مزایای استفاده از ردیاب خودرو در رستوران ها و کافه ها

چه کسی از خوردن غذای لذیذ آماده و داغ لذت نمی‌برد؟ در دنیای شلوغ امروز که معمولا تمام اعضای خانواده درگیری‌های خود را دارند و هم زن و هم شوهر کار می‌کنند، پخت‌وپز غذای خانگی در طول هفته به اتفاقی نادر تبدیل شده است.

این دغدغه‌‌ها و کمبود وقت اعضای خانواده باعث می‌شود چندین وعده در هفته از غذای آماده رستورانی استفاده شود. حالا اگر خستگی حاصل از کار روزانه و ترافیک و .... را در نظر بگیریم، گزینه سفارش غذا به درب خانه جذابیت بیشتری نسبت به رستوران و کافه رفتن پیدا می‌کند.

با توجه به اینکه میزان محبوبیت سفارش غذا از رستوران‌ها و کافه‌ها در چند سال اخیر و با گسترش برنامه‌های مرتبط افزایش پیدا کرده است، رستوران‌ها و کافه‌ها باید دقت بیشتری در آماده‌سازی و رساندن غذای باکیفیت و داغ داشته باشند.

تحویل غذای آماده به یکی از بزرگترین و پررونق‌ترین بخش‌های کسب‌وکارهای فعال در زمینه تولید اغذیه تبدیل شده است و رستوران‌ها، کافه‌ها و مراکز تهیه غذا با توجه به سیاست و بودجه و حجم سفارشات خود از انواع لوازم نقلیه برای ارسال غذاهای خود ارسال می‌کنند.

بدون توجه به عملکرد به موقع و درست، مراکز تولید غذا در معرض افت محبوبیت قرار می‌گیرند و از همین رو این کسب‌وکارها باید کنترل دقیقی روی سیستم ارسال سفارشات خود داشته باشند. در این مقاله با وایزر همراه باشید تا بدانید چرا استفاده از ردیاب خودرو برای رستوران‌ها و کافه‌ها سودمند و حتی ضروری است.

ردیاب برای رستوران ها و کافه هاردیاب برای رستوران ها و کافه ها

ردیاب خودرو برای رستوران‌، راهی برای جلب بیشتر رضایت مشتری

تا چندین سال گذشته تنها شرکت‌های بزرگ بودند که برای مدیریت ناوگان وسیع خود از ردیاب خودرو استفاده می‌کردند ولی امروزه کسب‌وکارهای خرد هم از ردیاب جی پی اس برای بالابردن بهره‌وری بهره می‌برند. یکی از این کسب‌وکارها رستوران‌ها و کافه‌ها و مراکز تهیه و توزیع غذا هستند که با سفارش‌گیری و ارسال غذا به درب منازل فعالیت می‌کنند.

کنترل و مدیریت ناوگان برای رستوران‌ها و کافه‌ها اهمیت بالایی دارد، به گونه‌ای که اگر حتی غذا از بالاترین کیفیت برخوردار باشد، در صورتی که سرد باشد و با تاخیر به دست مشتری برسد، دیگر غذای خوبی نیست و مشتری ناراضی خواهد بود. حال اگر این اتفاق به کررات رخ دهد، رستوران مشتری‌های خود را یکی پس از دیگری از دست مي‌دهد و به مرور به علت عدم کسب سود لازم برای ادامه فعالیت مجبور به تعطیل کردن رستوران یا کافه می‌شود.

فعالیت در زمینه تولید و توزیع غذا امری غیرقابل‌پیش‌بینی است و نیاز به نظارت دقیق در بخش‌های مختلف دارد. رستوران‌ها و کافه‌ها معمولا زمان‌بندی فشرده‌ای دارند و حجم کاری آن‌ها می‌تواند تاخیرهایی در پخت و ارسال غذا ایجاد کند.

با این وجود استفاده از ردیاب خودرو برای رستوران می‌تواند فرشته نجاتی باشد که وجهه رستوران را حفظ و رضایت مشتری را کسب می‌کند. با استفاده از ردیاب خودرو برای کافه، پیک موتوری ارسال غذا می‌تواند مسیر کم‌ترافیک را انتخاب کند، از خرابی ناگهانی خودرو جلوگیری کند و سریع‌ترین حالت ممکن غذای داغ و تازه را به مشتری برساند.

دیگر مقالات ما را در این بخش دنبال نمایید

ردیاب مناسب برای صنایع پخش و توزیع

بهبود کسب و کارها با ردیاب جی پی اس خودرو

بازگردانی بسته های سرقت شده با دستگاه ردیاب

رستوران‌ها و کافه‌ها عموما از دو روش برای ارسال غذا استفاده می‌کنند که هر یک مزایا و معایب خود را دارد. برخی از پیک اختصاصی برای کسب‌وکار خود استفاده می‌کنند که در محل رستوران یا کافه حضور دارند و به محض آماده‌سازی سفارش، به نقاط مختلف شهر ارسال می‌شوند.

نوع دیگر ارسال، استفاده از سرویس ثالث است. در این نوع ارسال، سفارش در برنامه یکپارچه‌ای ثبت می‌شود و نزدیک‌ترین پیک به محل کافه یا رستوران به آن‌جا ارسال می‌شود تا سفارش را دریافت و تحویل دهد. معمولا سرویس‌دهندگان پیک از ردیاب خودرو برای تشخیص موقعیت و اعزام راننده یا پیک استفاده می‌کنند که این موضوع کار را برای رستوران‌ها و کافه‌ها راحت می‌کند. این سرویس‌دهندگان با استفاده از GPS خودرو به مشتری و مدیران رستوران‌ها اجازه می‌دهند موقعیت آنی هر راننده را روی نقشه ببینند.

برای رستوران‌ها و کافه‌هایی که پیک اختصاصی دارند نیز داشتن چنین سیستمی ضروری است. مراکز تهیه و توزیع غذا که برای مجالس غذا تدارک می‌بینند و یا رستوران‌های بزرگی که شعب مختلفی در سطح شهر دارند عموما از پیک اختصاصی استفاده می‌کنند و با توجه به اعتبار و اسم مشهورشان باید کیفیت و سرعت بالایی در ارائه خدمات داشته باشند.

این رستوران‌ها که از جی پی اس خودرو برای ردیابی ناوگان ارسال غذای خود استفاده می‌کنند، می‌دانند که رضایت مشتری از دریافت یک غذای داغ و خوشمزه در زمانی معقول چیزیست که مشتری را به رستوران وفادار می‌کند و به رستوران اعتبار می‌بخشد. در ادامه مزیت‌های استفاده از ردیاب خودرو برای رستوران را بررسی می کنیم.

جلب رضایت مشتری با ردیاب برای کافه و رستوران هاجلب رضایت مشتری با ردیاب برای کافه و رستوران ها

چطور ردیاب خودرو به رستوران‌ها و کافه‌ها کمک می‌کند؟

استفاده از ردیاب خودرو مزیت‌های متنوعی دارد که باعث شده این تکنولوژی محبوبیت زیادی پیدا کند. حال کاربرد ردیاب جی پی اس برای رستوران‌ها و کافه‌ها چیست؟

1- پیگیری آنی موقعیت مکانی پیک

به کمک ماژول GPS که در ردیاب خودرو قرار دارد، مدیران رستوران‌ها می‌توانند مسیر پیک خود را ردیابی کنند و موقعیت آنی آن‌ها را ببینند و وقتی نوبت به ارسال غذای داغ می‌رسد، انتخاب سریع‌ترین و کوتاه‌ترین مسیر برای رساندن غذا حیاتی می‌شود.

مدیر رستوران با کنترل مسیر و انتخاب بهترین مسیر برای پیک می‌تواند در این مسیر قدم بسیار موثری بگذارد و با نظارت کامل، مطمئن شود که غذا در بهترین شرایطش به دست مشتری می‌رسد.

2- ردیابی وسیله نقلیه مسروقه

اگر پیک‌های رستوران و کافه به سرقت روند، سیستم ردیاب خودرو می‌تواند خودرو را متوقف سازد و با ردیابی محل آن، به راحتی وسیله مسروقه را بازیابی کند. این ویژگی به رستوران کمک می‌کند که در صورت وقوع چنین اتفاقاتی سریعا پیک خود را بازیابی کنند و برای جایگزینی آن هزینه‌ای صرف نکند.

3- کاهش هزینه سوخت

وقتی مدیریت درستی با استفاده از ردیاب خودرو انجام شود و مسیرها با دقت و بدون خطا انتخاب شوند، هزینه سوخت مصرفی ناوگان ارسال غذا به صورت طبیعی کاهش پیدا می‌کند و این امر به نفع رستوران است.

4- تعیین محدودیت سرعت

در برخی موارد، غذای ارسالی کیک یا خوراکی حساسی است که در اگر با سرعت و بدون احتیاط حمل شود، ظاهرش خراب شده و دیگر ارزشی برای مشتری ندارد. در این صورت استفاده از ردیاب برای کافه یا قنادی به مدیر مجموعه کمک می‌کند که با تعیین محدودیت سرعت برای پیک خود، از سلامت ظاهری کالای خود اطمینان پیدا کند.

کلام آخر

شاید در ابتدا استفاده از ردیاب خودرو امری غیرضروری برای رستوران‌ها و کافه‌ها به نظر برسد ولی وقتی به محبوبیت اپلیکیشن‌های سفارش آنلاین غذا نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم یکی از ویژگی‌های بارزی که این برنامه‌ها را در بین مردم رایج و محبوب کرده، قابلیت ردیابی لحظه‌ای سفارششان و ارسال سریع ‌آن‌هاست. از این رو رستوران‌ها و کافه‌ها می‌توانند از همین روش‌ها استفاده کنند تا مشتری‌های خود را همیشه راضی و وفادار نگه دارند.

مقالات مرتبط مزایای استفاده از ردیاب خودرو در رستوران ها و کافه ها
محصولات مرتبط
ردیاب جی پی اس وایزر

قیمت جی پی اس خودرو + لیست قیمت ردیاب خودرو وایزر
قیمت انواع ردیاب جی پی اس خودرو بر اساس نوع برند، نوع سرور و اپلیکیشن و دیگر کاربردها متفاوت بوده که می توانید ردیاب مورد نظر خود را از مجموعه وایزر با قیمت مناسب خریداری نمایید.

ردیاب خودرو یکی از انواع لوازم امنیتی اتومبیل ها بوده که به هنگام خرید آن عوامل متعددی همانند برند، نوع کاربرد و همینطور قیمت انواع ردیاب جی پی اس مورد توجه کاربران می باشد. در میان گزینه های نام برده شده، قیمت ردیاب از مهمترین نکات محسوب می شود.

اما سوالی که ممکن است برای بسیاری از افراد وجود داشته باشد این است که عوامل موثر در قیمت ردیاب خودرو کدامند؟ برای خرید ردیاب چه مقدار باید هزینه کرد و دلایل متفاوت بودن قیمت های ردیاب خودرو در چیست؟

در این گزارش با کارشناسان ما در مجموعه ردیاب وایزر همراه باشید تا شما عزیزان را با عوامل موثر در قیمت ردیاب جی پی اس خودرو بیشتر آشنا کنیم.

خرید ردیاب جی پی اس وایزر

قبل از اینکه به معرفی عوامل موثر در قیمت جی پی اس خودرو بپردازیم، ابتدا بهتر است بگوییم که شرکت وایزر تولید کننده انواع ردیاب جی پی اس می باشد که می توانید این محصول را با قیمت و کیفیت مناسب از این مجموعه خریداری کنید. تنها کافیست ردیاب جی پی اس وایزر را خریداری کرده و از طریق اپلیکیشن موبایل سرو می توانید با خودروی خود در ارتباط باشید و وضعیت آن را تحت کنترل خود قرار دهید.

با خرید دستگاه ردیاب وایزر و اپلیکیشن سرو، می توانید سطح بالایی از آرامش را برای خود به ارمغان آورید. لازم به ذکر است فواید راهکار سرو تنها به حفظ امنیت وسیله نقلیه ختم نمی شود. شما ب این راهکار می توانید از امنیت سرنشینان خودروی خود نیز اطمینان حاصل کنید. با مراجعه به وب سایت ما می توانید از انواع ردیاب، ویژگی ها، کاربردها و قیمت ردیاب وایزر اطلاعات لازم را به دست آورید.

ردیاب های جی پی اس وایزر تمامی قابلیت های مورد نیاز یک دزدگیر هوشمند را دارا بوده و می توانند نیازمندی های مصرف کنندگان را به خوبی تامین کنند. از دیگر مزایای استفاده از ردیاب وایزر و اپلیکیشن سرو می توان گفت امکان نشان دادن عکس‌العمل در هنگام بروز تهدید برای وسیله‌ی نقلیه‌ی شما در راهکار سرو فراهم شده است. به عنوان مثال شما می‌توانید بلافاصله برق خودرو را از هر مکان قطع کنید و امکان حرکت را تا رسیدن به خودرو غیرممکن نمایید.

قیمت جی پی اس خودرو و عوامل موثرآن

قطعا سوالی که برای بسیاری از افراد وجود دارد این است که چرا به هنگام خرید ردیاب جی پی اس با قیمت های متفاوتی رو به رو می شوید؟ یکی از دلایل آن بر اساس نوسنات بازار می باشد. اما از دیگر مواردی که قیمت انواع ردیاب خودرو را تحت تاثیر خود قرار می دهد می توان به هر یک از موارد زیر اشاره کرد:

نوع ردیاب جی پی اس

همانطور که می دانید، ردیاب ها دارای انواع مختلفی مانند ردیاب سیمی و ردیاب آهنربایی می باشند که همین مورد یکی از موثرترین موارد در قیمت ردیاب جی پی اس است.

برند و کارخانه سازنده ردیاب خودرو

ردیاب ها در برندهای متعددی وجود دارند که توسط شرکت های مختلف ایرانی، چینی و همینطور اروپایی ساخته شده اند که هر کدام از کیفیت و کاربردهای خاص خود برخوردارند. قطعا برای خرید ردیاب خودرو باید با دقت تمام تحقیقات لازم را انجام دهید، تا علاوه بر انتخاب ردیاب با کیفیت، جی پی اس با قیمت مناسب را خریداری نمایید. اگر ردیابی از کارخانه های متفرقه انتخاب کنید، هم از کیفیت کمی برخوردار بوده و زود از کار می افتد، و هم بابت آن قیمت بالایی پرداخت خواهید کرد.

نوع سرور نرم افزار ردیاب خودرو

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت انواع ردیاب جی پی اس خودرو، نوع سرور و یا سامانه نرم افزار شرکتی که خدمات ردیابی را ارائه می دهد، می باشد. نکته ای که به هنگام خرید ردیاب خودرو باید در نظر بگیرید یک سرور قوی که همیشه در دسترس باشد. علت قوی بودن سرور هم کار آسان با اپلیکیشن به هنگام مواقع ضروری می باشد. اگر نرم افزار ردیاب دارای سرور مناسب نباشد از دسترس خارج شده و تنها شما هزینه های خود را هدر داده اید.

قابلیت نصب آسان ردیاب

از دیگر مورد مهم در قیمت ردیاب جی پی اس، قابلیت نصب آسان آن می باشد. این که نصب جی پی اس نیاز به حضور نصاب داشته باشد یا آن که خود فرد بتواند به راحتی آن را نصب کند نیز فاکتوری است که بر قیمت خرید ردیاب تاثیر می‌گذارد.

نحوه پشتیبانی از ردیاب و ضمانت آن

یکی دیگر از مهمترین موارد تاثیرگذار در قیمت ردیاب، پشتیبانی از شرکتی خریداری می کنید و خدماتی که به شما ارائه می دهند، می باشد. ردیاب ها علاوه بر کیفیت مناسبی که باید دارند، باید دارای خدمات و پشتیبانی قوی، ضمانت از شرکت معتبر و همینطور ارائه دهنده بهترین خدمات پس از فروش نیز باشند.

امکان شنود صوتی، از دیگر موارد موثر در قیمت ردیاب خودرو

یکی دیگر از مواردی که در قیمت انواع ردیاب تاثیر می گذارد، امکان شنود صوتی توسط ردیاب می باشد. این مورد در زمان سرقت خودرو بسیاری کاربردی است و باعث سهولت کار صاحب خودرو خواهد شد.

مدت زمان ماندگاری باتری جی پی اس خودرو

از دیگر موارد مهم و موثر در هزینه ردیاب ماشین، مدت زمان نگهداری باتری توسط ردیاب است. مدت زمانی که یک ردیاب می تواند شارژ نگه دارد در قیمت آن نیز تاثیر می گذارد.

دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت انواع ردیاب جی پی اس

از دیگر موارد مهم و موثر در قیمت ردیاب خودرو می توان به هریک از موارد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت داشتن دکمه SOS
  • دارای قابلیت هشدار باز شدن درب خودرو
  • قدرت سیگنال جی پی اس خودرو
  • خاصیت ضد آب و ضد گرد و غبار بودن
  • میزان دقت ردیابی

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید