قوانین و مقررات

ضوابط و شرایط استفاده از

محصولات وایزر

 

 

بدینوسیله، اپلیکیشن‌های تلفن‌همراه و نرم‌افزارهای وایزر (Sarv) که توسط شرکت گروه تحقیقات خدمات مخابراتی کاوشکام آسیا به منظور افزایش امنیت دارایی‌های کاربران طراحی و توسعه گشته و تحت ضوابط و شرایط مشخص شده به شرح ذیل در اختیار کاربران قرار داده می‌شود. ضروری است پیش از استفاده از محصولات و خدمات وایزر، این شروط به دقت مطالعه گردند. استفاده از این محصولات به منزله قبول تمامی شرایط ذیل بوده و هرگونه ادعا و یا اعتراض آتی در این خصوص را بلااعتبار می‌نماید. لازم به ذکر است ممکن است شرکت شرایط استفاده از محصولات وایزر را در طول زمان تغییر دهد. این تغییرات در کانال‌های اطلاع‌رسانی رسمی وایزر اعلام خواهد شد و در این مکان نیز بروزرسانی‌های لازم انجام خواهد شد. صرف ادامه استفاده کاربر از محصولات و خدمات وایزر، اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و قبول آن تلقی می‌گردد.

 

توجه: هرگونه علامت، عدد، کلمه، تصویر و یا نشان الکترونیک که مثبت هویت امضاکننده باشد و به این سند یا سایر اسناد صادره در این زمینه ملحق شود به منزله امضای الکترونیک و همانند امضای دست نویس واجد اعتبار خواهد بود و امضاکننده را مفاد سند ملتزم می‌نماید.

 

تعاریف و مفاهیم:

  1. شرکت: شرکت گروه تحقیقات خدمات مخابراتی کاوشکام آسیا با نشان تجاری وایزر یا سایر تامین‌کنندگان مشخص شده توسط این شرکت.
  2. کاربر: شخصیت حقیقی یا حقوقی که مجوز نصب دستگاه ردیاب بر روی خودرو را صادر نموده و کاربر/کاربران نرم‌افزارهای وایزر توسط وی تعیین می‌گردند.
  3. نماینده: شخصیت حقیقی یا حقوقی نصب‌کننده دستگاه بر روی وسیله‌نقلیه.

 

 

شرایط و ضوابط استفاده از محصولات وایزر:

 

با توجه به نیاز به نصب سخت‌افزار دارای سیم‌کارت در درون وسیله‌نقلیه به منظور ایجاد قابلیت استفاده از خدمات نرم‌افزاری وایزر، شرایط و قوانین ذیل در خصوص استفاده از سخت‌افزار و نرم‌افزار وایزر برقرار می‌باشد:

 

  1. کاربر متعهد می‌گردد مسئولیت کامل استفاده از سیم‌کارت داخل دستگاه را بر عهده گرفته و شرکت یا نماینده مسئولیتی در قبال نوع کارکرد سیم‌کارت به کار رفته نخواهند داشت.
  2. کاربر متعهد می‌گردد مالک وسیله‌نقلیه‌ای که دستگاه ردیاب بر روی آن نصب می‌گردد بوده و یا دارای اختیارات تام از مالک وسیله‌نقلیه می‌باشد. در همین راستا هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص عواقب استفاده از ویژگی‌های دستگاه همانند رصد موقعیت وسیله‌نقلیه و یا ارتباط صوتی با دستگاه متوجه شرکت و یا نماینده نخواهد بود.
  3. شرکت متعهد می‌گردد کلیه داده‌های ذخیره شده در سرورها، شامل داده‌های مکانی و سایر داده‌های مرتبط با دستگاه ردیاب و یا اطلاعات کاربر، تنها به منظور انجام امور پشتیبانی و ارائه خدمات به کاربر مورد استفاده قرار گرفته و در اختیار افراد حقیقی و حقوقی ثالث مگر با دستور مراجع ذیصلاح قانونی قرار نخواهد گرفت.
  4. کاربر متعهد می‌گردد محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت تنها برای موارد معتبر و قانونی مورد استفاده قرار گیرند. طبیعی است در صورت استفاده غیرقانونی از محصولات مذکور مسئولیتی متوجه شرکت و یا نماینده نخواهد بود.