سیستم ضدسرقت موتورسیکلت

بررسی دزدگیرهای حرفه ای موتورسیکلت ها

دزدگیر موتورسیکلتقفل ضد سرقت موتور سیکلت و قفل الکترونیکی موتورسیکلت 

اگر شما یک موتورسیکلت خریده ‌‌اید و با آن در خیابان‌‌‌ ها‌‌ و اتوبان ‌‌های شهر رفت و آمد می ‌‌کنید، باید یک فکر اساسی هم برای امنیت و حفاظت از آن در نظر داشته باشید. فکری که در برابر سارقان کارایی داشته باشد. فرقی نمی ‌‌کند موتور برقی سوار می‌‌ شوید یا بنزینی، گران یا ارزان، زیرا همه‌‌‌ ی این مدل‌‌ها را سارقان در چند ثانیه روشن می‌‌ کنند. 
پیک ‌‌موتوری ‌‌ها، ورزشکاران مسابقات موتور ‌‌سواری و موتورسیکلت ‌‌سوارانی که برای گذر از ترافیک از این وسیله‌‌ ی نقلیه‌‌ ی سریع و سبک استفاده می ‌‌کنند، همه به یک ردیاب GPS جهت ردیابی موتورسیکلت خود نیازمندند تا در صورت سرقت، قبل از آن که قطعا‌‌ت ‌اش از هم جدا شده و به فروش برسد، سریعا آن را بیابند. در این مقاله سعی داریم شما را با سیستم ضد سرقت موتورسیکلت آشنا کنیم.

حفاظت از موتورسیکلت 

سرقت وسایل نقلیه در ایران بالا است و این آمار درباره ‌ی موتور‌‌سیکلت ‌‌‌ها به دلیل بدنه ‌‌ی سبک و قدرت مانور بیشتر نسبت به خودروها، بسیار بالاتر و جدی ‌‌تر هم به چشم می‌‌‌ خورد. شما هم می ‌‌توانید انواع سرقت اتومبیل و موتورسیکلت را با جستجو در شبکه‌‌ های اجتماعی ببینید که چگونه حتی در روز روشن در خیابان‌‌ های پر‌‌تردد و در مقابل دوربین ‌‌های مدار‌‌‌بسته‌ اتفاق می ‌‌افتد. به ‌‌طور‌‌کلی سرقت وسایل نقلیه سبک مانند موتورسیکلت بسیار آسان ‌‌تر از سرقت خودرو است و سارق به‌ یک ‌‌چشم ‌‌به ‌‌هم زدن موتور را یکسره ‌کرده و آن را روشن می ‌‌نماید. 

سرقت موتورسیکلتآموزش نصب سوئیچ مخفی روی موتورسیکلت 

روشن کردن موتورسیکلت بدون سو‌‌ئیچ

گاهی موتورسیکلت‌‌ ها در پارکینگ، معابر عمومی و در حیاط ادارات بدون رعایت اصول امنیتی رها شده ‌‌اند. صاحبان موتورسیکلت به شکل خوش ‌بینانه‌‌ ای تصور می ‌‌کنند که وسیله ‌‌ی نقلیه‌ شان در امان است. اما سارقان به راحتی می ‌‌توانند بدون سوئیچ، موتورسیکلت‌‌‌ را روشن کرده و سریعا محل را ترک کنند. در چنین شرایطی مالک بعد از آن که متوجه سرقت شد باید با در دست داشتن مدارک موتورسیکلت به مراکز پلیس مراجعه کند، گزارش کامل سرقت را در اختیار مأموران آگاهی قرار دهد و منتظر تماس آن ‌ها شود. اگر خوش ‌‌‌شناس باشد پس از چند روز با او تماس گرفته می‌‌‌ شود و می ‌‌تواند موتورسیکلت خود را در یکی از پارکینگ‌‌ های داخل و یا اطراف شهر پیدا نماید، ولی اگر شانس با او یار نباشد، سارقان، موتورسیکلت را اوراق کرده و قطعات آن را می‌‌ فروشند. 

سرقت موتورسیکلت در ایران توسط سارقان سابقه‌‌دار

دلایل متعددی برای سرقت وسایل نقلیه بیان شده است ولی بازجویی از سارقان موتورسیکلت نشان داده است که در نیمی از موارد، سرقت موتورسیکلت بدون نقشه ی قبلی و با دلایلی مانند نیاز مالی، هیجان ‌‌طلبی، تفریح و عادت به جرم صورت می ‌‌گیرد و اکثر سارقان سابقه‌‌ دار بوده و بعد از سرقت اقدام به اوراق موتورسیکلت ‌‌های مسروقه می ‌‌نمایند. واضح و مبرهن است که سهل ‌‌انگاری صاحب موتورسیکلت در استفاده از ابزار حفاظتی احتمال سرقت آن را بالا می ‌‌برد. با گسترش بیکاری، افزایش فقر و فراگیری و گرایش افراد جامعه به سمت خشونت، آمار سرقت خودرو در ایران بالا رفته است، بنابراین باید به دنبال راهی بود که احتمال خسارت کاهش یابد و با به ‌‌کار بردن ابزار لازم در برابر این سارقان از اموال خود محافظت نمود. 

ردیاب موتورسیکلت

راه‌‌ های جلوگیری از سرقت موتورسیکلت

پارک موتورسیکلت در مقابل دوربین‌‌ های مدار‌‌بسته یکی از راه‌‌ های مقابله با سارقان و شناسایی آن‌ ها است. بررسی ویدئوی سرقت موتورسیکلت برای پیگیری‌‌ های پلیس بسیار مفید است اما اگر سارق موتورسیکلت را سرقت کند پیدا کردن‌ اش مشکل خواهد بود چون سریعا در محلی امن پنهان شده و اقدام به جداسازی قطعات می ‌‌نمایند. به‌‌ کار بردن قفل‌‌ های متعدد و زنجیر هم عموما برای صاحبان موتورسیکلت دردسر و زحمت دارد و عموما زمان ‌‌بر است. اکثر صاحبان موتورسیکلت به تصور آن که تنها برای چند لحظه می ‌‌خواهند محل را ترک کنند از قفل نمودن آن ممانعت می ‌‌نمایند شما باید از بهترین قفل موتورسیکلت استفاده کنید. بنابراین باید راه ‌حل آسان ‌‌تری یافت که زمان زیادی هدر نرود و در‌‌عین ‌‌حال مطمئن باشد. 

مزایای نصب ردیاب GPS موتورسیکلت

یک ردیاب GPS در زمان و هزینه ‌‌‌ی شما صرفه ‌‌‌جویی می‌‌ کند و کاملا مورد اعتماد است. اگر در زمان تحویل بار پستی حتی برای چند دقیقه کوتاه مجبور به ترک موتورسیکلت شوید، نگرانی وجود نخواهد داشت، زیرا ردیاب و دزدگیر موتورسیکلت یک ضد سرقت قوی برای موتورسیکلت است. 
برخی از دستگاه‌‌ های ردیاب به سنسور ضربه مجهز هستند. یعنی بلافاصله صاحب موتورسیکلت پیام هشدار هرگونه ضربه به وسیله‌‌ ی نقلیه را از طریق پیامک دریافت می ‌‌کند.
ردیاب GPS خودرو موتورسیکلت دارای سنسور هشدار روشن شدن است. یعنی اگر از وسیله‌ ی نقلیه فاصله گرفته‌‌ا ید، در صورت روشن شدن ناگهانی، از طریق تلفن همراه پیام هشداری مبنی بر روشن شدن موتورسیکلت دریافت خواهید نمود. 
دزد‌‌گیر‌‌های مجهز به ردیاب جی‌‌ پی ‌‌اس مسیر طی شده را در قالب یک گزارش ارائه می‌‌‌ دهند. شاید موتورسیکلت خود را به دوست یا همکار خود امانت داده باشید یا نگران تصمیمات هیجانی فرزند نوجوان خود هستید، در چنین شرایطی هم با دریافت گزارش مسیر، کاملاً بر عملکرد آن ‌ها نظارت خواهید داشت. 
همچنین اگر یک ردیاب GPS نصب نمایید به‌‌ جای هفته‌‌ ها پیگیری از طریق پلیس، در عرض چند دقیقه آن را ردیابی خواهید نمود. بنابراین یک دستگاه ردیاب جی پی اس می ‌‌تواند کمک خوبی برای پلیس آگاهی در یافتن وسایل نقلیه مسروقه باشد. به ‌‌علاوه خرید و نصب دزدگیر موتورسیکلت یا دستگاه ردیابی همیشه کم ‌‌‌هزینه ‌‌‌تر از پرداخت وجه پارکینگ عمومی و شرکت ‌های بیمه در دراز ‌‌مدت خواهد بود. البته استفاده از بیمه سرقت موتورسیکلت هم گزینه ی در صورت سرقت می باشد.

اپلیکیشن ردیابی موتورسیکلت

متاسفانه سرقت موتورسیکلت در همه جا اتفاق می‌‌افتد و این مسئله یکی از جرائم مهم جامعه‌‌ ی شهری است که در حال افزایش بوده و تنها به ایران مربوط نمی‌‌ شود. به‌‌ هرحال افزایش آگاهی نسبت به هر موضوعی شما را آماده ‌‌ی مبارزه با آن می‌‌کند. اپلیکیشن سرو (سامانه ردیابی وایزر) که مخصوص دستگاه ‌‌های ردیاب وایزر طراحی شده به شما کمک می ‌‌کند به راحتی قفل امنیتی و هشدارهای دستگاه را فعال و غیرفعال نمایید و در لحظه موتورسیکلت خود را ردیابی کنید. همچنین نگران نصب ردیاب روی موتورسیکلت نباشید. دستگاه ردیاب وایزر بسیار کوچک طراحی شده که می ‌‌‌تواند داخل موتورسیکلت به‌‌ طور پنهانی نصب گردد. 
هدف تیم وایزر افزایش آگاهی شما در برابر سرقت و ایجاد آمادگی در چنین لحظاتی است. مطمئنا لحظه ‌‌ای که با سرقت خودرو و موتورسیکلت مواجهه می ‌‌شوید لحظه‌‌ ی بهت‌‌ زدگی و احساس ناکامی است اما با پیش ‌‌بینی و آینده ‌‌نگری که قبل از این اتفاق ناگوار صورت می‌‌ دهید، می ‌‌توانید از ناکامی و درماندگی جلوگیری نموده و با بهره‌‌ گیری از تکنولوژی‌‌‌ های جدید و به ‌‌روز دنیا با ساده ‌‌ترین راه ممکن امنیت را فراهم کنید.

ردیاب جی پی اس موتورسیکلتاستفاده از دزدگیر موتور سیکلت و جک ضد سرقت موتور سیکلت

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از دیگر مقالات ما بازدید نمایید:

مقالات مرتبط سیستم ضدسرقت موتورسیکلت
محصولات مرتبط
ردیاب جی پی اس وایزر

قیمت جی پی اس خودرو + لیست قیمت ردیاب خودرو وایزر
قیمت انواع ردیاب جی پی اس خودرو بر اساس نوع برند، نوع سرور و اپلیکیشن و دیگر کاربردها متفاوت بوده که می توانید ردیاب مورد نظر خود را از مجموعه وایزر با قیمت مناسب خریداری نمایید.

ردیاب خودرو یکی از انواع لوازم امنیتی اتومبیل ها بوده که به هنگام خرید آن عوامل متعددی همانند برند، نوع کاربرد و همینطور قیمت انواع ردیاب جی پی اس مورد توجه کاربران می باشد. در میان گزینه های نام برده شده، قیمت ردیاب از مهمترین نکات محسوب می شود.

اما سوالی که ممکن است برای بسیاری از افراد وجود داشته باشد این است که عوامل موثر در قیمت ردیاب خودرو کدامند؟ برای خرید ردیاب چه مقدار باید هزینه کرد و دلایل متفاوت بودن قیمت های ردیاب خودرو در چیست؟

در این گزارش با کارشناسان ما در مجموعه ردیاب وایزر همراه باشید تا شما عزیزان را با عوامل موثر در قیمت ردیاب جی پی اس خودرو بیشتر آشنا کنیم.

خرید ردیاب جی پی اس وایزر

قبل از اینکه به معرفی عوامل موثر در قیمت جی پی اس خودرو بپردازیم، ابتدا بهتر است بگوییم که شرکت وایزر تولید کننده انواع ردیاب جی پی اس می باشد که می توانید این محصول را با قیمت و کیفیت مناسب از این مجموعه خریداری کنید. تنها کافیست ردیاب جی پی اس وایزر را خریداری کرده و از طریق اپلیکیشن موبایل سرو می توانید با خودروی خود در ارتباط باشید و وضعیت آن را تحت کنترل خود قرار دهید.

با خرید دستگاه ردیاب وایزر و اپلیکیشن سرو، می توانید سطح بالایی از آرامش را برای خود به ارمغان آورید. لازم به ذکر است فواید راهکار سرو تنها به حفظ امنیت وسیله نقلیه ختم نمی شود. شما ب این راهکار می توانید از امنیت سرنشینان خودروی خود نیز اطمینان حاصل کنید. با مراجعه به وب سایت ما می توانید از انواع ردیاب، ویژگی ها، کاربردها و قیمت ردیاب وایزر اطلاعات لازم را به دست آورید.

ردیاب های جی پی اس وایزر تمامی قابلیت های مورد نیاز یک دزدگیر هوشمند را دارا بوده و می توانند نیازمندی های مصرف کنندگان را به خوبی تامین کنند. از دیگر مزایای استفاده از ردیاب وایزر و اپلیکیشن سرو می توان گفت امکان نشان دادن عکس‌العمل در هنگام بروز تهدید برای وسیله‌ی نقلیه‌ی شما در راهکار سرو فراهم شده است. به عنوان مثال شما می‌توانید بلافاصله برق خودرو را از هر مکان قطع کنید و امکان حرکت را تا رسیدن به خودرو غیرممکن نمایید.

قیمت جی پی اس خودرو و عوامل موثرآن

قطعا سوالی که برای بسیاری از افراد وجود دارد این است که چرا به هنگام خرید ردیاب جی پی اس با قیمت های متفاوتی رو به رو می شوید؟ یکی از دلایل آن بر اساس نوسنات بازار می باشد. اما از دیگر مواردی که قیمت انواع ردیاب خودرو را تحت تاثیر خود قرار می دهد می توان به هر یک از موارد زیر اشاره کرد:

نوع ردیاب جی پی اس

همانطور که می دانید، ردیاب ها دارای انواع مختلفی مانند ردیاب سیمی و ردیاب آهنربایی می باشند که همین مورد یکی از موثرترین موارد در قیمت ردیاب جی پی اس است.

برند و کارخانه سازنده ردیاب خودرو

ردیاب ها در برندهای متعددی وجود دارند که توسط شرکت های مختلف ایرانی، چینی و همینطور اروپایی ساخته شده اند که هر کدام از کیفیت و کاربردهای خاص خود برخوردارند. قطعا برای خرید ردیاب خودرو باید با دقت تمام تحقیقات لازم را انجام دهید، تا علاوه بر انتخاب ردیاب با کیفیت، جی پی اس با قیمت مناسب را خریداری نمایید. اگر ردیابی از کارخانه های متفرقه انتخاب کنید، هم از کیفیت کمی برخوردار بوده و زود از کار می افتد، و هم بابت آن قیمت بالایی پرداخت خواهید کرد.

نوع سرور نرم افزار ردیاب خودرو

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت انواع ردیاب جی پی اس خودرو، نوع سرور و یا سامانه نرم افزار شرکتی که خدمات ردیابی را ارائه می دهد، می باشد. نکته ای که به هنگام خرید ردیاب خودرو باید در نظر بگیرید یک سرور قوی که همیشه در دسترس باشد. علت قوی بودن سرور هم کار آسان با اپلیکیشن به هنگام مواقع ضروری می باشد. اگر نرم افزار ردیاب دارای سرور مناسب نباشد از دسترس خارج شده و تنها شما هزینه های خود را هدر داده اید.

قابلیت نصب آسان ردیاب

از دیگر مورد مهم در قیمت ردیاب جی پی اس، قابلیت نصب آسان آن می باشد. این که نصب جی پی اس نیاز به حضور نصاب داشته باشد یا آن که خود فرد بتواند به راحتی آن را نصب کند نیز فاکتوری است که بر قیمت خرید ردیاب تاثیر می‌گذارد.

نحوه پشتیبانی از ردیاب و ضمانت آن

یکی دیگر از مهمترین موارد تاثیرگذار در قیمت ردیاب، پشتیبانی از شرکتی خریداری می کنید و خدماتی که به شما ارائه می دهند، می باشد. ردیاب ها علاوه بر کیفیت مناسبی که باید دارند، باید دارای خدمات و پشتیبانی قوی، ضمانت از شرکت معتبر و همینطور ارائه دهنده بهترین خدمات پس از فروش نیز باشند.

امکان شنود صوتی، از دیگر موارد موثر در قیمت ردیاب خودرو

یکی دیگر از مواردی که در قیمت انواع ردیاب تاثیر می گذارد، امکان شنود صوتی توسط ردیاب می باشد. این مورد در زمان سرقت خودرو بسیاری کاربردی است و باعث سهولت کار صاحب خودرو خواهد شد.

مدت زمان ماندگاری باتری جی پی اس خودرو

از دیگر موارد مهم و موثر در هزینه ردیاب ماشین، مدت زمان نگهداری باتری توسط ردیاب است. مدت زمانی که یک ردیاب می تواند شارژ نگه دارد در قیمت آن نیز تاثیر می گذارد.

دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت انواع ردیاب جی پی اس

از دیگر موارد مهم و موثر در قیمت ردیاب خودرو می توان به هریک از موارد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت داشتن دکمه SOS
  • دارای قابلیت هشدار باز شدن درب خودرو
  • قدرت سیگنال جی پی اس خودرو
  • خاصیت ضد آب و ضد گرد و غبار بودن
  • میزان دقت ردیابی

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید