سوالات متداول

برای دانلود اپلیکیشن سرو می توانید از صفحه راهنمای دانلود اپلیکیشن سرو دیدن فرمایید.

دستگاه ردیاب ماشین تجهیزی الکترونیکی است که بر روی وسیله نقلیه نصب شده و امکان مشاهده موقعیت مکانی و نظارت بر وسیله نقلیه را فراهم می کند.
هر دو دستگاه ردیاب F100-R و F150 دارای ویژگی های مشترک بسیاری، شامل مشاهده موقعیت مکانی، فعال سازی و دریافت هشدارهای متنوع و قطع برق وسیله نقلیه، می باشند. مزیت های دستگاه F150 شامل موارد زیر می باشند:
i. مصرف بهینه تغذیه (باطری وسیله نقلیه)
ii. بزرگتر بودن حافظه داخلی جهت ذخیره سازی موقعیت مکانی در نقاط بدون پوشش موبایل
iii. امکان فعال سازی و دریافت هشدار باز شدن درب خودرو
iv. امکان باز و بست کردن قفل مرکزی خودرو با ماژول جانبی A100
اگر چه کاربری هر دو دستگاه افزایش امنیت وسیله نقلیه است، اما برتری های دستگاه ردیاب وایزر شامل موارد زیر است:
i. نصب مخفی دستگاه بدون وجود هیچ نشانه ای، همانند آنتن دزدگیر، در نگاه اول
ii. امکان مشاهده موقعیت مکانی وسیله نقلیه بدون محدودیت مکانی
iii. امکان دریافت هشدارهای مربوط به وسیله نقلیه بدون محدودیت مکانی

با استفاده از دستگاه f150 و ماژول A100 امکان باز و بست کردن قفل خودرو نیز وجود خواهد داشت.

این امکان در حال حاضر در ردیاب ماشین وایزر وجود ندارد.
استعلام قیمت جی پی اس خودرو وایزر از طریق تماس با نمایندگی ها و یا واحد فروش وایزر امکان پذیر است.
a. دستگاه ردیاب F100-R
b. دسته کابل
c. کارت گارانتی با شماره IMEI
d. سیم کارت هدیه
e. میکروفن
f. رله قطع کن
g. پیچ گوشتی
h. دکمه SOS
i. دفترچه راهنمای دستگاه

در بسته بندی ردیاب خودرو وایزر مدل f150 اقلام زیر موجود می باشد: 

a. دستگاه ردیاب F150
b. دسته کابل
c. کارت گارانتی با شماره IMEI
d. سیم کارت هدیه
e. میکروفن به همراه کابل رابط
f. رله قطع کن
g. پیچ گوشتی
h. دکمه SOS
i. دفترچه راهنمای دستگاه

در حال حاضر فروش محصولات ردیاب ماشین وایزر فقط از طریق نمایندگی های این شرکت امکان پذیر است.
امکان نصب هر دو دستگاه بر روی انواع مختلف خودرو و موتورسیکلت وجود دارد. با این حال پیشنهاد می شود برای موتورسیکلت از دستگاه B60 وایزر استفاده شود.
دستگاه های ردیاب وایزر ساخت کشور چین بوده و کلیه محصولات نرم افزاری، شامل سرور و اپلیکیشن موبایل در کشور ایران توسعه داده شده است.
نصب دستگاه ردیاب وایزر (بدون تجهیزات جانبی) هیچ نیازی به ایجاد اختلال در سیم کشی وسیله نقلیه نداشته و تنها در صورتی که تجهیزات جانبی همانند رله قطع کن مورد استفاده قرار گیرد نیاز به قطع سیم های برق خودرو است.
در صورت نصب صحیح دستگاه ردیاب مطابق با دستورالعمل های تعیین شده، هیچ مشکل و اختلالی در سیستم وسیله نقلیه ایجاد نخواهد شد.
کلیه دستگاه های ردیاب وایزر دارای گارانتی تعویض یکساله از زمان نصب و فعال سازی دستگاه ردیاب می باشند.
سیم کارت قرار داده شده در درون جعبه دستگاه کاملاً رایگان بوده و هدیه ای از طرف گروه وایزر به کاربر است. جهت استفاده از این سیم کارت تنها نیاز به فعال سازی آن از طریق دفاتر خدمات ارتباطی خواهد بود.
سیم کارت رایگان قرار داده شده در درون دستگاه های ردیاب وایزر خام بوده و با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی به نام شخص دلخواه مورد نظر کاربر خواهد گشت.
پیشنهاد اصلی گروه وایزر فعال سازی اپلیکیشن ایرانسل من (برای سیم کارت های ایرانسل) و همراه من (برای سیم کارت های همراه اول) "قبل از" قرار دادن سیم کارت در درون دستگاه ردیاب است. در صورت نیاز به شارژ مستقیم استفاده از کدهای دستوری، اپلیکیشن های پرداخت، همانند آپ، و انجام شارژ مستقیم توسط دستگاه های POS پیشنهاد می گردد.
مصرف اینترنت دستگاه های ردیاب وایزر بسیار محدود و در حد چند مگابایت در ماه می باشد. پیشنهاد می گردد به منظور جلوگیری از اتمام شارژ اینترنتی سیم کارت داخل ردیاب، بسته ای اینترنتی با بیشترین زمان ممکن، مثلاً یکساله، و کمترین حجم برای سیم کارت داخل ردیاب تهیه شود.
در صورت نصب صحیح دستگاه ردیاب وایزر توسط متخصص و طبق دستورالعمل ارائه شده، هیچ مشکلی برای سیستم صوتی خودرو ایجاد نخواهد شد.
با توجه به نیاز به دانش از سیستم برق وسیله نقلیه و لزوم داشتن تجربه قبلی، پیشنهاد می گردد نصب توسط کاربر انجام نگردد.
در صورت بروز صدمات ناشی از نصب و سیم کشی غلط، جاگذاری اشتباه سیم کارت در داخل ردیاب که موجب بروز آسیب جدی به دستگاه گردد و اعمال ولتاژ تغذیه بیشتر از حد مجاز به دستگاه ردیاب، دستگاه از شرایط گارانتی خارج خواهد شد. لطفاً حتماً توجه داشته باشید، ارائه خدمات پشتیبانی و گارانتی دستگاه وایزر تنها با ارائه "کارت گارانتی مهر و امضاء" شده امکان پذیر است.
قیمت دستگاه وایزر توسط شرکت برای تمامی نمایندگان فروش تعیین گشته است. با این وجود با توجه به شرایط رقابتی بازار، در نظر گرفتن هزینه نصب و نوع خودرو این قیمت می تواند بین نمایندگان مختلف تا حد کمی متفاوت باشد.
متاسفانه همانند سایر محصولات موجود در بازار، امکان ارائه محصولات مشابه تقلبی توسط افراد سودجو برای محصولات وایزر نیز وجود دارد. به منظور شناسایی کالاهای تقلبی لطفاً حتماً توجه نمایید امکان استفاده از نرم افزارهای موبایل اختصاصی وایزر (با نام تجاری "سرو") برای محصولات تقلبی وجود ندارد.
برای تهیه ردیاب وایزر از بخش نمایندگی های وب سایت وایزر نزدیکترین نماینده به محل سکونت خود را پیدا کرده و سپس با تماس با نمایندگی مورد نظر جهت تهیه و نصب دستگاه ردیاب وایزر اقدام نمایید.
دستگاه های موجود در فروشگاه های اینترنتی توسط فروشنده های متفرقه مورد تایید گروه وایزر نمی باشند. لازم به ذکر است در اکثر اوقات قیمت اعلام شده توسط نمایندگان شامل قیمت نصب هم می باشد، در صورتی که قیمت های اعلام شده در فروشگاه های اینترنتی بدون قیمت نصب دستگاه بوده و کاربر باید هزینه ای جداگانه برای نصب دستگاه پرداخت نماید.
خرید دستگاه ردیاب وایزر به صورت دست دوم نیز ممکن است. لطفاً توجه نمایید در خرید دستگاه، کلیه تجهیزات جانبی و مخصوصاً کارت گارانتی و جعبه دستگاه تحویل گرفته شده و قبل از خرید کامل با تماس با تیم پشتیبانی وایزر از سلامت و مالکیت دستگاه اطمینان حاصل نمایید.
با توجه به حساسیت گروه وایزر در کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده، این گروه دستگاه های تعمیر شده را به مشتریان خود عرضه نمی نماید.
شماره IMEI دستگاه ردیاب یک شماره شناسه 15 رقمی بوده که به ازای هر دستگاه منحصر به فرد است و جهت شناسایی دستگاه و ارائه خدمات پشتیبانی مورد نیاز خواهد بود. این شماره بر روی دستگاه، جعبه و کارت گارانتی موجود است و همچنین پس از نصب و فعال سازی دستگاه ردیاب وایزر از طریق پیامک به کاربر اعلام می گردد. همچنین این شماره در اپلیکیشن سرو قابل مشاهده است.
با توجه به استفاده دستگاه ردیاب وایزر از باتری خودرو و یا موتورسیکلت، در صورت عدم روشن شدن وسیله نقلیه در چند روز متوالی احتمال تخلیه باتری وسیله نقلیه وجود دارد. لازم به ذکر است با توجه به مصرف بهینه انرژی در دستگاه F150، این موضوع برای این دستگاه در صورت عدم روشن شدن وسیله نقلیه برای بیش از یک هفته رخ خواهد داد.
کلیه دستگاه های ردیاب وایزر دارای استانداردهای بین المللی و مجوزهای مورد نیاز داخلی بوده و کیفیت قطعات استفاده شده در این دستگاه ها کاملاً قابل قبول می باشد. با توجه به کیفیت قطعات استفاده شده، اپلیکیشن و سرورهای قدرتمند داخلی، کیفیت مجموعه سیستم ارائه شده به کاربر کاملاً قابل قبول و قدرتمند خواهد بود.
در حال حاضر چنین امکانی توسط گروه وایزر ارائه نمی شود.
هیچ الزامی برای استفاده از سیم کارت خاصی در دستگاه ردیاب وایزر وجود ندارد. اما سیم کارت مورد استفاده حتماً باید فعال، با اینترنت فعال و دارای شارژ ریالی باشد. پیشنهاد گروه وایزر استفاده از سیم کارت های ایرانسل در داخل دستگاه های ارائه شده می باشد.
کلیه دستگاه های ارائه شده توسط گروه وایزر دارای تاییدیه سازمان تنظیم مقررات بوده و از طریق مجاری رسمی کشور تامین گشته اند.
این امکان برای دستگاه F150 وایزر وجود دارد، برای این منظور با مراجعه به قسمت تنظیمات اپلیکیشن سرو و انتخاب قسمت "حساسیت هشدار ضربه"، حساسیت سنسور ضربه داخلی دستگاه قابل تنظیم است.
هزینه نصب دستگاه ها با توجه به مدل دستگاه، نوع خودرو و پیچیدگی های نصب مربوط به هر نوع خودرو، تجهیزات جانبی مورد نیاز کاربر و توافق بین کاربر و نصاب متغیر خواهد بود. طریقه نصب جی پی اس وایزر سیار در حال حاضر در شهر تهران امکان پذیر می باشد.
همانند سایر تجهیزات جانبی الکترونیکی خودرو، همانند دزدگیر و ضبط خودرو، برق دستگاه های وایزر نیز از طریق باتری وسیله نقلیه تامین می گردد. در صورت قطع برق دستگاه، دستگاه با استفاده از باتری داخلی خود به فعالیت ادامه خواهد داد.
میزان فعالیت دستگاه های وایزر برای وسیله نقلیه در حال حرکت با باتری داخلی برای دستگاه F100-R بین 3 الی 5 و برای دستگاه F150 بین 4 الی 6 ساعت می باشد. لازم به ذکر است طول عمر باتری داخلی دستگاه F150 در صورت خاموش و ثابت بودن وسیله نقلیه تا 48 ساعت خواهد بود.
عدم نمایش موقعیت صحیح وسیله نقلیه می‌تواند دارای دلایل متعددی باشد. برخی از این دلایل می‌توانند شامل موارد ذیل باشند:
i. اتمام شارژ ریالی یا بسته دیتای سیم ‌کارت درون دستگاه
ii. خاموش شدن دستگاه ردیاب
iii. نصب دستگاه در مکان غیراستاندارد
iv. قرارگیری دستگاه در وضعیت ارتباط صوتی (مخصوص دستگاه F100R)
v. قرارگیری وسیله نقلیه در منطقه مسقف
vi. اتمام اشتراک نرم ‌افزار وایزر
اپلیکیشن اندروید سرو از طریق وب سایت وایزر (به صورت مستقیم) و کافه بازار و اپلیکیشن iOS سرو از طریق فروشگاه‌های اپلیکیشن ایرانی، شامل سیبچه، سیب اپ، آی اپس، اناردونی و سیب ایرانی قابل دریافت می‌باشند.
در حال حاضر کلیه خدمات ارائه شده در اپلیکیشن سرو پس از نصب و فعال سازی دستگاه ردیاب وایزر قابل استفاده می باشند.
دلیل اصلی تعداد بالای پیامک دریافتی از دستگاه می‌تواند مواردی از جمله فعال بودن هشدارهای متنوع، همانند هشدار ضربه و یا روشن بودن خودرو و یا قرار داشتن دستگاه در حالت کاری پیامکی است.
این گزینه با هدف جلوگیری از سرقت خودرو طراحی شده و در صورت نصب تجهیزات جانبی مربوطه، با فعال کردن آن برق استارت خودرو قطع شده و به منظور روشن شدن باید این گزینه مجدداً غیرفعال گردد.
با اپلیکیشن سرو می‌توان تا 5 وسیله نقلیه تعریف نمود. این امر از طریق قسمت مدیریت خودروها در درون اپلیکیشن قابل انجام است.
این قابلیت به دلیل محدودیت‌های امنیتی در حال حاضر غیرفعال است. با طراحی تمهیدات امنیتی لازم، این گزینه در بروزرسانی‌های آتی قابل پیاده‌سازی خواهد بود.
برای برقراری ارتباط صوتی با دستگاه و شنیدن صدای داخل کابین، لازم است ابتدا گزینه برقراری ارتباط صوتی با دستگاه را از درون اپلیکیشن سرو فعال نمایید و سپس به وسیله سیم کارت تعریف شده به عنوان کاربر دستگاه با دستگاه وایزر تماس حاصل نمایید. در صورت طی شدن این مراحل و عدم شنیدن شفاف صدای داخل کابین، لازم است محل نصب میکروفن دستگاه مورد بررسی قرار گیرد.
دلیل این امر احتمالاً عدم وجود شارژ ریالی بر روی سیم‌کارت داخل دستگاه وایزر است. جهت اطمینان از وجود شارژ ابتدا به وسیله سیم کارت تعریف شده به عنوان کاربر دستگاه با دستگاه وایزر تماس بگیرید. در صورت وجود شارژ ریالی در دستگاه، یک پیامک شامل موقعیت مکانی خودرو برای شما ارسال خواهد شد. 
دلیل این امر نیز احتمالاً عدم وجود شارژ ریالی بر روی سیم ‌کارت داخل دستگاه وایزر است. ابتدا از وجود شارژ ریالی در دستگاه وایزر اطمینان حاصل نمایید و در صورت عدم رفع مشکل با تیم پشتیبانی وایزر تماس بگیرید.
این موضوع به دلیل پیروی شرکت اپل از تحریم‌های آمریکا بر علیه ایران و جلوگیری از قرار گرفتن اپلیکیشن‌های فارسی زبان بر روی فروشگاه رسمی این شرکت است. لازم به ذکر است وایزر هیچ منفعتی از هزینه‌های دریافت شده بابت خرید اپلیکیشن‌ها نداشته و در صورت وجود راهکار جایگزین، حتماً آن‌ها را دنبال خواهد نمود.
این موضوع به دلیل پیروی شرکت اپل از تحریم‌های آمریکا بر علیه ایران امکان‌پذیر نیست.
به طور کلی امکان دریافت مستقیم اپلیکیشن‌های iOS از طرف شرکت اپل برای تمامی‌ اپلیکیشن‌ها وجود نداشته و تنها امکان دریافت از طریق فروشگاه‌های مختلف وجود دارد.
با فعال نمودن گزارش زنده، دستگاه وایزر با حداکثر سرعت ممکن اقدام به بروزرسانی موقعیت وسیله نقلیه خواهد نمود. عدم مشاهده موقعیت لحظه‌ای در برخی لحظات به دلیل شلوغی شبکه مخابراتی، کندی اینترنت و ازدحام سمت سرور می‌باشد. 
برای پیاده‌ سازی حالت کاری پیامکی در درون اپلیکیشن نیاز به پردازش پیامک‌ های دریافتی از دستگاه وایزر است. با توجه به عدم دسترسی به محتوای پیامک‌ ها در سیستم‌عامل iOS، امکان پیاده ‌سازی حالت کاری پیامکی برای اپلیکیشن سرو وجود نخواهد داشت.
احتمال به وجود آمدن این موضوع بسیار پایین می‌باشد. با این وجود دلیل به وجود آمدن این موضوع، احتمالاً عدم ثبت دستگاه مذکور در سامانه و یا اختلال در اپلیکیشن در زمان نصب مجدد می‌باشد. پیشنهاد می‌شود در صورت مشاهده این پیام، با تیم پشتیبانی وایزر تماس حاصل فرمایید.
در صورت پاک شدن اپلیکیشن و عدم تغییر شماره سیم‌کارت کاربر و داخل دستگاه، می‌توان بدون مشکل مجددا اپلیکیشن را دانلود و مراحل نصب را طی نمود.
دکمه SOS یا اضطراری در مواقع اضطراری که امکان برقراری تماس میسر نمی‌باشد در نظر گرفته شده است. به منظور فعال ‌سازی آن لازم است این دکمه به مدت 3 الی 5 ثانیه فشرده شده و پس از آن پیام اضطراری برای افراد تعریف شده در درون اپلیکیشن ارسال خواهد گشت.
در حال حاضر می‌توان با تماس با تیم پشتیبانی وایزر اقدامات لازم انجام گیرند. لازم به ذکر است با ارائه نرم‌افزار تحت وب وایزر، امکان استفاده از این نرم‌ افزار به صورت جایگزین نیز وجود خواهد داشت.
تمامی اطلاعات ارسال شده در سرو‌رهای وایزر در داخل کشور ذخیره شده و مطابق با قوانین و مقررات پذیرفته شده در ابتدای نصب اپلیکیشن، گروه وایزر متعهد می‌گردد استفاده از این داده‌ها تنها برای ارائه پشتیبانی به کاربر، خواهد بود. 
کلیه موقعیت‌های ارسالی توسط دستگاه‌های وایزر به مدت یک‌ سال در سرورهای این شرکت نگهداری می‌شوند و توسط کاربر قابل دسترسی خواهند بود.
کلیه سرورهای وایزر در داخل کشور قرار دارند.
به طور کلی تکنولوژی GPS دارای خطای ذاتی است. این خطا برای وسائل نقلیه ساکن بیشتر و برای وسائل نقلیه متحرک (با سرعت بیش از 60 کیلومتر بر ساعت) تا 5 متر خواهد بود. در صورت خطای بیش از حد، احتمال نصب دستگاه وایزر بر روی مکان‌ های غیر استاندارد وجود خواهد داشت.
برای شناسایی حرکت دستگاه وایزر، می‌توان با فعال‌سازی هشدار حرکت و تعیین مسافت طی شده (حداقل به میزان 100 متر) از جابجایی وسیله نقلیه خود اطمینان حاصل نمایید.
بله، نرم‌افزار تحت وب وایزر در اختیار کاربرانی که حداقل یکبار دستگاه ردیاب وایزر خود را در اپلیکیشن سرو (نسخه موبایل) فعال کرده باشند، قرار دارد. با این حال امکان ارسال دستور از طریق نرم‌افزار تحت وب در نسخه اول (فعلی) وجود ندارد.
در حال حاضر در صورت فراموشی رمز عبور نیاز به پاک شدن و نصب مجدد اپلیکیشن خواهد بود. امکان تغییر رمز در صورت فراموشی رمز در بروزرسانی‌های آتی وایزر ارائه خواهد شد.
برای جلوگیری از از دست رفتن دریافت هشدارهای ارسال شده توسط دستگاه، تمامی هشدارها از طریق پیامک ارسال می‌شوند و این موضوع مستقل از حالت کاری اپلیکیشن و دستگاه است.
کلیه پیامک‌ های ارسال شده توسط دستگاه‌ های وایزر به زبان انگلیسی می‌باشد. این پیامک‌ها، در اپلیکیشن اندروید، ترجمه شده و تحت عنوان هشدار در منوی تلفن همراه به صورت فارسی نمایش داده خواهند شد.
در حال حاضر این امکان تنها برای هشدار اضطراری (SOS) در دستگاه F150 وایزر وجود دارد.
برای انجام این امر می‌توان با سیم‌ کارت داخل دستگاه وایزر تماس برقرار کرده و پس از دریافت موقعیت خودرو از طریق پیامک، آن را به اشتراک گذاشت.
برای دریافت موقعیت خودرو به صورت پیامکی، می ‌توان با سیم‌ کارت درون دستگاه تماس برقرار نمود و پس از 10 ثانیه تماس توسط دستگاه قطع خواهد شد (مخصوص F100R) و یا تماس را قطع نمایید (مخصوص F150). پس از قطع تماس، در صورت وجود موقعیت معتبر برای دستگاه، یک پیامک شامل موقعیت دستگاه ارسال خواهد شد.
این اشتراک، هزینه بهره ‌برداری از سامانه و خدمات سرورهای ارائه شده توسط شرکت وایزر است. لازم به ذکر است اشتراک نرم ‌افزار وایزر در سال اول رایگان خواهد بود.
اشتراک در سال اول رایگان بوده و در سال ‌های بعدی شامل هزینه‌ می‌باشد. هزینه اشتراک یکساله در سال 1399 برابر با 79،000 تومان می‌باشد.
در حال حاضر امکان تمدید اشتراک سامانه سرو برای هر سه حالت شش ماهه، یکساله و دوساله وجود دارد.
برای دستگاه F100R می‌توان با تغییر حالت کاری به پیامکی، بدون نیاز به تهیه اشتراک از دستگاه استفاده نمود. لازم به ذکر است در صورت تغییر حالت کاری و یا عدم تمدید اشتراک، کلیه خدمات قابل دریافت از طرف سرور، همانند گزارش مسیر حرکت و ردیابی زنده، غیرفعال خواهند شد.
برای تمدید اشتراک، می‌توان از بخش تنظیمات اپلیکیشن سرو و یا مراجعه به وب سایت http://payment.wizerco.com اقدام نمود.
در صورت تمایل به تمدید اشتراک وایزر، می‌توان در هر زمان از طریق بخش تنظیمات اپلیکیشن سرو اقدام نمود.
تماس با تیم پشتیبانی ردیاب وایزر از طریق چت آنلاین در وب سایت وایزر www.wizerco.com و یا تماس با شماره 02186045860 امکان‌ پذیر است.
ساعت کاری تیم فروش وایزر در روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و ساعت کاری تیم پشتیبانی در همه روزهای غیرتعطیل از ساعت 8 الی 21:45 خواهد بود.
خدمات حضوری گروه وایزر به صورت غیرمستقیم و از طریق شبکه نمایندگی این شرکت انجام می‌گردد.
در حال حاضر تقریباً در تمامی استان‌های کشور، نمایندگی فعال وایزر وجود دارد. جهت اطلاع دقیق از وضعیت نمایندگی‌های وایزر، می‌توانید به صفحه نمایندگان وبسایت وایزر مراجعه نمایید.
برای دریافت نمایندگی وایزر، می‌توان از طریق صفحه درخواست نمایندگی وب سایت و یا تماس با تیم فروش وایزر اقدام نمود.
گروه وایزر یکی از زیرمجموعه ‌های شرکت کاوشکام آسیا است که به صورت تخصصی بر روی ارائه راهکارهای امنیتی تمرکز دارد.
گروه وایزر همواره علاقه‌مند به همکاری با افراد باانگیزه و با استعداد است. برای مشاهده فرصت‌های شغلی و ارسال رزومه خود می‌توانید به صفحه فرصت‌های شغلی وب سایت شرکت کاوشکام آسیا مراجعه نمایید.
شما برای استعلام قیمت ردیاب جی پی اس f100r وایزر می توانید با نمایندگی های شرکت وایزر و یا واحد فروش و پشتیبانی وایزر تماس حاصل فرمایید.
شما برای استعلام قیمت ردیاب خودرو وایزر f150 می توانید با نمایندگی های شرکت وایزر و یا واحد فروش و پشتیبانی وایزر تماس حاصل فرمایید.
تمدید اشتراک وایزر مربوط به اپلیکیشن سرو می باشد که شما می توانید از طریق وب سایت وایزر اقدام نمایید.
شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات در خصوص قیمت ردیاب به صفحه " لیست قیمت ردیاب خودرو " وب سایت وایزر مراجعه کرده و از قیمت های انواع ردیاب جی پی اس این شرکت مطلع شوید.