ویژگی‌ها و مزایای استفاده از ردیاب خودروهای امدادی و یدک‌کش‌ها

اگرچه بسیاری از افراد قبل از رفتن به سفر ماشین خود را تعمیر می‌کنند تا در میان راه با خطر خرابی خودرو مواجه نشوند اما مشکل سفر از طریق وسایل حمل‌و‌نقل شخصی این است که مهم نیست که یک فرد یا یک خانواده چقدر آماده باشد، هر لحظه ممکن است شرایط اضطراری و اتفاق‌های غیرمنتظره در جاده رخ دهد. اما رانندگان یا مسافرانی که با وسایل حمل‌ونقل شخصی به سفر می‌روند، به لطف خدمات بکسل خودروهای امدادی و یدک‌کش‌ها در شرایط اضطراری، استرس کمتری را تجربه می‌کنند.

اما آیا همیشه امدادرسانی این خودروها به موقع انجام می‌شود؟ چگونه این خودروها با وجود ترافیک‌های جادّه‌ای می‌توانند به موقع برای کمک‌رسانی حاضر شوند؟ در چنین مواقعی، وجود ردیاب جی پی اس خودرو مانع از تاخیر خودروهای یدک‌کش می‌شود. در این مطلب تصمیم داریم تا به ویژگی‌ها و مزایای استفاده از ردیاب خودروهای امدادی و یدک‌کش‌ها بپردازیم. با ما همراه باشید.

ردیاب خودروهای امدادی و یدک‌کش‌هاردیاب خودروهای امدادی و یدک‌کش‌ها

ردیاب خودروهای امدادی و یدک‌کش‌ها چیست و چه کاربردی دارد؟

ردیاب GPS یک وسیله کوچک و کاربردی است که داخل خودرو نصب می‌شود و با اتصال به ماهواره‌های سیستم موقعیت‌‌یابی جهانی (Global Positioning System)، موقعیت دقیق خودرو را نشان می‌دهد.

ردیاب‌ها مجهز به یک سیم کارت هستند و هشدارها را از طریق سیم کارت به صاحب خودرو ارسال می‌کنند. شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات امدادی با نصب بهترین ردیاب خودرو بر روی خودروهای امدادی و یدک‌کش‌، از موقعیت دقیق ناوگان خود مطلع می‌شوند و به این ترتیب می‌توانند مدیریت ناوگان بهتری را ارائه دهند.

دیگر مقالات ما را در این بخش دنبال نمایید

خرید ردیاب برای حیوانات خانگی و پرندگان

نصب ردیاب خودرو به شهرداری ها چه کمکی می کند؟

فواید نصب ردیاب خودرو بر روی آمبولانس های بیمارستان

مزایای ردیاب خودروهای امدادی و یدک‌کش‌ها

استفاده از ردیاب GPS برای شرکت‌های امداد خودرو مزایای زیادی دارد. هدف اصلی مدیران ناوگان از نصب ردیاب جی پی اس بر روی خودروهای یدک‌کش و امدادی، مانیتورینگ دقیق موقعیت خودروها است. این مانیتورینگ کمک می‌کند که شرکت‌های یدک‌کشی خدمات سریع‌تری را در زمان بروز حادثه در میان رانندگان ارائه دهند.

علاوه بر این، کمک به کاهش هزینه سوخت یکی از مهمترین مزایای ردیاب GPS برای شرکت‌های یدک کش است، اما ردیاب می‌تواند مزایای بیشتری هم برای خودروهای امدادی و یدک‌کش‌ها داشته باشد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

کمک به کنترل وضعیت ترافیک و کاهش تاخیر در کمک‌رسانی

دستگاه ردیاب جی پی اس می‌تواند اطلاعات دقیقی در مورد وضعیت ترافیک و سایر شرایط جاده‌ای ارائه دهد. با استفاده از این ویژگی ردیاب، مدیر ناوگان می‌تواند مناطقی را که میزان ترافیک زیاد است مانیتور کند و مسیر جایگزین را به راننده اعلام کند. با انتخاب مسیرهای کم‌تردد و کم ترافیک‌تر، خودروهای یدک‌کش زودتر به محل حادثه می‌رسند.

امکان ارسال نزدیک‌ترین خودروهای یدک‌کش به محل

یکی دیگر از مزایای استفاده از ردیاب خودروهای امدادی و یدک‌کش‌ها برای شرکت‌های ارائه‌ی خدمات بکسل، علاوه بر قابلیت یافتن کارآمدترین و کم‌ترافیک‌ترین مسیر به محل حادثه، این است که ردیاب می‌تواند موقعیت نزدیک‌ترین راننده و خودرو را به محل حادثه نشان دهد.

با وجود ردیاب جی پی اس، نیازی نیست که مدیر ناوگان با تک تک رانندگان خود در سطح جادّه تماس بگیرد تا از موقعیت مکانی آنها اطلاع پیدا کند. با سیستم ردیاب GPS و نقشه‌ی زنده آن، می‌توان اطلاعات مورد نیاز را دریافت کرد.

مزایای استفاده از ردیاب خودروهای امدادی و یدک‌کش‌هامزایای استفاده از ردیاب خودروهای امدادی و یدک‌کش‌ها

بهبود زمان پاسخگویی مشتری

توانایی یافتن و اعزام نزدیکترین راننده به محل حادثه و یافتن کوتاه‌ترین و خلوت‌ترین مسیر برای رسیدن به محل مورد نظر، مدت زمان سفر خودروهای امدادی و یدک‌کش‌ها را کوتاه می‌کند و مدیران ناوگان را قادر می‌سازد تا هر چه سریع‌تر به تماس‌های مشتریان خود پاسخ دهند.

علاوه بر این، مدیر ناوگان می‌تواند به کمک ردیاب جی پی اس زمان تقریبی رسیدن خودروهای امداد را به مشتریان خود اعلام کند. با اعلام حدودی زمان رسیدن خودروهای یدک‌کش، مشتریان از خوش‌قول بودن شما رضایت پیدا خواهند کرد و با همین کار کوچک، این احتمال بیشتر خواهد شد که مشتریان شما را به دوستان و آشنایان خود توصیه کنند.

کاهش هزینه‌های سوخت و تعمیر

کم‌تر ماندن در ترافیک، انتخاب مسیر مناسب و اعزام نزدیک‌ترین خودروهای امدادی به محل کمک می‌کند که در هزینه‌های سوخت شرکت صرفه‌جویی شود. با نصب ردیاب برای خودروهای امدادی و یدک‌کش‌ها، مدیر ناوگان می‌تواند به راحتی هزینه‌های سوخت را کاهش دهد.

ضمن این که ردیاب خودرو از طریق نرم‌افزار مدیریت ناوگان زمان دقیق برای تعمیرهای پیشگیرانه و معاینه فنی خودرو را اعلام می‌کند و به این ترتیب از هزینه‌های سنگین تعمیر خودروهای امدادی جلوگیری می‌کند.

بهبود رابطه مدیران ناوگان و راننده‌ها

هیچ دارایی باارزش‌تر از داشتن ارتباط نزدیک و توام با احترام میان کارمندان و مدیران نیست. به لطف وجود ردیاب جی پی اس، که باعث ایجاد ارتباط دو طرفه می‌شود، روابط میان کارفرما و کارمند بهبود می‌یابد. با نصب ردیاب برای خودروهای امدادی و یدک‌کش‌ها، رانندگان می‌توانند بلافاصله مدیران ناوگان را از آنچه در جاده اتفاق می‌افتد مطلع کنند و در مورد شرایط ترافیکی به آن‌ها اطلاع دهند. این ارتباط نزدیک کمک می‌کند تا در صورت لزوم مدیر ناوگان مسیر جایگزین را به راننده اعلام کند تا خدمات‌رسانی بهتر صورت گیرد.

نظارت بر رفتار راننده خودروی یدک‌کش و امدادی

ردیاب جی پی اس خودرو به افزایش کارایی رانندگان خودروهای امداد کمک می‌کند. ردیاب جی پی اس به دلیل داشتن سیستم ارسال هشدار در مورد سرعت حرکت و مسیر حرکت، به مدیر ناوگان این امکان را می‌دهد که نظارت دقیقی بر رفتار راننده داشته باشد.

مدیر ناوگان برای ردیاب حداکثر سرعت مجاز و همچنین محدوده جغرافیایی مجاز برای حرکت را تعریف می‌کند. این تعیین محدوده سرعت و حرکت موجب می‌شود که در صورت عبور راننده از سرعت مجاز یا خروج از منطقه تعیین شده، ردیاب بلافاصله هشداری به صورت پیامک به مدیر ناوگان ارسال کند. نظارت بر رفتار راننده به شرکت‌های امداد خودرو این امکان می دهد تا عملکرد رانندگان خود را بهبود ببخشند. تاکید بر عملکرد صحیح راننده نه تنها برای شرکت، بلکه برای مشتریان نیز مفید خواهد بود.

تامین امنیت خودروی امدادی

سالانه تعداد زیادی از خودروها در سطح شهر به سرقت می‌روند که خودروهای امدادی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از ردیاب خودروهای امدادی و یدک‌کش‌ها، جلوگیری از سرقت و موقعیت‌یابی خودرو پس از سرقت است.

ردیاب‌ها دارای قابلیت‌هایی مانند هشدار در زمان روشن شدن غیرمجاز موتور خودرو و امکان متوقف کردن از راه دور خودرو هستند؛ به همین دلیل، در صورتی که سارق اقدام به سرقت خودروهای امدادی کند، بلافاصله هشدار برای مدیر ناوگان ارسال می‌شود و می‌تواند اقدام پشگیرانه را انجام دهد. همچنین اگر خودرو به سرقت برود، مدیر ناوگان می‌تواند موقعیت آن را در هر لحظه مشاهده کند و خودرو را حین حرکت متوقف کند.

گزارش‌دهی دقیق از میزان کارکرد خودرو و راننده

ردیاب GPS میزان کارکرد دقیق خودروهای یدک‌کش را نیز مشخص می‌کند. این گزارش‌ها کمک می‌کند که مدیر ناوگان بتواند زمان دقیق معاینه فنی را تعیین کند و به این ترتیب مانع از خرابی خودرو حین انجام ماموریت شود و هزینه‌های تعمیر و نگهداری این خودروها کاهش پیدا می‌کند. علاوه بر این، اطلاع از میزان کار راننده و زمان‌های بیکاری به پرداخت عادلانه‌تر حقوق و توزیع کار عادلانه کمک می‌کند.

ویژگی های ردیاب خودروهای امدادی و یدک‌کش‌هاویژگی های ردیاب خودروهای امدادی و یدک‌کش‌ها

ویژگی‌های بهترین ردیاب خودروهای امدادی و یدک‌کش‌ها

اگر دوست دارید که شما هم از مزایای ردیاب برای امداد خودروهای شرکت خود بهره‌مند شوید، توصیه می‌کنیم که بهترین ردیاب جی پی اس را با در نظر گرفتن ویژگی‌های زیر انتخاب کنید:

 • دقت بالا در تشخیص موقعیت؛
 • ابعاد کوچک و مناسب؛
 • مجهز بودن به دکمه SOS؛
 • امکان برقراری ارتباط صوتی با داخل خودرو و شنود؛
 • امکان کنترل خودرو از راه دور؛
 • امکان تعیین محدوده سرعت و حرکت برای امداد خودروها؛
 • قابلیت ضد آب یا ضد ضربه بودن ردیاب؛
 • پشتیبانی قوی و حرفه‌ای.

بهبود خدمات‌رسانی با خرید بهترین ردیاب برای خودروهای امدادی و یدک‌کش

امداد خودروها و ماشین‌های یدک کش در سطح شهر و جاده‌ها مستقر هستند و در صورتی که خودرویی آسیب ببیند، فوری به محل اعزام می‌شوند. این اعزام به موقع، به دلیل استفاده از ردیاب در این خودروها است. امیدواریم این مطلب توانسته باشد اطلاعات لازم در مورد ردیاب خودروهای امدادی و یدک‌کش‌ها و مزایای آن را ارائه داده باشد.
مقالات مرتبط ویژگی‌ها و مزایای استفاده از ردیاب خودروهای امدادی و یدک‌کش‌ها
محصولات مرتبط
ردیاب جی پی اس وایزر

قیمت جی پی اس خودرو + لیست قیمت ردیاب خودرو وایزر
قیمت انواع ردیاب جی پی اس خودرو بر اساس نوع برند، نوع سرور و اپلیکیشن و دیگر کاربردها متفاوت بوده که می توانید ردیاب مورد نظر خود را از مجموعه وایزر با قیمت مناسب خریداری نمایید.

ردیاب خودرو یکی از انواع لوازم امنیتی اتومبیل ها بوده که به هنگام خرید آن عوامل متعددی همانند برند، نوع کاربرد و همینطور قیمت انواع ردیاب جی پی اس مورد توجه کاربران می باشد. در میان گزینه های نام برده شده، قیمت ردیاب از مهمترین نکات محسوب می شود.

اما سوالی که ممکن است برای بسیاری از افراد وجود داشته باشد این است که عوامل موثر در قیمت ردیاب خودرو کدامند؟ برای خرید ردیاب چه مقدار باید هزینه کرد و دلایل متفاوت بودن قیمت های ردیاب خودرو در چیست؟

در این گزارش با کارشناسان ما در مجموعه ردیاب وایزر همراه باشید تا شما عزیزان را با عوامل موثر در قیمت ردیاب جی پی اس خودرو بیشتر آشنا کنیم.

خرید ردیاب جی پی اس وایزر

قبل از اینکه به معرفی عوامل موثر در قیمت جی پی اس خودرو بپردازیم، ابتدا بهتر است بگوییم که شرکت وایزر تولید کننده انواع ردیاب جی پی اس می باشد که می توانید این محصول را با قیمت و کیفیت مناسب از این مجموعه خریداری کنید. تنها کافیست ردیاب جی پی اس وایزر را خریداری کرده و از طریق اپلیکیشن موبایل سرو می توانید با خودروی خود در ارتباط باشید و وضعیت آن را تحت کنترل خود قرار دهید.

با خرید دستگاه ردیاب وایزر و اپلیکیشن سرو، می توانید سطح بالایی از آرامش را برای خود به ارمغان آورید. لازم به ذکر است فواید راهکار سرو تنها به حفظ امنیت وسیله نقلیه ختم نمی شود. شما ب این راهکار می توانید از امنیت سرنشینان خودروی خود نیز اطمینان حاصل کنید. با مراجعه به وب سایت ما می توانید از انواع ردیاب، ویژگی ها، کاربردها و قیمت ردیاب وایزر اطلاعات لازم را به دست آورید.

ردیاب های جی پی اس وایزر تمامی قابلیت های مورد نیاز یک دزدگیر هوشمند را دارا بوده و می توانند نیازمندی های مصرف کنندگان را به خوبی تامین کنند. از دیگر مزایای استفاده از ردیاب وایزر و اپلیکیشن سرو می توان گفت امکان نشان دادن عکس‌العمل در هنگام بروز تهدید برای وسیله‌ی نقلیه‌ی شما در راهکار سرو فراهم شده است. به عنوان مثال شما می‌توانید بلافاصله برق خودرو را از هر مکان قطع کنید و امکان حرکت را تا رسیدن به خودرو غیرممکن نمایید.

قیمت جی پی اس خودرو و عوامل موثرآن

قطعا سوالی که برای بسیاری از افراد وجود دارد این است که چرا به هنگام خرید ردیاب جی پی اس با قیمت های متفاوتی رو به رو می شوید؟ یکی از دلایل آن بر اساس نوسنات بازار می باشد. اما از دیگر مواردی که قیمت انواع ردیاب خودرو را تحت تاثیر خود قرار می دهد می توان به هر یک از موارد زیر اشاره کرد:

نوع ردیاب جی پی اس

همانطور که می دانید، ردیاب ها دارای انواع مختلفی مانند ردیاب سیمی و ردیاب آهنربایی می باشند که همین مورد یکی از موثرترین موارد در قیمت ردیاب جی پی اس است.

برند و کارخانه سازنده ردیاب خودرو

ردیاب ها در برندهای متعددی وجود دارند که توسط شرکت های مختلف ایرانی، چینی و همینطور اروپایی ساخته شده اند که هر کدام از کیفیت و کاربردهای خاص خود برخوردارند. قطعا برای خرید ردیاب خودرو باید با دقت تمام تحقیقات لازم را انجام دهید، تا علاوه بر انتخاب ردیاب با کیفیت، جی پی اس با قیمت مناسب را خریداری نمایید. اگر ردیابی از کارخانه های متفرقه انتخاب کنید، هم از کیفیت کمی برخوردار بوده و زود از کار می افتد، و هم بابت آن قیمت بالایی پرداخت خواهید کرد.

نوع سرور نرم افزار ردیاب خودرو

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت انواع ردیاب جی پی اس خودرو، نوع سرور و یا سامانه نرم افزار شرکتی که خدمات ردیابی را ارائه می دهد، می باشد. نکته ای که به هنگام خرید ردیاب خودرو باید در نظر بگیرید یک سرور قوی که همیشه در دسترس باشد. علت قوی بودن سرور هم کار آسان با اپلیکیشن به هنگام مواقع ضروری می باشد. اگر نرم افزار ردیاب دارای سرور مناسب نباشد از دسترس خارج شده و تنها شما هزینه های خود را هدر داده اید.

قابلیت نصب آسان ردیاب

از دیگر مورد مهم در قیمت ردیاب جی پی اس، قابلیت نصب آسان آن می باشد. این که نصب جی پی اس نیاز به حضور نصاب داشته باشد یا آن که خود فرد بتواند به راحتی آن را نصب کند نیز فاکتوری است که بر قیمت خرید ردیاب تاثیر می‌گذارد.

نحوه پشتیبانی از ردیاب و ضمانت آن

یکی دیگر از مهمترین موارد تاثیرگذار در قیمت ردیاب، پشتیبانی از شرکتی خریداری می کنید و خدماتی که به شما ارائه می دهند، می باشد. ردیاب ها علاوه بر کیفیت مناسبی که باید دارند، باید دارای خدمات و پشتیبانی قوی، ضمانت از شرکت معتبر و همینطور ارائه دهنده بهترین خدمات پس از فروش نیز باشند.

امکان شنود صوتی، از دیگر موارد موثر در قیمت ردیاب خودرو

یکی دیگر از مواردی که در قیمت انواع ردیاب تاثیر می گذارد، امکان شنود صوتی توسط ردیاب می باشد. این مورد در زمان سرقت خودرو بسیاری کاربردی است و باعث سهولت کار صاحب خودرو خواهد شد.

مدت زمان ماندگاری باتری جی پی اس خودرو

از دیگر موارد مهم و موثر در هزینه ردیاب ماشین، مدت زمان نگهداری باتری توسط ردیاب است. مدت زمانی که یک ردیاب می تواند شارژ نگه دارد در قیمت آن نیز تاثیر می گذارد.

دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت انواع ردیاب جی پی اس

از دیگر موارد مهم و موثر در قیمت ردیاب خودرو می توان به هریک از موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت داشتن دکمه SOS
 • دارای قابلیت هشدار باز شدن درب خودرو
 • قدرت سیگنال جی پی اس خودرو
 • خاصیت ضد آب و ضد گرد و غبار بودن
 • میزان دقت ردیابی

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید