امتیاز کاربران برای این صفحه | امتیاز 4 /از 5 (از 83 رای)
امتیاز شما :

مشخصات بهترین ردیاب خودرو

بهترین ردیاب ماشین چه مشخصاتی دارد؟

امروزه شاهد این هستیم که تعداد سرقت انواع ماشین در شهرهای بزرگ، بسیار زیاد شده و از این رو تهیه و نصب بهترین ردیاب ماشین می‌‌تواند برای هر فردی در اولویت قرار گیرد. از این محصول در حال حاضر استفاده‌های زیادی می‌شود که بیشترین استفاده را بر روی خودروها، موتورسیکلت‌ها، حیوانات خانگی و اشخاص دارد اما در این مقاله برای آشنایی هر چه بیشتر شما، به معرفی مشخصات بهترین ردیاب خودرو خواهیم پرداخت.

ردیاب خودرو چیست؟

ردیاب خودرو وسیله‌ای کوچک و سیم کارت‌خور است که بر روی ماشین نصب می‌شود و با ردیابی ماشین، صاحب خودرو را از محل آن با خبر می‌کند .با توجه به این موضوع اگر بهترین ردیاب ماشین که کیفیت خوبی داشته باشد را تهیه کنید، می‌توانید از سرقت خودروی خود جلوگیری کنید. در موارد زیادی دیده شده است که فردی ماشین گران‌قیمتی خریده اما برای تهیه‌ی بهترین ردیاب خودرو تعلل کرده و بعد از مدت زمانی خودروی ایشان به سرقت می‌رود ولی متاسفانه هر پشیمانی، نوش داری‌ست پس از مرگ سهراب؛ توجه داشته باشید که این ردیاب بر روی هر وسیله‌ی نقلیه‌ای اعم از ماشین‌های سنگین، ماشین‌های سبک و همچنین موتورسیکلت قابل نصب می‌باشد.

بهترین ردیاب خودرو

نحوه‌ی کار ردیاب خودرو

شما می‌توانید ردیاب ماشین را در هر اتومبیل و حتی موتورسیکلتی نصب کنید. به خاطر اندازه‌ی کوچک جی پی اس خودرو، این وسیله نه تنها برای اتومبیل بلکه برای دوچرخه و یا موتورسیکلت نیز قابل استفاده می‌باشد. پیشنهاد می‌کنیم که ردیاب خودرو را در محلی دور از چشم و دسترسی نصب کنید تا در صورت سرقت و به راحتی قابل مشاهده و از مدار خارج کردن نباشد. در واقع نحوه‌ی کار ردیاب خودرو براساس جی پی اس و سیم کارتی است که در درون آن قرار می‌گیرد. موقعیت مکانی توسط جی پی اس دریافت می‌شود و توسط سیم کارت برای صاحب خودرو فرستاده می‌شود.

طریقه‌ی نصب ردیاب خودرو

نحوه‌ی نصب ردیاب جی پی اس ماشین به نوع خاص دستگاه ردیاب بستگی دارد. در حالت عادی انواع ردیاب‌های خودرو با متصل شدن به سیستم برق خودرو شروع به کار می‌کنند، اما در مواردی ردیاب‌های خودرو دارای باتری‌های داخلی قدرتمندتری هستند که می‌توانند این دستگاه‌ها بدون نیاز به تامین برق خارجی به صورت آهنربایی به وسیله‌ی نقلیه مانند خودرو متصل شده و تا زمانی که شارژ داخلی آنها پاسخ‌ گوی عملکرد دستگاه ردیاب باشد برای صاحب ردیاب اطلاعات موقعیتی را ارسال کند.هنگام خرید ردیاب خودرو با قیمت مناسب یک برگه‌ی راهنما در درون بسته بندی آن وجود دارد تا به شما نحوه‌ی نصب اتصالات ردیاب را آموزش دهد. پیشنهاد ما همیشه سپردن این کار به نمایندگی‌های معتبر نصب، نصاب‌های حرفه‌ای و نهایتاً شخص خریدار ردیاب که قصد نصب بر روی خودروی خود را دارند، می‌باشد؛ البته آن هم با داشتن دانش حداقلی از نحوه‌ی کار با برق خودرو...

مشخصات بهترین ردیاب ماشین

برای خرید بهترین ردیاب ماشین باید توجه داشته باشید که دقت این ردیاب چگونه می‌باشد. معمولاً ردیاب‌های موجود در بازار دقتی حدود ۵ متر داشته یعنی موقعیتی که نشان می‌دهد احتمال دارد حداکثر دارای ۵ متر خطا باشد، از آنجایی که ممکن است شما به دقت کمتر یا بیشتری از این ردیاب نیاز داشته باشید، باید به دقت آن در هنگام خرید توجه کنید. همچنین ردیاب‌های ماشین از نظر منبع تغذیه به دو دسته تقسیم می‌شوند. یک نوع از آن‌ها به برق خودرو وصل می‌شود که به هیچ عنوان از کار نمی‌افتد ولی نوع دیگر ردیاب برق خود را از طریق باطری تأمین می‌کند که طبیعتاً بهترین ردیاب خودرو از این نظر، مورد اول می‌باشد. زیرا ردیاب‌هایی که با باطری کار می‌کنند حداقل یک روز توانایی کارکرد دارند و نیاز به شارژ مجدد دارند.

یکی دیگر از مشخصات بهترین ردیاب ماشین، ابعاد دستگاه، استفاده از ردیاب در کنار دزدگیر، ارتباط صوتی با داخل خودرو، هشدار در صورت جا به جایی ماشین به صورت خاموش، ردیابی لحظه‌ای خودرو با موبایل، آنتن‌دهی در تمامی نقاط کشور و امکانات جانبی آن می‌باشد.

مشخصات بهترین ردیاب ماشین

امکانات جانبی ردیاب

همانطور که در بالا ذکر شد داشتن امکانات جانبی ردیاب یکی از مشخصات بهترین ردیاب ماشین می‌باشد، که این امکانات شامل دکمه‌ی کمک اضطراری برای درخواست کمک در موقعیت اضطراری، اپلیکیشن فارسی کنترل ردیاب به صورت اندروید و iOS، امکان متوقف کردن خودرو با موبایل از فاصله‌ی دور، هشدار سرعت و حرکت غیرمجاز می‌باشد. توجه داشته باشید که هر چه مدل ردیاب شما بالاتر باشد، نصب آن نیز پیچیده‌تر می‌شود و طبیعتاً قیمت آن نیز گران‌تر است.

امکانات جانبی ردیاب

هشدارهای ردیاب ماشین به چه صورت است؟

یکی دیگر از مشخصات بهترین ردیاب ماشین ارسال هشدارهای کم شدن باطری داخلی ردیاب، کنده شدن ردیاب از ماشین، روشن شدن خودرو و حرکت خودرو می‌باشد که اگر ردیاب خریداری شده جزء بهترین ردیاب ماشین باشد، باید سریعاً و در زمان بسیار کمی این هشدارها را به موبایل شما بفرستد. اصول کار بهترین ردیاب ماشین به گونه‌ایست که ردیاب با استفاده از دو تکنولوژی اصلی خود یعنی GPS و سیم کارت، طول و عرض جغرافیایی خودرو را به دست می‌آورد و این مختصات را به صاحب خودرو که شماره‌ی خود را از قبل وارد این سیستم کرده است، ارسال می‌نماید.

هشدارهای ردیاب ماشین

تهیه‌ی آسان بهترین ردیاب ماشین

با توجه به نیاز شدید افراد به ردیاب ماشین و همچنین کاربردی بودن این وسیله در زندگی‌های امروزه، در حال حاضر انواع مختلف این محصول در بازار سنتی و فروشگاه‌های مجازی موجود می‌باشد.

در هنگام خرید بهترین ردیاب ماشین توجه داشته باشید که هر چه پول بیشتری بدهید، طبیعتاً محصول مورد نظر شما از کیفیت و ویژگی‌های بیشتری برخوردار خواهد بود؛ البته این موضوع سبب نمی‌شود که شما محصول بی‌کیفیت را با قیمت بالا خریداری کنید؛ بلکه باید توجه کنید که نمونه‌ی اصل ردیاب را از نمایندگی‌های فروش بهترین ردیاب ماشین تهیه کنید و همچنین به پشتیبانی و گارانتی معتبر برند آن توجه فرمایید. در هنگام خرید ردیاب خودرو از طریق سایت‌های اینترنتی حتماً باید به نماد الکترونیک این سایت‌ها توجه داشته باشید زیرا اگر این نماد وجود نداشت محصول عرضه شده کیفیت کافی را نخواهد داشت و بالعکس با قیمت بالایی نیز عرضه خواهد شد.

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید
با تشکر امتیاز شما به این صفحه