امتیاز کاربران برای این صفحه | امتیاز 5 /از 5 (از 82 رای)
امتیاز شما :

نمایندگی های مجاز و رسمی ردیاب وایزر در سراسر ایران

لیست نمایندگی های رسمی ردیاب GPS وایزر در سراسر ایران

وایزر برای دسترسی همه کاربران دستگاه های ردیاب وایزر به خدمات و آخرین اطلاعات سیستم ماهواره ای، نمایندگی های رسمی خود را مستقیماً در شهرستان ها فعال نموده است. لیست نمایندگی های مجاز فروش و نصب ردیاب های وایزر را می توانید در صفحه نمایندگی ها با نام، شماره ی تماس و آدرس مشاهده کنید. 
هم اکنون وایزر در استان های آذربایجان شرقی و غربی، اصفهان، البرز، بوشهر، تهران، خراسان جنوبی، مرکزی و شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان وبلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان و یزد نمایندگی رسمی و فعال دارد. اگر به راهنمایی بیش تر برای یک انتخاب مطمئن جهت تجهیز خودروی خود به آخرین سیستم ضدسرقت نیازمند هستند حتماً با نزدیک ترین نمایندگی شهر خود تماس بگیرید. 
همچنین برای افزایش اطلاعات و خرید بهتر یک دستگاه ردیاب ماهواره ای ادامه ی این مقاله را بخوانید:

  • آیا برای خرید ردیاب نیاز به راهنمایی دارید؟
  • نگران خودروی خود نباشید، ردیاب وایزر هوای خودروی شما را دارد.
  • برای خودروی شخصی چه دستگاه ضدسرقتی بخرم؟
  • بهترین ردیاب شخصی برای موتورسیکلت کدام است؟
  • تفاوت دستگاه های ریاب شخصی و ردیاب ناوگان حمل و نقل

سرقت کامل خودرو

آیا برای خرید ردیاب نیاز به راهنمایی دارید؟

در شرایط کنونی جامعه ی ایران که میزان سرقت از وسایل نقلیه افزایش پیدا کرده است، انتخاب یک دستگاه ضدسرقت قوی برای هر خودرو ضروری به نظر می رسد. در حالی که یکی از مشکلات عمده ی صاحبان وسایل نقلیه عدم شناخت درست دستگاه های ضدسرقت است. اکثر مردم نمی دانند چه دستگاه ضدسرقتی برای خودرویشان مناسب است و نمی توانند به فروشنده های خرده فروش و گارانتی محصولات شان اعتماد کنند. به علاوه رشد تکنولوژی باعث ورود دستگاه های متنوع به بازار شده است به طوری که هم اکنون تعداد زیادی دستگاه ردیاب با اسامی و برندهای مختلف در بازار وجود دارد و این امر موجب سردرگمی افرادی است که می خواهند خودروی خود را به یک وسیله ی ضدسرقت مناسب و کاربردی مجهز کنند. این مشکل بغرنج تر می شود وقتی می بینیم ورود دستگاه های بی کیفیت چینی به داخل کشور روزبه روز بیش تر می شود و به این ترتیب قدرت تشخیص و انتخاب درست را بسیار سخت و دلهره آور می کند. عملکرد ضدسرقتی ردیاب جی پی اس بر وسایل نقلیه مجهز به آن به گونه ایست که در هر وسیله نقلیه به نحوی متفاوت می باشد.
یکی از مهمترین عواملی که به شما کمک می کند تا از انتخاب یک دستگاه ردیاب پشیمان نشوید، مشورت با متخصصین و افراد آگاه در این زمینه است. ما به شما برای یک انتخاب درست و منطقی مشاوره خواهیم داد و پس از خرید شما را تنها نمی گذاریم. تیم وایزر در سال های گذشته تمام تلاش خود را برای رفع نیاز مشتریان خود نموده است. تیم پشتیبانی این شرکت برای راهنمایی یک انتخاب درست و خدمات پس از فروش با شما در ارتباط کامل است و هوای خودروی شما را خواهد داشت. 

ردیاب جی پی اس وایزر

نگران خودروی خود نباشید، ردیاب وایزر هوای خودروی شما را دارد

اکنون که می دانید برای خرید خودرو باید به نمایندگی های رسمی و مجاز مراجعه کنید، دیگر نگران امنیت خودروی خود نباشید. تجربه نشان داده است که تجهیز خودروها به تمامی وسایل و ابزار ضدسرقت مانند انواع قفل فرمان و پدال و دزدگیرهای تصویری، تنها برای بازداری سارقان کارساز است و راهکاری مناسب برای صاحبان خودرو پس از سرقت ندارد. اما به کمک یک دستگاه ردیاب می توانید تا هر مکانی در دورترین نقطه ی کشور یا خارج از مرز ایران، خودروی خود را ببینید و سرعت و محل های توقف آن را بازبینی کنید. این دستگاه ها شما را از ضربه ی ناگهانی، باز شدن درب خودرو، حمل غیر مجاز و یا روشن شدن خودرو آگاه می کند و پس از آن شما می توانید با درخواستی که به دستگاه می فرستید، به صورت آفلاین یا آنلاین مسیر حرکت و موقعیت وسیله ی نقلیه را ردیابی نمایید. بنابراین می توانید بدون نگرانی خودروی خود را در هر فاصله ای پارک کنید و به کار خود بپردازید. 

برای خودروی شخصی چه دستگاه ضدسرقتی بخرم؟

وایزر برای دارندگان خودروهای شخصی بهترین پیشنهادات را دارد. محصولاتی با کیفیت بالا که توسط تیم مجرب، با بیش از 15 سال سابقه ارائه می گردد. این شرکت، به جای گسترش محصولات و تمرکز بر سودافزایی،  هدف خود را بر ارائه ی محصولات باکیفیت و پشتیبانی قوی گذاشته و در این راستا تمرکز خود را اختصاصاً بر ردیاب های شخصی وسایل نقلیه قرار داده است. از این رو بر خلاف شرکت هایی که انواع گسترده ای از ردیاب های شخصی و ناوگان های حمل ونقل، ردیاب افراد و ردیابی حیوانات خانگی را تولید و عرضه می کنند، وایزر بر کیفیت تولید و پیشتیبانی قوی متمرکز است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که جهت خرید ردیاب برای خودروی شخصی از دستگاه های تخصصی و ضدسرقت وایزر استفاده نمایید.

سرقت وسیله نقلیه

بهترین ردیاب برای موتورسیکلت کدام است؟

موتورسیکلت سواران از آن دسته از صاحبان وسایل نقلیه هستند که دائماً باید تمام حواس خود را به موتورسیکلت خود بدهند. این وسیله ی نقلیه ی کار راه انداز آن قدر سبک و سریع است که ربودن آن برای سارقان حرفه ای و غیر حرفه ای مثل آب خوردن است. بارها دیده یا شنیده ایم که غفلت کوچکی موجب وسوسه ی یک رهگذر شده و موتورسیکلت به سرقت رفته و هیچ گاه پیدا نشده است. اما با نصب یک دستگاه ردیاب موتورسیکلت که آن هم از نوع ردیاب شخصی وایزر است می توان همیشه حواستان به این وسیله ی سریع السیر و سبک، حتی از فاصله های دور باشد. سیستم ضدسرقت موتورسیکلت به گونه ای متفاوت با خودرو و وسایل نقلیه دیگر می باشد.

تفاوت دستگاه های ریاب شخصی و ردیاب ناوگان حمل و نقل

همانطور که گفته شد محصولات وایزر تاکنون برای خودروهای شخصی و موتورسیکلت ها طراحی شده اند. یعنی سیستم نرم افزاری این دستگاه های ردیاب به گونه ای تنظیم شده اند که تنها به یک تلفن همراه اطلاعات مسیریابی را ارسال می کند. برخلاف آن، دستگاه های ردیابی ناوگان های حمل ونقل که اطلاعات را از چندین خودرو دریافت و به تعدادی تلفن همراه منتقل می نماید. بنابراین بهترین و امن ترین انتخاب برای وسایل نقلیه ی شخصی دستگاه های ردیابی است که قابلیت ارسال اطلاعات را تنها به گوشی همراه صاحب آن دارد.  

شما می توانید اطلاعات تخصصی انواع ردیاب خودرو وایزر را از طریق مطالعه ی مقالات پیشین دریافت نمایید و جهت کسب مشاوره ی تخصصی با شماره ی پشتیبانی 02186045860 تماس بگیرید. 

شرکت کاوشکام آسیا (وایزر) ارائه دهنده بهترین و به روزترین ردیاب های خودرو با قابلیت های منحصربه فرد ردیابی ماهواره ای و لحظه ای وسیله نقلیه شما می باشد. شرکت وایزر دارای اپلیکیشن سرو است که می توانید بر روی تلفن همراه هوشمند خود نصب کرده و به صورت آنلاین موقعیت وسیله نقلیه تان را مشاهده نمایید. همچنین ردیاب های وایزر این امکان را به شما می دهد که به هنگام باز شدن درب خودرو با ارسال یک پیامک شما را مطلع سازد. جهت مشاوره و اطلاع از قیمت دستگاه ردیاب خودرو می توانید به وبسایت (www.wizerco.com) مراجعه کرده و یا با تلفن 86045860-021 تماس حاصل نمایید.

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید
با تشکر امتیاز شما به این صفحه