5 دلیل اصلی استفاده از ردیاب خودرو برای سرویس مدارس و دانشگاه

این روزها به دلیل افزایش خطرات بسیار برای کودکان و دانش‌آموزان، والدین بیش از هر زمان دیگری نگران امنیت بچه‌های مدرسه‌ای خود هستند. به همین دلیل، بسیاری از والدین برای رفت و آمد فرزندان خود به مدرسه، از سرویس استفاده می‌کنند. البته استفاده از سرویس تنها مختص کودکان مدرسه‌ای نیست؛ بسیاری از دانشجویان برای رفت و آمد آسان‌تر از سرویس دانشگاه استفاده می‌کنند.

به همین دلیل، مدیریت مدرسه و دانشگاه تلاش می‌کند تا محیطی امن و راحت برای دانش‌آموزان و دانشجویان خود ایجاد کند. برای آرامش والدین و آسودگی خاطر بیشتر دانشجویان نسبت به سرویس، استفاده از ردیاب خودرو برای سرویس‌های دانشگاه و مدارس بهترین راه برای اطمینان از سلامت به مقصد رسیدن آن‌ها است. در این مطلب تصمیم داریم تا به 5 دلیل اصلی استفاده از ردیاب خودرو برای سرویس‌های دانشگاه و مدارس بپردازیم. با ما در وب سایت جی پی اس وایزر همراه باشید. 

دلایل استفاده از ردیاب خودرو برای سرویس مدرسه و دانشگاه

استفاده از ردیاب جی پی اس خودرو برای سرویس‌ها، هم برای مدارس و دانشگاه‌ها و هم برای والدین می‌تواند مزایایی داشته باشد و به هر دو نسبت به ایمنی موجود اطمینان خاطر دهد. در ادامه، پنج دلیل استفاده از ردیاب خودرو برای سرویس‌های دانشگاه و مدارس را مرور خواهیم کرد.

دلایل استفاده از ردیاب خودرو برای سرویس مدارس و دانشگاهدلایل استفاده از ردیاب خودرو برای سرویس مدارس و دانشگاه

نظارت و مدیریت لحظه‌ای بر سرویس

نصب ردیاب خودرو برای سرویس مدارس و دانشگاه‌ها این امکان را فراهم می‌کند که بتوان به کمک نرم‌افزار مدیریت ناوگان، بر فعالیت‌های تمامی سرویس‌ها نظارت کرد. نظارت بر عملکرد سرویس‌ها به کمک ردیاب خودرو و نرم‌افزار مدیریت ناوگان مزایای زیر را دارد:

 • به مدیریت مدرسه یا دانشگاه کمک می‌کند تا از تمامی سرویس‌هایی که دانش‌آموزان و دانشجویان را حمل می‌کنند یک گزارش کامل داشته باشند و بتوانند بر اساس گزارش استراتژی مدیریتی برای حمل دانش‌آموزان و دانشجویان در نظر بگیرند؛
 • نظارت لحظه‌ای بر سرویس حمل و نقل دانشجویان و دانش‌آموزان کمک می‌کند تا راننده دقت بیشتر بر رفتارهای خود داشته باشد و به صورت ایمن رانندگی کند؛
 • به کمک ردیاب و نرم افزار مدیریت ناوگان می‌توان حضور سرویس در مسیر حرکت را دنبال کرد؛
 • نظارت لحظه‌ای کمک می‌کند تا در صورت بروز هرگونه مشکل، بلافاصله بتوان کمک لازم را به محل حضور سرویس مدرسه یا دانشگاه ارسال کرد.

دیگر مطالب مرتبط با این مقاله را در این بخش دنبال نمایید

اهمیت ردیابی اتوبوس بین شهری چیست؟

فواید نصب ردیاب خودرو بر روی آمبولانس های بیمارستان

3 دلیل مهم برای نصب جی پی اس وایزر بر روی خودروهای لوکس

افزایش ایمنی سرویس مدرسه و دانشگاه به کمک ردیاب

ایمن‌سازی سرویس دانشگاه و مدارس یکی از مهم‌ترین علل نصب ردیاب جی پی اس است. مدیر ناوگان به کمک ردیاب می‌تواند سرعت حرکت سرویس‌ها و رفتارهای پرخطر رانندگان را بررسی کند و در صورت هر گونه مشکل، عمکرد راننده را ارزیابی کند و اشتباهات را به او گوشزد کند. این ویژگی ردیاب برای اطمینان از سلامت اخلاقی راننده به خصوص برای سرویس مدارس نیز اهمیت دارد. علاوه بر این، مدیر ناوگان با موقعیت‌یابی لحظه‌ای ردیاب می‌تواند از ایمنی دانش‌آموزان و دانشجویان اطمینان حاصل کند.

امکان تعریف محدوده‌ی حرکتی و ثبت مسیر پیموده شده سرویس‌ها به کمک ردیاب

با استفاده از سیستم ردیاب خودرو برای سرویس‌های مدارس و دانشگاه، مدیریت ناوگان می‌تواند پرونده‌ای از تمام مسیرهایی جمع‌آوری کند که راننده در بازه زمانی خاصی پیموده است. مسیرهای ثبت شده کمک می‌کند تا ایمنی بیشتری برای دانش‌آموزان و دانشجویان فراهم شود و در صورت هرگونه مشکل، مسیرهای طی شده توسط سرویس بررسی شود. علاوه بر این، مدیریت ناوگان مدرسه یا دانشگاه می‌تواند با تعیین یک محدوده جغرافیایی، مسیر حرکت مطلوب را برای سرویس در نظر بگیرد. در صورت تغییر مسیر سرویس از محدوده تعیین شده، هشداری برای مدیریت ناوگان ارسال می‌شود تا بلافاصله علت ارزیابی شود. این ویژگی ایمنی بسیار بالایی برای دانش‌آموزان و دانشجویان همراه خواهد داشت.

مزایای استفاده از ردیاب برای سرویس مدارس و دانشگاهمزایای استفاده از ردیاب برای سرویس مدارس و دانشگاه

کاهش مشکلات فنی خودرو

یکی از دلایل اصلی استفاده از ردیاب خودرو برای سرویس‌های دانشگاه و مدارس، امکان اطلاع از معاینات فنی دوره‌ای بر اساس میزان مسافت‌ طی شده، میزان سوخت مصرفی و مراجعه‌های قبلی به تعمیرگاه است. معاینه‌های فنی دوره‌ای کمک می‌کند تا از بروز مشکل در طول مسیر حرکت جلوگیری شود و در نتیجه ایمنی بیشتری برای سرویس مدرسه و دانشگاه ایجاد شود. نرم‌افزار مدیریت ناوگان به کمک ردیاب خودرو زمان معاینه فنی را یادآوری می‌کند.

افزایش آرامش خاطر والدین و دانشجویان

رفت و آمد ایمن به مدرسه مهم‌ترین دغدغه والدین است و به همین دلیل بسیاری از آن‌ها ترجیح می‌دهند تا فرزندشان از سرویس استفاده کند. به دلیل امکان نظارت لحظه به لحظه بر عملکرد راننده، بررسی سرعت و محدوده حرکت سرویس، والدین خیالشان آسوده است که بر رفت و آمد فرزندشان نظارت دارد. این موضوع در مورد سرویس دانشگاه نیز صادق است و دانشجویان با وجود ردیاب، با آسودگی بیشتر رفت و آمد می‌کنند.

سایر دلایل استفاده از ردیاب خودرو برای سرویس مدرسه و دانشگاه

از دیگر علل استفاده از ردیاب جی پی اس برای سرویس‌ها می‌توانیم موارد زیر را نیز نام ببریم:

 • جلوگیری از به سرقت رفتن سرویس مدرسه به کمک ردیاب؛
 • امکان ایجاد طرح‌های تشویقی برای رانندگان سرویس مدارس و دانشگاه به کمک ارزیابی رفتار آن‌ها در رانندگی؛
 • کاهش هزینه‌های سوخت؛
 • افزایش رضایت در میان والدین؛
 • امکان متوقف کردن سرویس مدرسه یا دانشگاه در لحظه بروز خطر به کمک کنترل از راه دور .

کاربرد ردیاب خودرو برای سرویس مدارس و دانشگاه هاکاربرد ردیاب خودرو برای سرویس مدارس و دانشگاه ها

کلام آخر

ردیاب خودرو تکنولوژی بسیار موثر در بهبود ایمنی خودروها از جمله سرویس مدارس و دانشگاه‌ها بوده است. در این مطلب به بررسی دلایل استفاده از ردیاب خودرو برای سرویس‌های دانشگاه و مدارس پرداختیم و دریافتیم که نصب ردیاب جی پی اس برای سرویس‌ها یکی از موارد ضروری محسوب می‌شود و به افزایش ایمنی کودکان مدرسه‌ای و دانشجویان کمک می‌کند.توصیه می‌کنیم که اگر مدیریت ناوگان مدرسه یا دانشگاه را بر عهده دارید، حتماً بهترین ردیاب را انتخاب کنید تا با نتیجه دقیق و گزارش‌های منظم، برای ایمنی بیشتر دانشجویان و دانش‌آموزان گام بردارید.

مقالات مرتبط 5 دلیل اصلی استفاده از ردیاب خودرو برای سرویس مدارس و دانشگاه
محصولات مرتبط
ردیاب جی پی اس وایزر

قیمت جی پی اس خودرو + لیست قیمت ردیاب خودرو وایزر
قیمت انواع ردیاب جی پی اس خودرو بر اساس نوع برند، نوع سرور و اپلیکیشن و دیگر کاربردها متفاوت بوده که می توانید ردیاب مورد نظر خود را از مجموعه وایزر با قیمت مناسب خریداری نمایید.

ردیاب خودرو یکی از انواع لوازم امنیتی اتومبیل ها بوده که به هنگام خرید آن عوامل متعددی همانند برند، نوع کاربرد و همینطور قیمت انواع ردیاب جی پی اس مورد توجه کاربران می باشد. در میان گزینه های نام برده شده، قیمت ردیاب از مهمترین نکات محسوب می شود.

اما سوالی که ممکن است برای بسیاری از افراد وجود داشته باشد این است که عوامل موثر در قیمت ردیاب خودرو کدامند؟ برای خرید ردیاب چه مقدار باید هزینه کرد و دلایل متفاوت بودن قیمت های ردیاب خودرو در چیست؟

در این گزارش با کارشناسان ما در مجموعه ردیاب وایزر همراه باشید تا شما عزیزان را با عوامل موثر در قیمت ردیاب جی پی اس خودرو بیشتر آشنا کنیم.

خرید ردیاب جی پی اس وایزر

قبل از اینکه به معرفی عوامل موثر در قیمت جی پی اس خودرو بپردازیم، ابتدا بهتر است بگوییم که شرکت وایزر تولید کننده انواع ردیاب جی پی اس می باشد که می توانید این محصول را با قیمت و کیفیت مناسب از این مجموعه خریداری کنید. تنها کافیست ردیاب جی پی اس وایزر را خریداری کرده و از طریق اپلیکیشن موبایل سرو می توانید با خودروی خود در ارتباط باشید و وضعیت آن را تحت کنترل خود قرار دهید.

با خرید دستگاه ردیاب وایزر و اپلیکیشن سرو، می توانید سطح بالایی از آرامش را برای خود به ارمغان آورید. لازم به ذکر است فواید راهکار سرو تنها به حفظ امنیت وسیله نقلیه ختم نمی شود. شما ب این راهکار می توانید از امنیت سرنشینان خودروی خود نیز اطمینان حاصل کنید. با مراجعه به وب سایت ما می توانید از انواع ردیاب، ویژگی ها، کاربردها و قیمت ردیاب وایزر اطلاعات لازم را به دست آورید.

ردیاب های جی پی اس وایزر تمامی قابلیت های مورد نیاز یک دزدگیر هوشمند را دارا بوده و می توانند نیازمندی های مصرف کنندگان را به خوبی تامین کنند. از دیگر مزایای استفاده از ردیاب وایزر و اپلیکیشن سرو می توان گفت امکان نشان دادن عکس‌العمل در هنگام بروز تهدید برای وسیله‌ی نقلیه‌ی شما در راهکار سرو فراهم شده است. به عنوان مثال شما می‌توانید بلافاصله برق خودرو را از هر مکان قطع کنید و امکان حرکت را تا رسیدن به خودرو غیرممکن نمایید.

قیمت جی پی اس خودرو و عوامل موثرآن

قطعا سوالی که برای بسیاری از افراد وجود دارد این است که چرا به هنگام خرید ردیاب جی پی اس با قیمت های متفاوتی رو به رو می شوید؟ یکی از دلایل آن بر اساس نوسنات بازار می باشد. اما از دیگر مواردی که قیمت انواع ردیاب خودرو را تحت تاثیر خود قرار می دهد می توان به هر یک از موارد زیر اشاره کرد:

نوع ردیاب جی پی اس

همانطور که می دانید، ردیاب ها دارای انواع مختلفی مانند ردیاب سیمی و ردیاب آهنربایی می باشند که همین مورد یکی از موثرترین موارد در قیمت ردیاب جی پی اس است.

برند و کارخانه سازنده ردیاب خودرو

ردیاب ها در برندهای متعددی وجود دارند که توسط شرکت های مختلف ایرانی، چینی و همینطور اروپایی ساخته شده اند که هر کدام از کیفیت و کاربردهای خاص خود برخوردارند. قطعا برای خرید ردیاب خودرو باید با دقت تمام تحقیقات لازم را انجام دهید، تا علاوه بر انتخاب ردیاب با کیفیت، جی پی اس با قیمت مناسب را خریداری نمایید. اگر ردیابی از کارخانه های متفرقه انتخاب کنید، هم از کیفیت کمی برخوردار بوده و زود از کار می افتد، و هم بابت آن قیمت بالایی پرداخت خواهید کرد.

نوع سرور نرم افزار ردیاب خودرو

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت انواع ردیاب جی پی اس خودرو، نوع سرور و یا سامانه نرم افزار شرکتی که خدمات ردیابی را ارائه می دهد، می باشد. نکته ای که به هنگام خرید ردیاب خودرو باید در نظر بگیرید یک سرور قوی که همیشه در دسترس باشد. علت قوی بودن سرور هم کار آسان با اپلیکیشن به هنگام مواقع ضروری می باشد. اگر نرم افزار ردیاب دارای سرور مناسب نباشد از دسترس خارج شده و تنها شما هزینه های خود را هدر داده اید.

قابلیت نصب آسان ردیاب

از دیگر مورد مهم در قیمت ردیاب جی پی اس، قابلیت نصب آسان آن می باشد. این که نصب جی پی اس نیاز به حضور نصاب داشته باشد یا آن که خود فرد بتواند به راحتی آن را نصب کند نیز فاکتوری است که بر قیمت خرید ردیاب تاثیر می‌گذارد.

نحوه پشتیبانی از ردیاب و ضمانت آن

یکی دیگر از مهمترین موارد تاثیرگذار در قیمت ردیاب، پشتیبانی از شرکتی خریداری می کنید و خدماتی که به شما ارائه می دهند، می باشد. ردیاب ها علاوه بر کیفیت مناسبی که باید دارند، باید دارای خدمات و پشتیبانی قوی، ضمانت از شرکت معتبر و همینطور ارائه دهنده بهترین خدمات پس از فروش نیز باشند.

امکان شنود صوتی، از دیگر موارد موثر در قیمت ردیاب خودرو

یکی دیگر از مواردی که در قیمت انواع ردیاب تاثیر می گذارد، امکان شنود صوتی توسط ردیاب می باشد. این مورد در زمان سرقت خودرو بسیاری کاربردی است و باعث سهولت کار صاحب خودرو خواهد شد.

مدت زمان ماندگاری باتری جی پی اس خودرو

از دیگر موارد مهم و موثر در هزینه ردیاب ماشین، مدت زمان نگهداری باتری توسط ردیاب است. مدت زمانی که یک ردیاب می تواند شارژ نگه دارد در قیمت آن نیز تاثیر می گذارد.

دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت انواع ردیاب جی پی اس

از دیگر موارد مهم و موثر در قیمت ردیاب خودرو می توان به هریک از موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت داشتن دکمه SOS
 • دارای قابلیت هشدار باز شدن درب خودرو
 • قدرت سیگنال جی پی اس خودرو
 • خاصیت ضد آب و ضد گرد و غبار بودن
 • میزان دقت ردیابی

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید