیبهشت ، 1402
گروه تحقیقاتی وایزر

تصور کنید برای رفتن به محل کار خودروی خود را پارک کرده‌اید و قفل فرمان و قفل پدال را بسته‌اید و دزدگیر را روشن کرده‌اید. قطعاً انتظار دارید هنگام برگشت از محل کار ماشین شما در همان مکان باشد، اما در کمال تعجب می‌بینید خودروتان به سرقت رفته است. با حرفه‌ای شدن سارقان، دیگر این روش‌ها برای جلوگیری از سرقت خودرو کافی نیست. تکنولوژی جی پی اس ماشین سال‌هاست با هدف کاهش نگرانی دارندگان وسیله نقلیه پا به میدان گذاشته است. در این مقاله از مجله وایزر، می‌خواهیم خیال شما را از بابت امنیت و نظارت بر وسیله نقلیه‌تان راحت کنیم و ویژگی‌های بهترین ردیاب خودرو را بررسی کنیم. به شما قول می‌دهیم بعد از خواندن این مقاله به‌راحتی بتوانید یک ردیاب باکیفیت و خوب مناسب ماشینتان را انتخاب کنید.

بهترین جی پی اس خودرو

 مشخصات بهترین جی پی اس خودرو

1. قابلیت استفاده از تمامی امکانات ردیاب در ایران

در بازار ایران، ردیاب‌هایی با برندهای داخلی و خارجی یافت می‌شوند که امکانات متنوعی برای هرکدام از آن‌ها تعریف شده است. درنظر داشته باشید جی پی اس ماشین خارجی هر ویژگی مثبتی که داشته باشد، یک نکته منفی دارد؛ بعضی از امکاناتی که برای ردیاب‌های خارجی تعریف شده است در ایران کارایی ندارند. بسیاری از افراد هنگام خرید gps ماشین به‌دلیل زیاد بودن امکانات ردیاب‌های خارجی، هزینه‌ی بیشتری پرداخت می‌کنند اما قادر به استفاده از برخی امکانات رهیاب در ایران نیستند.

از نظر کارشناسان و متخصصان، بهترین ردیاب‌ خودرو برای استفاده در ایران ضدسرقت‌هایی هستند که تمام ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن در داخل ایران قابل‌استفاده باشند. معمولاً تولیدکنندگان این ردیاب‌ها نسخه‌ی دموی gps را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند تا کاربر بتواند انتخاب آسان‌تری داشته باشد و قبل از خرید از امکانات قابل استفاده‌ی ردیاب اطمینان پیدا کند. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید، قابلیت‌های ردیاب را بررسی کنید.

2. برند ردیاب خودرو؛ نکته‌ای مهم در انتخاب جی پی اس

زمانی که تصمیم به خرید ردیاب می‌گیرید، با تعداد زیادی برند ردیاب مواجه می‌شوید که برخی از آن‌ها متفرقه و ناشناخته هستند. در میان انواع برندهای ردیاب باید شرکت‌های تولیدکننده‌ای را انتخاب کنید که سابقه و اعتبار بالایی در این زمینه دارند. خرید ردیاب ارزان‌قیمت از برندهای ناشناخته، چیزی جز هدر دادن سرمایه نیست. مارک‌های متفرقه نه‌تنها هیچ گارانتی و پشتیبانی‌ای ندارند، بلکه در زمان سرقت خودرو نیز هیچ کمکی به صاحب ماشین نمی‌کنند. مطمئن باشید بهترین ردیاب خودرو پشتیبان شما در لحظات پر از استرس سرقت خودرو خواهد بودما به شما توصیه می‌کنیم پیش از خرید ردیاب درباره برند و امکانات ردیاب‌های آن به‌خوبی تحقیق و بررسی کنید تا درنهایت بهترین برند رهیاب خودرو مناسب وسیله نقلیه خود را بیابید.

3. پشتیبانی حرفه‌ای، یکی از مهم‌ترین نکات خرید ردیاب ماشین

 برخی از شرکت‌های فروش ردیاب، فعالیت خود را به‌صورت تخصصی به ردیاب اختصاص نمی‌دهند و به دلیل سود کمی که از فروش ردیاب به‌دست می‌آورند، نیروی انسانی کافی برای رفع مشکل کاربران و پاسخگویی به سؤالات مشتریان را ندارند. این موضوع به‌خصوص در جی پی اس هایی گزارش شده است که برند متفرقه و قیمت پایینی دارند.

اگر قصد خرید بهترین مارک ردیاب خودرو موجود در بازار را دارید، حتماً قبل از خرید با جست‌و‌جو و سرچ کردن در وب‌سایت‌ها و پرسیدن از افراد کاربلد، از تخصصی بودن برند آن مطمئن شوید. پشتیبانی دائمی ردیاب در هر لحظه و هرکجا، یکی از مهم‌ترین معیارهای یک شرکت حرفه‌ای و متعهد است.

4. قیمت مناسب باتوجه‌به امکانات و کارایی ردیاب اتومبیل

از قدیم گفتند هیچ ارزانی بی‌دلیل نیست و هیچ گرانی بی‌حکمت نیست. قیمتgps  ماشین نه باید زیاد ارزان باشد و نه بی‌دلیل گران. توصیه ما به شما این است که قبل از خرید حتماً لیست قیمت ردیاب خودرو را بررسی کنید. خرید ردیاب مخفی ارزان اگر پشتیبانی نداشته باشد و فاقد گارانتی باشد، هیچ تفاوتی با نخریدن آن نمی‌کند. شما ردیاب می‌خرید تا امنیت ماشین را افزایش دهید؛ ردیاب نمی‌خرید تا صرفاً پولی خرج کرده باشید. لطفاً خرید ردیاب ارزان قیمت را از لیست خود خط بزنید. ردیاب‌هایی که بی‌دلیل قیمت گزافی دارند نیز مناسب شما نیستند؛ احتمالاً پشت آن سودجویانی در پی کسب درآمد هستند. قیمت ردیاب باید معقول و منطقی با‌توجه‌به امکاناتش باشد و حتماً مناسب وسیله نقلیه شما (سواری، موتور، کامیون، دوچرخه و ...) خریداری شود.

5. پردازنده‌ قوی برای تعریف هشدارهای مناسب در موقعیت‌های مختلف

یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی که در انتخاب بهترین ردیاب ماشین باید درنظر بگیرید، داشتن پردازنده‌ای هوشمند و قوی برای تعریف انواع هشدارها در موقعیت‌های مختلف است. این هشدارها به کمک سنسورهایی اعلام می‌شوند که شرکت سازنده‌ی ردیاب آن‌ها را تعریف کرده است.

اگر بهترین ردیاب های خودرو مجهز به سنسور تشخیص تصادف باشند، در صورتی که در جاده تصادفی برای راننده رخ دهد، این gpsها بلافاصله هشداری به مدیر ناوگان یا شماره‌های تعریف‌شده در ردیاب ارسال می‌کنند تا کمک‌رسانی انجام شود.

هشدار برای عبور از محدوده‌ی مجاز حرکت یا محدوده سرعت مجاز نیز یکی از انواع هشدارهایی است که سنسورهایی برای آن در ردیاب تعریف می‌شود. تولیدکننده‌های بهترین ردیاب از پردازنده‌ای قوی در تولید خود استفاده می‌کنند و اتفاقات محتمل را در طراحی پیش‌بینی و سنسورهایی را برای ردیاب تعبیه می‌کنند. هشدار کم شدن باتری داخلی ردیاب، هشدار کنده شدن ردیاب از ماشین و هشدار روشن شدن خودرو و حرکت خودرو از مشخصات مهم برای خرید بهترین gpsماشین محسوب می‌شوند.

اگر ردیاب خریداری‌شده جزو بهترین ردیاب‌های ماشین باشد، سریعاً و در زمان بسیار کم این هشدارها را به موبایل شما می‌فرستد. بهترین ردیاب ماهواره ای خودرو سنسورهای حساسی دارد و به‌محض وارد شدن ضربه به خودرو، هشدارهایی به شما ارسال می‌کند.

مشخصات بهترین ردیاب ماشین

پردازنده‌ی قوی بهترین gps خودرو برای اعلام هشدار ایمنی

6. داشتن گارانتی و ضمانت؛ مهم‌ترین فاکتور در انتخاب بهترین ردیاب خودرو

یکی از مهم‌ترین معیارها در انتخاب بهترین ردیاب خودرو، توجه به داشتن گارانتی ردیاب‌های آن شرکت است. شرکت‌هایی که محصولاتشان ضمانت یک‌ساله یا بالاتر دارند، این اطمینان را به کاربر می‌دهند که ردیاب را از شرکتی تخصصی و معتبر تهیه کرده‌اند. در این صورت اگرهرگونه مشکلی برای gps پیش بیاید، مشتریان می‌توانند به شرکت موردنظر مراجعه کنند.

7. تهیه‌ی آسان بهترین جی پی اس و داشتن نمایندگی در سراسر ایران

بسیاری از افراد دوست دارند محصول خود را به‌صورت حضوری بخرند و به خرید اینترنتی اعتماد ندارند. هنگام خرید رهیاب ضدسرقت به داشتن نمایندگی‌های مجاز آن ردیاب در سراسر ایران توجه کنید. از نظر ما، بهترین مارک ردیاب خودرو آن شرکتی است که در سراسر ایران فروشنده و نصاب معتبر دارد.

8. کیفیت بالای ساخت ردیاب ماشین را فراموش نکنید

ردیاب خودرو از نظر ساخت باید کیفیت مناسبی داشته باشد. ردیاب‌های ارزان با برندهای متفرقه از مواد اولیه بی‌کیفیتی ساخته می‌شوند که خیلی زود از کار می‌افتند و دچار مشکل می‌شوند. حتماً ردیاب را از میان برندهایی با کیفیت ساخت بالا انتخاب کنید. بهترین ردیاب خودرو از نظر کاربران ضدسرقتی است که بتوانند تا سال‌ها از آن استفاده کنند و دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد.

9. مجهز بودن جی پی اس به سرور داخلی و اختصاصی

نکته‌ دیگری که باید در زمان انتخاب بهترین gps خودرو به آن توجه کنید، پشتیبانی ردیاب از سرور اختصاصی و داخلی است. به علت مشکلاتی مانند تحریم، فیلترینگ و قطعی اینترنت، سرورهای خارجی قابل اطمینان نیستند و شرکت تولیدکننده یا واردکننده‌ی ردیاب باید سروری داخلی داشته باشد تا هیچ زمانی دسترسی به اطلاعات ردیاب قطع نشود.

10. ارتباط صوتی با کابین خودرو؛ یکی از مزایای بهترین مدل ردیاب خودرو

برخی از جی پی اس‌ها به ردیاب‌ شنوددار یا ردیاب صوتی معرف‌اند. در صورتی که خودروی شما دزدیده شود، شما با سیم‌کارتی که داخل ردیاب دارید تماس می‌گیرید و می‌توانید تمامی مکالمات داخل ماشین را گوش کنید.

بهترین جی پی اس اتومبیل

ردیابی آنلاین خودرو با جی پی اس وایزر

11. داشتن دکمه sos برای استفاده در مواقع ضروری

یکی از سؤال‌های پرتکرار مخاطبان از ما این است: بهترین ردیاب خودرو چیست. بهترین جی پی اس برای ماشین، ردیابی است که دکمه sos دارد. دکمه sos یا موقعیت اضطراری در مواقعی کاربرد دارد که اتفاق ناگواری مانند تصادف پیش می‌آید. دکمه اس او اس هنگام نصب ردیاب در نزدیکی راننده تعبیه می‌شود تا در مواقع بحرانی با فشار آن، اطرافیان از موقعیت اضطراری مطلع شوند. برخی از ردیاب‌ها به‌جای دکمه، سنسور حساسی دارند که هنگام وقوع حادثه ناگوار هشدارهایی برای اطرافیان ارسال می‌کند. 

12. عیب‌یابی ماشین؛ از ویژگی‌های پرفروش ترین ردیاب خودرو

با استفاده از یک ردیاب و جی پی اس خوب و دقیق می‌توانید پیش از آنکه مشکلی در جاده برای‌تان به‌وجود بیاید، خودرو را عیب‌یابی و اشکال فنی آن را پیش از حرکت رفع کنید.

بهترین ردیاب ماشین مناسب خودروی شما

ردیاب‌ها از نظر نوع ارسال اطلاعات و نحوه‌ی اتصال به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. در حالت کلی، دو دسته‌بندی برای جی پی اس اتومبیل درنظر می‌گیرند: ردیاب آفلاین خودرو و ردیاب آنلاین خودرو. در ادامه‌ی این مقاله، شما را با هردو ضد سرقت آشنا می‌کنیم.

1. ردیاب آفلاین خودرو؛ بدون نیاز به اینترنت

ردیاب آفلاین خودرو بدون نیاز به اینترنت کار می‌کند و نحوه‌ی‌ کار آن به این صورت است که اطلاعات را به‌طور کامل در حافظه‌ی داخلی‌اش ذخیره می‌کند. بعد از آنکه دسترسی به سرور فراهم شد، اطلاعات ذخیره‌شده‌ی ردیاب از طریق WiFi یا شبکه مخابراتی سلولی به سرور منتقل می‌شود. ردیاب آفلاین، یکی از انواع بهترین ردیاب خودرو ایرانی محسوب می‌شود و باتوجه‌به ظرفیت ذخیره‌سازی، معمولاً اطلاعات را بین 7 تا 60 روز ذخیره می‌کند.

2. ردیاب آنلاین خودرو؛ انتقال اطلاعات به‌صورت لحظه‌ای

ردیاب برخط با ردیاب آنلاین خودرو همیشه به سرور متصل است و به همین دلیل اطلاعات را به‌صورت لحظه‌ای به سرور انتقال می‌دهد. راننده یا مدیر ناوگان نیز در هر لحظه از وضعیت خودرو باخبر می‌شود. ردیاب‌های آنلاین به دو دسته تقسیم می‌شوند:

  • ردیاب‌های سیمی: منبع تغذیه ردیاب‌ سیمی، برق خودرو است. این ردیاب‌ها، به‌خصوص برای ماشین‌های قدیمی که درگاه OBD-II ندارند، قابل‌استفاده هستند.
  • ردیاب‌های بیسیم: منبع تغذیه ردیاب بیسیم، باتری بسیار قوی آن است و با نام‌های ردیاب‌ مغناطیسی و جی پی اس آهنربایی نیز شناخته می‌شود. این ردیاب‌ها نصب بسیار آسانی دارند و برای انواع خودرو قابل‌استفاده هستند.

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم براساس ماشین خود بهترین ردیاب خودرو آهنربایی باکیفیت را بخرید؛ چراکه این ردیاب‌ها در صورت جنس و کیفیت خوب تا سالیان دراز همانند روز اول کارایی و کارکرد دارند.

ردیاب ماشین وایزر

 خرید ردیاب موتور، جی پی اس ماشین و ردیاب کامیون باکیفیت از شرکت‌های معتبر

وایزر؛ یکی از انواع بهترین جی پی اس خودرو در ایران

در این مقاله، درباره‌ی ویژگی‌های بهترین ردیاب خودرو با شما صحبت کردیم تا برای خرید جی پی اس به مشکل برنخورید. ما به شما توصیه می‌کنیم قبل از خرید حتماً با فروشنده یا نمایندگی ردیاب موردنظرتان صحبت کنید و امکانات و ویژگی‌های جی پی اس را بررسی کنید. همچنین با سرچ در اینترنت یا پرس‌وجو از مردم نیز می‌توانید اطلاعات خوبی به‌دست بیاورید. بهتر است پیش از خرید رهیاب همه‌ی امکانات آن را به‌خوبی بررسی و تحقیق کنید و در میان گزینه‌های مختلف، باکیفیت‌ترین و بهترین برند دزدگیر و ردیاب خودرو را باتوجه‌به انتظارت و بودجه‌ خود بخرید.

ما در گروه وایزر تمام تلاش خود را برای حفظ امنیت دارایی‌های شما می‌کنیم و به این تعهد خود سال‌هاست که پای‌بندیم. در صورتی که هرگونه سؤالی در ارتباط با ردیاب وایزر دارید، با پشتیبانی وایزر تماس بگیرید. ما در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز آماده پاسخگویی و خدمت‌رسانی به شما هستیم. همچنین می‌توانید وارد صفحه نمایندگی سایت شوید و شهر محل سکونت خود را جست‌وجو کنید تا آدرس و تلفن کلیه نمایندگی‌های مجاز و معتبر وایزر در استان و شهر خود را ببینید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
raychat
6LfYIyAaAAAAAGKas2CtyAh2o8zQXe5xPqZFEPwE