درباره وایزر

درباره ما

امنیت پایین خودروها، قیمت بالای وسایل نقلیه و استفاده از وسایل ضد سرقت قدیمی باعث افزایش چشمگیر آمار سرقت شده است. چند سال پیش خودروی یکی از همکاران ما در کاوشکام آسیا به سرقت رفت. پس از پیدا کردن آن با استفاده از سیستم‌های ردیابی و جی پی اس، تصمیم گرفتیم امکان استفاده از تکنولوژی روز دنیا جهت حفظ امنیت وسایل نقلیه را برای همه فراهم کنیم. ما در وایزر به پشتوانه بیش از 30 سال تجربه و دانش شرکت مادر خود، گروه تحقیقات خدمات مخابراتی کاوشکام آسیا، از سال ۱۳۹۵ شروع به ارائه‌ راه‌حل‌های نوین و هوشمند برای افزایش امنیت دارایی‌های شما کردیم. کیفیت، سادگی و امنیت سه ارزش اصلی ما هستند و با افتخار تلاش می‌کنیم تا بالاترین سطح امنیت را برای دارایی‌های شما به ارمغان بیاوریم تا دنیایی آرام و هوشمند را تجربه کنید.

حافظ امنیت اطلاعات شما

  • دارای سرور داخلی بدون قطعی با امنیت بسیار بالا

همراه هر لحظه

  • تیم پشتیبانی حرفه‌ای ۲۴ ساعته ۷ روز هفته

وب اپلیکیشن وایزر

  • دارای نسخه اندروید، iOS و وب اپلیکیشن

اطمینان به کیفیت

  • ۱ سال گارانتی با قابلیت تمدید

شروع فعالیت وایزر

آغاز طراحی و تولید محصولات

ارائه محصول به بازار

معرفی اولین جی پی اس وایزر مدل F100-R

معرفی جی پی اس وایزر مدل F150

وایزر جی پی اس محبوب کشور با داشتن بیشترین تعداد دستگاه جی پی اس در ایران

معرفی جی پی اس وایزر مدل B60

معرفی نسل جدید نرم‌افزار وب اپلیکیشن (PWA)

معرفی جی پی اس آهن‌ربایی وایزر مدل M8

تیم فروش

تیم فروش

هر کدام از ما قبل از انتخاب یک محصول باید به محصول و فروشنده‌اش اعتماد کنیم. هدف اصلی ما در تیم فروش وایزر این است که با مشاوره حرفه‌ای و تشخیص نیازمندی‌ها، تجربه یک خرید مطمئن و لذت‌بخش را برای شما فراهم کنیم.
تیم پشتیبانی

تیم پشتیبانی

باور قلبی ما در تیم پشتیبانی وایزر این است که فروش پایان کار نیست بلکه آغاز یک تعهد است. برای ایجاد بهترین تجربه، ما 24 ساعته هر روز هفته پاسخگوی سوالات شما کاربران وایزر هستیم و سعی می‌کنیم در شرایط سخت مثل سرقت همراهی امن و مطمئن باشیم.
تیم بازاریابی

تیم بازاریابی

قبل از خرید هر محصول لازم است اطلاعات کامل و جامعی در مورد آن داشته باشیم. ما در تیم بازاریابی وایزر تلاش می‌کنیم با حضور موثر در فضای مجازی و تبلیغات محیطی گسترده، همه افراد را با وایزر و لزوم داشتن آن آشنا کنیم.
تیم R&D

تیم R&D

نیازمندی‌های کاربران در طول زمان و پیشرفت تکنولوژی تغییر می‌کند و انتظارات از ابزارها و گجت‌ها بیشتر و بیشتر می‌شوند. ما در تیم تحقیق و توسعه وایزر تلاش می‌کنیم تا با کمک برنامه‌نویس‌های حرفه‌ای، هم کیفیت محصولات وایزر را ارتقا دهیم و هم با درک نیازمندی‌های جدید شما کاربران، آنها را به بهترین نحو پیاده‌سازی کنیم.
تیم تولید

تیم تولید

کیفیت همیشه حرف اول را در جی پی اس‌های وایزر می‌زند و کاربران انتظار دارند بالاترین سطح امنیت را با وایزر تجربه کنند. به همین دلیل همواره تلاش ما در تیم تولید این بوده که تست‌های کافی روی محصولات وایزر در حین تولید انجام شود تا احتمال به وجود آمدن مشکل برای شما در زمان استفاده به کمترین حد ممکن برسد.
تیم IT

تیم IT

این که تمامی تیم‌های وایزر به‌راحتی و بدون کوچکترین مشکل فنی شبانه‌روز بهترین خدمات‌رسانی را به کاربران وایزر دارند نتیجه کار و تلاش مداوم ما در تیم IT است. تیم IT همیشه تلاش می‌کند با دانش روز دنیا بستر فعالیت همه واحدها را فراهم کند.
تیم مالی

تیم مالی

ما در تیم مالی همیشه سعی کردیم مسئولیت حساس نظارت بر امور مالی وایزر را به‌خوبی انجام دهیم تا باعث آسودگی‌خاطر و آرامش پرسنل وایزر، نمایندگان محترم و شما کاربران باشیم. دقت بالا و عملکرد به‌موقع هدف ما در تیم مالی است تا امور اداری در وایزر به سرعت به نتیجه دلخواه برسند.
raychat
6LfYIyAaAAAAAGKas2CtyAh2o8zQXe5xPqZFEPwE